» »

Pomoč NUJNO!!!za pekača gre

Pomoč NUJNO!!!za pekača gre

bole16 ::

Ej men je cist bad. Disk mam ze poln pa bi valda rd ksne filme posneu pa to. In use mi normalno delo u nerotu 6 posnam recmo film lepo ga posname burnning process succsesfully finished pa use u glavnm dela sam pol pa hocm jst pogledat film iz cd-ja pa napise E:\ is not accsessible. Incorrect function.
Ce kdo ve kaj bi to blo nej mi prosm cim prej odgovori. Vesno mu bom hvalezn k bom cist obolu.
Tnx
ajde

Dr Evil ::

Verjetno si snemal MULTISESSION.Najbolše,da snemaš no multisession in,da zaključiš DVD.

Sambrosa ::

ti samo jst ko filme snemam dam kr na podatkovni ali data disk,pa mi ga fino prebere.to je dobro ker ga bo vsak računalnik prepoznou. saj jst tko delam,dela k singerca:D

bole16 ::

Ej hvala pomoje je blo res to sam kurc k c dam no multisession pa sploh noce posnet use je sfukan. Bom probu kej druzga posnet da vidm

Alexis ::

hoj js mam tut podobno zadevo samo da meni pa noce posneti muske!
Skratka dam pect. vse se lepo spece in tut ko je koncano lepo napise da je bilo delo uspesno opravljeo, ko pa cd vzamem ven in dam v radio al pa pc da poslusam, pa je cd kr prazen!
Skratka vse mi je funkcioniral dobri 2leti, pol pa kar naenkrat bum in zdaj mi noce pect.
tako da orem nekako se ustimat to zadevo!

no lepo se imejte in soncu se smejte :)
lp
Alexis
live life and when it ends...enjoy in death

JOKER ::

Ko snemaš DVD-R ali DVD+R in slučajno po pomoti nastaviš na Multisesion te Nero opozori takoj zatem ko klikneš ikono peči oziroma "vžigalico". Vsaj moj Nero, nardi tko.
Imam pa Nero 6.03 Slo Edition, kar pa mislim da ni bistvene razlike, je pa res, da Nero 6.0 ni hotel dosnemavat DVD/RW-jev, ko sem pa nabavu 6.03 verzijo pa snema vse od Smartov do Verbatima.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Integra-R ::

No jaz imam podoben problem. Kupil sem NEC-ovega DVD pekača, in ga priključil na secondary MASTER, Teacov CD-RW pa na secondary SLAVE. No in zdaj mi teac noče prepoznati praznih cd-jov. In sicer mi napiše isto F:\ Is not acessible, incorrect function. No to mi dela pri tistemu pogonu ki ga nazadnje dodam sistemu. Ko sem dodal Nec-a mi je to delalo na njem, nato sem Teaca odstranil in ga spet dodal, pa zdaj dela NEC brez problema, pri TEACU pa javi to napako. Posnete CD-je prebere takoj.

Že vnaprej hvala za odgovorje.

Mr. Wally DJ ::

no pr men se je tut ta problem pojavu...... bere normalno, katerikoli CD ali DVD. ko pa vstavim prazen medij(DVD ali CD),
pa mi napise:
"E:\ is not accessible
Incorrect function"
To se zgodi ko hocem v raziskovalcu karkoli zapeči na CD (ker nimam trenutno doma Nero).
imel sm pa en program za musko snemat kjer mi pa sploh ni prepoznalo pekaca...
Kaj je temu vzrok ???

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242476 (2132) 5er-->
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141899 (1536) Predator
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220596 (12112) svejk
»

DVD SmartBuy problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171254 (1069) Lime
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241529 (1320) Gejmer

Več podobnih tem