» »

Grafična kartica je crknila

Grafična kartica je crknila

Sorvahr ::

Lepo pozdravljeni!

Sem probal uporabiti "Iskanje", ampak sem dobil 404 error...

Malo vec kot leto dni nazaj sem kupil ATI Radeon 9800 Pro IceQ. Vceraj sem pustil racunalnik prizgan cez noc, ko se se zjutraj zbudil je racunalnik se delal, samo monitor ni delal. Monitor sem nekajkrat prizgal in vgasnil. Se vedno nic. Nato racunalnik ugasnem in ga se enkrat prizgem v upanju da bo sedaj zacelo vse delati normalno. Racunalnik je zacel spuscati nekaksno piskanje in monitor se vedno ni delal. Sel sem do nekega prijatelja da bi skupaj pogledala kaj je narobe. Ugotovila sva da je graficna kartica crknila. Za kartico sem odstel okoli 80 tisocakov, sedaj pa preprosto ne dela. Bojim se da garancija traja samo eno leto. Na papirjih ne pise koliko garancije naj bi kartica imela. Kartica je videti v redu samo noce delovati. Kaj bi lahko bilo? Se je komu ze zgodilo to?

Trenutno sem res razpizden, vedno bolj se mi zdi da se vedno manj splaca odsteti veliko denarja za komponente, saj se vedno lahko pripeti kaj nepricakovanega.

;((

LP:'(

c00L3r ::

Poleg vsake komponente dobiš račun in garancijski list. Ponavadi je garancijski list posebej in se ne drži zraven. Poglej kaj tam piše. Če je v garanciji pošlji na servis, če pa ni si pa mel smolo :(

boštjan ::

če se ne motim,maš grafo od firme HIS,uvoznik pa naj bi bil Lancom.kje pa si jo ti kupil?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

tiborrr ::

Drugace se jo da poslati v RMA, navadno proizvajalec nudi garancijo skozi daljse obdobje (3 leta imho).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

jukoz ::

Poznam to, ene tri mesce nazaj se mi je isto zgodil. Radeon 8500LE (malenkost cenejsi kot tvoj) mi je umru kar tko:'( . Dal sem ga v novo masino, MB naj bi podpiral AGP4x/8x (in v resnici ga sedaj z r128 podpira!) grafa je pa po 1 dnevu matranja stroja umrla. Sem nesu na AGP racunalniki, ti za 2k (?) nardijo diagnozo. Men se ni zdel dat tolk. Ko bom mel cas jo bo priklopu na en osciloskop pa mal pogledu kaj je z napetostjo. Pomoje je blo kej z voltazo na AGP slotu.

Ajt!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z demise.si? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15923744 (10360) Hayabusa
»

Servis Avtera

Oddelek: Strojna oprema
448996 (4351) 69charger
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788739 (5243) St235
»

Problem z trgovino Mlacom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
242895 (1846) tomaz-
»

Poplva računalniških sistemov. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503134 (2615) Mr.B

Več podobnih tem