» »

6600gt - vprašanje

6600gt - vprašanje

pharaon ::

bral sem malo po forumu,pa vidu, da bi mi mogli novejši špili z to grfično delat boljše kot mi dela zdaj.recimo nfs most wanted mi začne kr lepo štekat po daljšem času igranja.baje bi mi mogla delat ta igra BP.sam mi ne...kaj bi mogu probat starejše driverje?? al je mogoč tudi kaj plata kriva, ko ni ravno neka kvalitetna?kolk se to sploh pozna, če bi vzel eno plato z nforce2 čipovjem?se mi splača? a je možno tud da mi šteka zarad gretja grafične?kje je sploh meja pri tej grafični, da začne štekat?med igranjem nfsja mi gre tam do 70 stopinj.a je to velik?kk se pa kaj obnese ta hladilnik Zalman VF700-Cu Led za grafično?bi se mi splačalo to kupit,zdaj mam malo navito(576/1150)?

pharaon ::

anyone?????

DominusSLO ::

Po mojem bi se ti največ poznalo, če dodaš še 512m rama.

c00L3r ::

To je NFS MW standarden problem. Počakaj na patch. Meni tudi puna dela par minut, pol pa za par sekund tak zašteka kot da mam 386-ko. Pol pa spet dalje laufa brez zatikanja.

kixs ::

Js sm ravno vceraj malo probal... eno dirko... tko, da ne morem rect ali kasneje zacne kej stekat ali ne... Med probo je delovalo vse BP. Drajverji vcerajsni: 81.95

LP

tinesko ::

Po moje ti primanjkuje rama. Tud jaz sem imel take težave s to kartico, sem že mislil, da je pokvarjena.Ko pa sem dodal 512 rama je stvar zalaufala v polnem sijaju.

pharaon ::

hvala bogu bo zdej Miklavž in potem še ostala "new years company" pa si bom lahk še rame kupu. :D ka pa kej priporočate kere rame? zdej mam transcend, navijal pa itak ne bom kr mi tak plata ne podpira extremnega navijanja.
drgač se mi pa grafična segreje med špilanjem do 75 stopinj. več ne. je to sploh kaka meja da bi zarad tega lahka štekal špil, al so to rami krivi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44848284 (898) Horas
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68456646 (2839) mtosev
»

čudno vedenje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
543594 (2951) solatko
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421910 (1273) Mirč
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643466 (2557) boštjan

Več podobnih tem