» »

pc ne bere CDjev, ki jih posnamem

pc ne bere CDjev, ki jih posnamem

robi ::

Pozdravljeni!

Imam CD-RW enoto MSI CD-RW CR 52 in Nero 6. Problem je v tem, da ne morem prebrati CDjev, ki jih posnamem, ne glede na to, kaj je posneto. Če vstavim kak drug posnet CD, pa ga bere brez težav. Poizkusil sem posneti tudi z CDBurnerjem pa je isto...8-O Kaj mi je storiti??

LP, Robert
huda reč!!

farko ::

Preglej nastavitve v nerotu pa ob enem se prepričaj če ti ga sploh posname ker občutek imam da so tisti cd ko jih sam posnameš prazni.Poskusi skopirati cd na cd pa boš videl ali snema ali ne.Daš na copy cd.
farko

robi ::

Pozdravljen Farko. Poglej, disk mi zanesljivo zapiše. Zdajle sem se še malo ubadal s tem in ugotovil naslednje:
ko disk posnamem in grem v Explorer pogledat, če je zapisan, je vse v redu. Ko pa ga vzamem ven iz pekača in ga ponovno vstavim mi ga ne prebere več, kot da je prazen. Zapisan je pa zagotovo, sem posnel audio cd in ga poslušal na CD playerju. Zanimivo, da mi prebere diske, ki sem jih posnel pred pol leta!
LP, Robert 8-O
huda reč!!

farko ::

A maš ti mogoče naložen kak proram ffdshow ali kaj podobnega se pravi da ti odkodira ali so filtri naložen na pc.Odgovor ker potem je vzrok v takem programu in je treba ponovno nastavit da ti bo bralo ali pa program dol vrž pol ti bo pa delal.
po možnosti odgovor.
farko

robi ::

Zdravo;

Naložen sem imel ffdshow in sem ga na tvoj predlog zbrisal, vendar ni nič boljše. Potem sem vse obrnil okoli in v Nerotu v oknu Nero Info Tool našel sporočilo: ASPI files are missing. Pojma nimam, kaj je to. Je mogoče vzrok za težave?

LP, pa vsem skupaj srečno in zdravo 2006!! :))
Robi
huda reč!!

farko ::

pojdi v nero lastnosti pa poglej v configuration kako imaš nastavljeno.Dma bi naj bil na on.Na forumu so tudi zasebna sporočila zato poglej tja noter imaš sporočilo,ki sem ti ga poslal.Javi kaj je.
farko

Zako ::

Probaj naložiti nov firmware od pekača in probaj potem.

če pa to ne bo delalo pa me mogoče šel pekač po gobe.

LP
Zako je zakon!!!

Saladin ::

SKoraj sigurno ti pekač crkuje.
Imam starega LGja, ki zapeče medije, ampak jih potem ne zna prebrat, čeprav v drugih napravah CD deluje.
Poskuši očistit glavo, morda upgrajdat firmware, drugače pa se pripravi, da boš moral kmalu nov pekač kupit
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

farko ::

Še boljše pa je da posnameš cd in greš kateremu od prijateljev pa sprobajta če njemu prebere cd ki si ga posnel in od tam naprej bomo iskali napake.Kterga nerota pa maš?
farko

robi ::

Pekač bom vzel ven in ga očistil, škodilo mu gotovo ne bo. Dma je nastavljen na on,preveril sem ostale nastavitve, bi morale biti v redu. Njboljše bo res, da preverim še na drugem PCju, imam pa Nero6 vendar sem poizkusil posneti CD z drugim programom cd burner, pa je bilo isto Če se bo poslovil, se pač bo... Farko, zasebnega sporočila pa nisem dobil.
LP, Robert
huda reč!!

farko ::

Na levi strani ti piše članki testi itd ter zraven zasebna sporočila tam klikni pa bo.Al pa klikn na pism pa bo tudi.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496101558 (26067) nuclear
»

Pomoč NUJNO!!!za pekača gre

Oddelek: Pomoč in nasveti
71212 (958) Mr. Wally DJ
»

Nero in snemanje preko meje ....

Oddelek: Programska oprema
201462 (1214) pagat34
»

CD Text

Oddelek: Pomoč in nasveti
131593 (1370) BaRtMaN
»

Svaka čast tistemu ki reši.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593592 (2558) ~Panter~

Več podobnih tem