» »

Rokomet

Rokomet

razpot25 ::

Kaj je z našimi rokometašicami, da vedno izgubijo "najbolj" pomembno tekmo? In to že par let.!?

razpot25 ::

Sedaj pa še rokometaši Celja ! ???

gzibret ::

Srhljivka. Ne morem več gledat. Sem šel raje kar na net.
Vse je za neki dobr!

razpot25 ::

Fršlok...zmaga Celja v zadnji minuti... ne morš verjet. Ampak še kar ne morem prebolet poraza naših proti Angolkam...

Microsoft ::

Pa to ne mores verjet, kaksna tekma je bla v Celju. Ob bok jo lahko das prvi tekmi izpred dveh let po zanimivosti. Doma smo se zbrali ati, brat in jst, pa smo noreli na celi crti. In spet, dvorana ostaja po dveh letih nepremagljiva.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

SaXsIm ::

tekma za znoret... Sam vseen je car požun da je zrihtu obrambo nakonc :D
SaXsIm

error7891 ::

Če ma kdo mogoče himno od celja ki gre nekako takole Celje res najboljše je, jupija, vsi na glas zanj navijamo... mi naj prosim pošlje ZS. 0:)

SaXsIm ::

SaXsIm

error7891 ::

tnx za tole, sm to ni to kar sm js iskal. Je še ena druga, ki jo ponavadi zavrtijo ko je minuta odmora jupijaja, jupijupija, jupijajajupijupija,... :D :D :D :D :D

s53zo ::

To poje tisti koroški kavboj, kakomuježeime? Aja, Pidži ali nekaj takega.

Sem bil na tekmi, res shrljivka. Razpoloženje je mejilo na kap. Negativno me je presenetilo metanje predmetov na igrišče. Tega v Celju nisem navajen!

lp
S

kivi113 ::

Rokometašice so zgubile, ker so mele nesposobnega vodjo. Če človek tak brezvoljno in brez vizije vodi ekipo, je uspeh, kar so dosegle.

Sposoben vodja po tistem neodločenem rezultatu ne bi pustil, da morala tako pade. Dobri vodja se bori do konca. Tisto je bil pa pussy bullshit leader.

BivšiUser2 ::

Kje gledate zdajšnje SP? Na nobenem kanalu ne najdem.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Groot ::

BivšiUser2 je izjavil:

Kje gledate zdajšnje SP? Na nobenem kanalu ne najdem.


Šport tv. Dobra stran tega da naših ni na SP je to da ne prenaša RTV, zato je posledično več tekem v live prenosu pa še boljše komentiranje

IL_DIAVOLO ::

Rokometasi po hladnem ruskem tusu danes ob 18:00 igrajo proti belorusom za biti ali ne biti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

Kaj noben ne spremlja? Danes so lepo vtrgali Makedonce. Zdaj nas čakajo Svedi in Egipčani. Ce gremo cez ti 2 ekipi, je medalja na dosegu roke.

Je pa treba rect, da konkurenca je res nora.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Groot ::

Gledamo gledamo ;) danes sicer gladka zmaga, ampak s tole igro bo vseeno najbrž premalo za tako Švedsko kot Egipt. Ok Švedi so precej oslabljeni, zmaga proti Egiptu bolj po sreči kot kaj drugega. Bomo videli kaj pokažejo danes proti Belorusiji. Egipt na drugi strani pa deluje res dobro. Ravno gledal tekmo proti Rusiji in res so zelo kompaktni. Težka bo za nas proti njim, ker jih bo tudi relativno težko prelaufati, saj so tudi precej dinamični.

IL_DIAVOLO ::

Tole pa cisti sok...sem mislo, da nas bodo pojedli.

Good shit.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

LeXani ::

Premalo, razen vratarja naši pod povprečjem.
Čas prve prijave 04.11.2005

IL_DIAVOLO ::

Fuck this shit
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Groot ::

Ah ja žal žal preveč napak v tistih 3 minutah, potem pa panika in ni bilo več neke organizirane igre. Škoda, ampak ni bilo to to.

Še najbolj mi je pa žal da gre naprej ta gnili in koruptivni Egipt, ki ga gladko vleče naprej zgolj in le predsednik EHF. Že sama organizacija je več kot očitno polom. Upam da jih v četrtfinalu fino strese predvidoma Danska.

IL_DIAVOLO ::

Kaj Dolenec je v sporu z Vranjesem al kako?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

jonystar ::

Naj mi nekdo razloži zakaj se igra v napadu brez vratarja, ko imaš igralca manj. Pa ne delajo to samo naši ampak vse reprezentance. Ker meni ni logično, da pustiš prazna vrata in veš, da ko bo nasprotnik prišel do žoge, da bo 95% dal gol.

tetriandoch ::

Ne Vranješ je v sporu sam s sabo. Ne moreš dat golmana iz vrat na začetku drugega polčasa ob vodstvu 4 golov. Kot, da bi v hokeju dal ven golmana sredi tekme. Kdo pa vodi ekipo mi pa tudi ni ravno jasno. Proti Švedom na komcu tekme ob minuti odmora pravi Vranješ, da on bi 7 na 6. Kot, da bi kupoval solato na tržnici.

Utk ::

jonystar je izjavil:

Naj mi nekdo razloži zakaj se igra v napadu brez vratarja, ko imaš igralca manj. Pa ne delajo to samo naši ampak vse reprezentance. Ker meni ni logično, da pustiš prazna vrata in veš, da ko bo nasprotnik prišel do žoge, da bo 95% dal gol.

Športniki in logika...
Danes so samo zarad tega izgubili. Jebeš dan gol, ko imaš igralca manj, jih moraš čim manj dobit. Mi pa 3 fašemo v dveh minutah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

acookook ::

A bi kdo Veselina nazaj poklical? Čeprav, nism ziher, da je Ljubomir kriv....

MisterM ::

Nič, grem se ga napit. Škoda za danes.

Utk ::

acookook je izjavil:

A bi kdo Veselina nazaj poklical? Čeprav, nism ziher, da je Ljubomir kriv....

Ne serji. Dost je teh gobcačev. Rabimo enega, ki malo razmišlja, ne pa balkanske nakladače.

LeXani ::

Če izgubiš žogo v napadu, pa da je hitra kontra ti tud vratar ne pomaga, 1 na 1 ti ne bo noben branil. En gol je bil res čez celo igrišče ostali ne, tko da je taktika razumljiva. Problem so bile izgubljene žoge.
Čas prve prijave 04.11.2005

IL_DIAVOLO ::

To je moderni rokomet. Nas sterilni napad, ki zna igrat samo skozi sredino in desno krilo, je ze od vsega začetka zelo slab z igralcem manj. Pritisk dela svoje, fizična nepripravljenost pa tudi. Tudi igralci niso več rokometno mladi za nek hiter rokomet. Potreben bo remont.

Bom pa stiskal pesti za odlične madzare.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

broken/link ::

LeXani je izjavil:

Premalo, razen vratarja naši pod povprečjem.

potem smo gledali različne tekme.
naši so bili v 1.polčasu fenomenalni. Tako dobre obrambe, kot so jo prikazali, ne vem, če sem že kdaj videl SLO reprezentanco igrat. Drugi polčas pa (žal) za pozabo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rokomet prenos tekme (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
718302 (3542) oo7
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275224 (54271) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901212018 (172827) DarwiN
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113920 (10026) Dr_M

Več podobnih tem