» »

Hudič jemlje explorer

Hudič jemlje explorer

farko ::

Pri nekaterih spletnih straneh tudi pri slo-tech me sprašuje oziroma opozarja pc za skript.Skriptni poziv in dokler ne ugasnem strani se ne da ugasnit.Kdo lahko pomaga.
farko

gzibret ::

Naloži si kaj drugega. Firefox, Avant.... Browserjev obstaja milijon.
Vse je za neki dobr!

farko ::

In kterga bi mi ti priporočal.po možnosti da ima tudi javo.
farko

gzibret ::

Jaz uporabljam Avant browser. Hvalijo pa Mozillo Firefox.
Vse je za neki dobr!

farko ::

Firefox ma neko nadležno napako tak da se bom raje odločil še naprej exploreja uporabljat sem stvar uredil in zbrisal 8 virosov tak da bo menda mir.
farko

pivmik ::

Ti kr uprabljaj IE še naprej, pa zbriši 8 virusov.
Prišlo pa jih bo 16 nazaj, pa zraven še reklame, popup okna, vohunski programi.
Pa pol si dej antivirus gor pa anti-spyware pa požrešen firewall. Pa bo vse kul. Glavno, da uporabljaš interent explorer še naprej.

PS: Jz uporabljam Opera interentni brskalnik (www.opera.com) in ga priporočam tudi tebi, če si kolikor toliko napreden uporabnik, sicer pa FireFox, ki je počasnejši in požrešnejpi vendar je zelo uporabniku prijazen.
LP, Gregor GRE^

Microsoft ::

PicNiK, kak paranoik pa si! Dej nehi bucke prodajat, kotalit al kaj ze delas. Da se ne bo kdo smejal.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

zee ::

enako velja zate M$
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

farko ::

Hvala za pomoč vendar ne vem z antivirusnim programom sem rešil kar sem lahko vendar pc ne uporabljam sam sta še dva člana družine in morm bit na tistem kot so vajeni.Poskusil sem mozilio mi je všeč bom pa tud opero vendar ne vem mogoče bo na koncu pomagal še format kterga se mi odkrit povedan ne ljub.Zanima me edino kot je omenil pic nik ali lahko poleg antivirusnega programa nod uporabljam še ad-were in koliko bo potem počas delal vse skupi.Še enkrat hvala za nasvete.
farko

Microsoft ::

Prvo si potegni dol AntiSpyware in naredi en scan, da vidis, ce mas kaj nesnage gor.

Potem nisi nic napisal o tem, ce mas kej popravke gor. Zato tudi obisci Windows Update in nalozi gor kriticne popravke.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

iskra ::

Lej, ti lepo inštaliri Opero (Firefox za moje pojme 2. opcija), zamenji ikonco in potem reči ostalim uporabnikom, da je prišel update za Internet Explorer. Prvi dan jim boš pokazal par trikov (srednji gumb - new page,...) in drugi dan bodo vsi zelo zelo veseli. Samo vse Flash in ostale pliugine inštaliraj in bo veselje spet v hiši.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Microsoft ::

Itak, ljude pa se naprej numne pusti. Izobrazevanje! To je prava stvar! Ne pa podtikanje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

iskra ::

Tisto pol poveš... ;) Postopno uvajanje novih tehnologij :D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

farko ::

Microsoft hvala pa tudi ostalim hvala za pomoč.Explorer je zmatral 38 sware pa zraven je blo tudi 8 cukrčkev-virusov pa sem to počistil pa dela vendar brez adware ne bi šlo antivirusni ni vse odkril to je pa drugo poglavje tak da o tem ne bi.
Če bi vas poznal vam bi častil pijačo hvala.:\
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem - virus- spy

Oddelek: Pomoč in nasveti
8985 (903) zee
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246183 (19860) R33D3M33R
»

internet explorer_ pomagite!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
101535 (1372) Tilen
»

Varnostne luknje v IE6/SP2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
538193 (6799) medjugorje-si
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209259 (9259) moj_nick

Več podobnih tem