» »

Svaka čast tistemu ki reši....

Svaka čast tistemu ki reši....

1
2
»

AngelOfDeath ::

Master
Boot
Record
:D :D

akulp ::

čak in kwa naj bi s tem naredu zdej pa mi čist nč ni jasno?

AngelOfDeath ::

Master
Boot
Record

AngelOfDeath ::

idi v dos in napiši fdisk /mbr

AngelOfDeath ::

Ko na novo install winse seveda.
Nisem opazil da sta že dve strani. Pa ko sem poslal odgovor ga nisem videl --> zato 2x isto .

Samson ::

Angel Of Smrt: Hja, sej ce na novo instaliras Winblows-e itak sami po sebi naredijo modifikacijo MBR-ja, ker drugace nebi mogel dobiti boot zagona za njih. Pa ne se igrat ce imate dual boot, kajti drugace gre tist drugi OS in ga je treba ponovno instalirat. Kolikor je meni znano osnovno delovanje pekacev in njih programov se nobeden ni spreminjal MBR-ja...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

akulp ::

Ma ta MBR ziher ni fora.

Ker štos je v tem da je men prej vse delal BP kadarkolsem naložil Winse in sem jih že parkrat zadnje cajte k z XP-ji nisem nikol zadovoljen ( BTW:ATI TV WINDER +MMC=če je komu uspel to dvoje pod XP-jui skup spravt lahko tole temo mirno zapremo sam naj mi pove rešitev:-)).

No v glavnem, vedno sem nalagal iste Windowsw isto verzijo, iste programe in vedno je delal BP, zdej pa nikakor noče tale buffer tja do tistih 96-98%. Sej speče lepo sam jest hočem ugotovit kwa je narobe...

AngelOfDeath ::

Poglej v task manager -->processes-->nero.exe kolk procentov ti kaže med snemanjem.

zile ::

Hmm, izklopi imapi service v winxp. Usless task, pa še nero se ti bo zalaufu 10x hitreje kot se zdej.

~Panter~ ::

AKULP tukaj: Sej nimam WinXP ampakWinME!!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lilo boot loader problem

Oddelek: Operacijski sistemi
151843 (1475) Michael7
»

Disk Fujitsu (MPG3409AT) 40 giga fuč

Oddelek: Pomoč in nasveti
111121 (1003) pucvoler
»

Prepis sistema iz diska "A" na disk "B"

Oddelek: Programska oprema
251816 (1580) CaqKa
»

Nero - Lead In (vstopno vodilo )

Oddelek: Pomoč in nasveti
171122 (809) gumby
»

CD-RW Plextor problem

Oddelek: Strojna oprema
151391 (1152) dynamite

Več podobnih tem