» »

Civilization III

Civilization III

ziga7 ::

Ze sprobal? Kko se vam zdi? Dejte mal o obcutkih...
Nejc

_Mortal_ ::

igral sem II Test of Time in je sranje živo;((;(;((;(;((
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Cosmo ::

Pocakaj se par ur da se mi spil "zloada">:D, potem bom pa porocal
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Tr0n ::

Po prvih opisih sodec je mega spil. Pod 90% se ni dobil. Saj sta ze prva dva dela bla legendi.

kockish ::

huh... a je ze zuni?

luni ::

TrOn what a surprise, eh? :P
Artificial Intelligentia

Pretorijanec ::

Niti ni tko dobr kot sm mislu, da bo... Mam clo rajš Call to power II. Ma par glupih napak pa nima tko lepega izgleda kt CTP II. Ko zgradiš tle wonder ni filmčka, ampak je sam slikca pa take. Sam to so banalnosti. Kot prvo je igra pretežka in prehitra. Takoj si v 18.stol. pol pa gre dve leti po dve leti. Glupo. Ma pa dost dodelan sistem diplomacije, kar mi je zlo ušeč. Je pač naslednji korak v zvrsti. Da ne bo pomote; gre za evolucijo in ne revolucijo pa naj Sid Maier reče kar hoče!:D

[t502] ::

Ze downzlodan ISO vceraj...se vedno ni odpakirano :>

[t502]

NoUse4AName ::

kak se sploh pogovarjas z tujimi civilizacijami?! sam sem pa res rahlo razocaran. Sicer je igra zelo dobra, ampak ne razumem, kak je lahko morje taksen slab vir hrane, to je res bedno. Pa da ne mors vec enot naenkrat nekam premaknit tak kot v CTP, te pa ko jih imas veliko, recimo da spilas tak da hoces vse civilizacije premagat vojasko, postane stvar precej tecna. Pa kak lahko stvar tak steka?! na c565 pa gf2 GTS pa se niti ne mors lepo gladko premikat po mapi ampak mors 2s cakat vsakic ko hoces da se za eno enoto premakne pogled v neko smer. Pa umetna inteligenca je nareta tak da se morjo vse tuje enote vsak obrat nekam premaknit in ce mas slucajno kako mesto blizu lepo gledas vsak obrat kak dela 5enot kroge okoli mesta. Pol pa se par ladij zraven pride pa cist popizdis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Civilization V (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015548 (9764) Morientes
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114796 (6072) Outsajder
»

Poraba motorja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
221718 (1508) perci
»

CIv 3

Oddelek: Igre
261466 (1058) Quickbeam
»

Civilization III

Oddelek: Igre
331621 (1146) boha

Več podobnih tem