» »

ADSL

ADSL

wtf?! ::

A ma še kdo probleme danes z ADSL-jem?
Namreč meni po 10 min ne dela več ADSL.Čeprav je povezava še vedno vzpostavljena mi v brskalniku(kateremkoli) ne odpre strani.
Potem pa ko resetiram škatlo mi zopet dela le približno 10min(lahko tudi nekaj manj).8-O

#000000 ::

Ja pa kva je s tabo, sej ne plačuješ slo-tech-U dostopa do neta, poklič al pa mail pošlji tja, kamor vsak mesec nakažeš tolk in tolk sit. BTW če si pri SIOL-u ne zgubljat časa z klicanjem na 080 1000, 'itak so vsi zasedeni' pejt rajš mal na zrak. LP

wtf?! ::

Ja to je zdej prvič!

Dead_Eye ::

hvala enako, le da meni že 2 tedna tako dela. najprej sem počakal, ki sem mislil da dobim t-2. Pred par dnevi sem klical telekom, ker sem skoraj zgubil živce. Po 3 dneh ko je nekaj štelal po cenrali, menjal 3 modeme je vse isto kot prej - modem zgublja povezavo, una lučka utripa in čez 10 sekund spet dela...

Sem bil skoraj 100% da je modem, ker je drugi(zamenjan) delal še slabše kot prejšnji, vendar je sedaj z NOVIM calisto isto, prekinja... za znoret...

aja pa še to: zdi se mi, kot da zvečer bolj prekinja kot pa dopoldne, da nima to kej veze z več uporabniki oz. prometom? res da sem več na netu zvečer, samo vseeno je sumljivo...

PS : da ni ti kaka zarota proti tistim ki smo se prijavili na T-2?
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

wtf?! ::

Še enkrat opišem zadevo!

Vžgem comp se povežem, surfam 5-10min nakar mi noče več odpret strani. V desnjem kotu mi sicer "kao" še vedno teče povezava(nč ne napiše kašnga error-ja). Ko grem nato špilat ET, se mi vse lepo in prav poveže na server.
Za ponovno surfanje moram restirat comp. In celo opažam, da mi brskanje po netu deluje 10min OD VŽIGA COMPA, ne pa 10min od začetka povezave.
Počasi postajam pošteno jezen;(( ;((

Sicer pa mam pr Siolu ADSL.

Dead_Eye ::

He, meni tudi povezava še "kao" teče, samo ne odpre nobene strani. Ko ti too naredi poglej ADSL modem, če ti slučajno gori kaka rdeča luč ali kej utripa.

Samo glede na to, da ti dela 10min od vklopa računalnika je verjetno kej drugega narobe...
The one and only

wtf?! ::

Rešu problem s formatiranjem:D . Deadeye želim t veliko sreče pri zajebavanju z netom!;)

Če ne, sm pa jst james#23!PM me ce bos kej igral ET.

BlazP ::

Men se slisi ko da bi mel na racunalniku kake crve.

igor0203 ::

wtf, mene isto to zajebava. a pol moram winse na novo naložit al kaj? ker men isto tko dela ene 10-15 min(odvisno, včasih tud 2 min), pol je pa povezava mrtva.

wtf?! ::

Sformatiri, winse na novo in moralo bi delovat ;) !

elfstone ::

Kaže, da je problem vsesplošen. Kupil sem nov računalnik, torej na novo inštalirani windowsi. Modri paket je v začetku prekinjal povezavo na približno 15 minut, zadnji teden pa sploh ne dela več. Sem klical in pravijo, da bodo preverili, btw to mi govorijo že en mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elfstone ()

Dead_Eye ::

haha, jaz bom kmalu znorel, če v ponedeljek ne zrihtajo bom klical siol in zahteval nekoga gor, ki naj zateži telekomu da poštela stvar ali pa ne bom plačal računa za adsl, ker ne dela prav...

vbistvu ne morem niti normalno surfat po netu, vsake pol ure vrže ven za par minut(ko se modem išče) in pol dela za nekje pol ure.... ali še manj...

napaka ni softverska, ker na modemu utripa lučka sync..... torej je nekaj narobe z linijo....
The one and only

wtf?! ::

Pr men pa je očitno, da je šlo za softwer.Hvala Bogu:D :P
Še z njimi se gor in dol dajat....:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wtf?! ()

son!c ::

Ja deadeye.....Jst pa mam tak problem vsako tolko me zacne ping pr ET-ju zafrkavat tko da se ne morem niti premikat->mam 250-300 pinga. Moj brat je klicu tut na siol pa so mu rekli da bodo preverli in pol za tem je 2dni delalo v redu.Sam pol so se pojavile enake tezave, tko da zdej mi enkrat dela, enkrat ne...Sicer se nam konc leta(se mi zdi) potece pogodba on mogoc bo cas da zamenajmo streznika....
ET rulz!!!

Dead_Eye ::

ma ti mas slab cfg, ne mi glumit, sej vem :) 2 pc-ja na ET-ju delajo bp z istim pingom kot 1 sam....

upam da se bo t-2 kmalu zmigal, ki tako ne gre več naprej.... pa še najbolj mi je šlo na smeh ko mi una na siolu vsa vesela ponuja naj grem po modri adsl paket - muahaahahhaahahahahha mislim kaj je kej pila al kaj, kaj ima veze kakšen paket imam, stvar mora delat in pika..... mater so neumni...

PS: zdej med pisanjem posta je že 2x zgubil modem povezavo... za popizdit...
The one and only

wtf?! ::

Am, tole je forum. Tko, da se drzte teme.

son!c ::

Ja james23 mas prav....sam deadeyu bi se rad neki povedal.....Moj cfg je v redu a ti je prav...men dela cfg v redu kej cene bi tut brat mel normalen ping a se ti ne zdi:D Vsekakor pa adsl je zaspal pr internetu, vedno vec opazam da ima folk probleme z njim.....
ET rulz!!!

wtf?! ::

Moderatorja prosim, da zaklene temo, ker ni vec namenjena resevanju problema ampak pogovoru o offt stvareh!

P.S. tukaj je tema o pingu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wtf?! ()

OmegaBlue ::

as you wish.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amisov modem se sesuva 2x dnevno.

Oddelek: Omrežja in internet
202459 (2014) Bakunin
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023806 (12670) smash
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13312106 (6274) angus255
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075271414 (67629) beta1
»

Prekinjanje ADSL povezave

Oddelek: Omrežja in internet
252150 (1598) Ch4N93

Več podobnih tem