» »

CREATIVE FPS 1000 zvocniki

CREATIVE FPS 1000 zvocniki

bluehacker ::

Jaz mam te zvocnike ki sem jih za 16 jurjev kupil in so kar ok. 4 mali zvocniki, 1 wofer in en mali daljinec na kablu za modifikacije zvoka. Na zacetku so mi bli ful vredi. Danes pa so mi tecni ker sem jih mel na zabavi (doma) in niso bili dovolj glasni za dnevno sobo. Kaj bi se dalo narediti. A bijih kdo imel za (cirka 11 jurjev) da si kupim mocnejse, da bo drugic zabava full ok??
:D
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

joze ::

za kaksen dnar prodas stare?

DrSergioDJ ::

joze, ti si faca. sej je lepo napisu, '' za cirka 11 jurjev'' :D:D
...

mojsterpeter ::

ja sej so kul za manjšo sobo - ampak za zabavo pa morš met ornk feršterkarijo ne pa rač. zvočnike (kake Marantz komponente pa Mission zvočnike tko k jest :D) pa lohka gor prklopiš še comp...

DrSergioDJ ::

hehe, jest mam v moji sobi dtt2200, pa natigajo ko nori, v dnevni mam pa od sony komplet 5+subwoofer, pa tudi sopajo, tak da ni problema za zabavo :D:D:D:D:D
...

joze ::

oprosti slabo sem prebral, pa slabo poznam načine postavljanja besed v drugih narečjih.

Mate ::

joze sej to niti ni blo narecno :\
Jest pa dobim 120W Optimusov woofer... :))) to bo mogl sele sekat!!

Birkof ::

hmm jst imam CREATIVE 4 Point Surround zraven pa še zvezan JAMO 100 W aktivni woofer in ti rečm ,da mi sobo dobesedno trese ko to prpalim.

Zdej če se ne motim so mel v Leclerku 80W Pioneer akitvni woofer za 33k to zravn prključ pa mislm da boš zopet zelo zadovoljen8-)

joze ::

ma ja ni glih narecno ampak pri nas pravimo ce bi kdo kupil, stajerci ce bi jih kdo imel pa me je zmedlo ker nisem vajen.sam tolk.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013927 (2064) gorilla
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
245214 (3596) Spy
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19927163 (11249) Hrenowsky
»

Zvočniki: 5.1 ali stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
222763 (2188) xabre
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332791 (2101) partysound

Več podobnih tem