» »

LCD Ghosting

LCD Ghosting

Mitoholder ::

Ali je možno da se gosting pojavi kar naenkrat. Imam Samsung 193p+ in do sedaj tega kjub pozornemu gledanju nisem opazil, danes pa poženem Fear in kar na enkrat zelo moteče zaostajane črne barve, probam še druge igrice in povsod je opazit to.

Senitel ::

Kaj pa kakšni filmi? Da se ti niso kake nastavitve osveževanja v igrah povišale...

zbogi ::

zdej da se kr naenkrat pojavi še nisem slišal, samo čist vsi LCDji imajo ghosting, sam fora je da ga dost ljudi ne opazi. Men je prov muka igrat kak špil na LCDju, ker sem navajen CRTja pri visokih osvezevanjih (100Hz) in takoj opazim, sam če si navajen igranja na LCDju ne opaziš.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Mitoholder ::

če igrica podpira resolucijo 1280x1024 je igranje na lcd-ju meni dosti boljše, na mojem samsungu (8ms)ghostinga nisem opazil, kjub testiranju pred in po nakupu (enaa- 15 dnevni rok za menjavo).Sedaj pa kar naenkarat to npr. toca - voziš s kamijonom,čigar gume na replayu puščajo črno sled, BiA- Stavbe se za trenutek podvojijo, kar je opazit le na temnejših odtenkih, fear - obrisi senc vsepovsod, ka j bi še našteval.... Mislim da se je kaj pokvarilo in ga bom poslal na servis. Če je imel še kdo iste probleme naj javi.

bluefish ::

imam Samsunga 173p, ki je star že eno leto, pa ni nikakršnih napak.

Vsekakor ga nesi na servis pod garancijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751015830 (11228) KTr1sk
»

Nakup 20" LCD monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
322634 (1292) sword
»

Hitrost LCD-ja in osveževanje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
595327 (4360) Poldy
»

LCD ali CRT?

Oddelek: Strojna oprema
141427 (1098) RC14
»

CRT - LCD razočaranje in žalost... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645542 (4085) Marjan

Več podobnih tem