» »

Office XP

Office XP

GorkoSan ::

Pozdravljeni,

Imam težavo z Office XP, zadeva je delovala brez težav, ko je naenkrat prenehala delovat v smislu, da ne morem popravljat že obstoječih dokumentov oz.ne morem v novem dokumentu pisat. Zadeva zgleda tako, da so Word, Excel, PowerPoint in ostali programi nastavljeni na "ReadOnly" in tako ne morem dejansko delat v Office-u.

Se komu sanja kako se to stanje odpravi?

Druga težava, ki jo imam je pa ta da je na drugi mašini Office 2003, točneje Outlook odpovedal poslušnost. Kar na enkrat se ga ne da več odpreti, tičneje ne najde PST datoteke, napiše da server ni dostopen. Niti deinštalacija in ponovna inštalacije nista pomagali. PST datoteke pa nikakor ne najdem na disku.

Se komu sanja kaj bi lahko bilo?


Hvala za povmoč...


lp
Gorazd
Want Some? Get Some! Bad Enough? Take Some!

farko ::

Za outlok preveri če si kaj spreminjal pa geslo kar se pa tiče ofice pa poglej če si ga aktiviral oziroma če je aktivacijska koda prava.Pa nastavitve preveri.
farko

Šimpanz ::

Office ti sigurno ne dela v redu ker ti je potekla doba za registracijo. Registriraj ga in vse bo spet v redu.

GorkoSan ::

Office sem registriral oz skrekal... In dopoldne mi je delal, popoldne pa nič več. Pri Outlooku, o katerem geslu govorimo? Uporabniškem geslu za windows? Ker tudi tu nisem delal sprememb, dopoldne je delalo, ko sem popoldne probal delat dalje, zadeva ni več funkcionirala. Tnx za help.
Want Some? Get Some! Bad Enough? Take Some!

farko ::

Najlažja in enostavna ti je pot da ofice zbrišeš in ponovno naložiš men je to že pomagalo.Olracku ti ne bom pisal ker se na forumih o tem ne govori.Ko ga naložiš ga moraš še aktivirati.Naloži pa polno verzijo in ne custom da ti ne bo kaj zaštrikal.Outlok te bo spomnil da ni privzeti odjemalc za pošto in če bo klikneš da.
mislim da ti bo stvar delala normalno.
farko

GorkoSan ::

Muchas gracias amigo... Bom upošteval tvoj nasvet, javim ako je pomagalo... Še 1x hvala in lp!
Want Some? Get Some! Bad Enough? Take Some!

DeathKiller ::

Ali kdo ve, ali v paketu Office XP obstaja program "Vrstica bližnjic", kot je to imel Office 2000 in tudi 97. Če obstaja, kako se vklopi?

Imovincek ::

Gotovo misliš na Office 2003? To bi zanimalo tudi mene!

Han ::

Od Offica XP naprej 'vrstice bližnjic' ni več .

klemen22 ::

In prav je tako.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273696 (18627) Matko
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
487435 (6140) tony1
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132564 (2316) chrush
»

Office XP-podokno opravil - kam je izginil seznam nedavno odprtih datotek?!

Oddelek: Programska oprema
292603 (2352) bili_39
»

Microsoft Outlook- kje so vse shranjene datoteke?!

Oddelek: Programska oprema
72825 (2695) smrekca

Več podobnih tem