» »

Prosim za predloge

Prosim za predloge

sonny ::

Končal sem izdelavo spletne strani pa prosim za kakšne pametne predloge da še kaj popravim. link: LINK

fahrenGONE ::

- Jaz bi dal pod naslov novice se povzetek ali pa kar celo novico, ce ni prevec besedila.

- Glede naslova v zgornji grafiki, hm nekako se mi ne zdi primerno. Logotip bi lahko imel kaksno sliko iz narave, saj se tam kolesari, pa tudi malo temnejsi bi bil lepa protiutez ze tako svetli strani.

- Kontaktne podatke (naslov, telefon, mail, ...) daj na kontaktno stran, ne na prvo stran.

- Mailing lista ne bo dobila veliko narocenih, ce jim ne poves kaj pridobijo s tem in kaksna je vasa politika o varovanju emaila. Dandanes se ljudje bojijo uporabljati email.

- Gumbi do drugis strani... Hm, povsod jih videvam in mi niso prevec vsec. Ampak o tem presodi sam ali se splaca delat reklamo 24/7 ali ne. Ce ti te strani dajo obisk, potem je ok.

sonny ::

Hvala, bom upošteval

kopernik ::

Meni osrednji del (tam kjer so "Kolesarske novice" in "Aktivno na forumu") ne paše zraven menuja na levi in slike na vrhu. To mislim v stilskem smislu, funkcionalno ni nič narobe.

Rhuantavan ::

Lahko bi glavo dokumenta dodal meta description.
http://damjanmozetic.si

kabouter ::

Ja jest bi dal na tvojem mestu bolj zivahne barve se mi zdi da je prevec enobarvna stran
KABI

PeHaPe.Si ::

Fajn bi blo da odpraviš napako:
Število obiskov:
Warning: mysql_pconnect(): Lost connection to MySQL server during query in /var/www/html/lovrenc.pohorje/kolesarji/DBpovezava.php on line 2
Napaka!

Očitno ti mysql sploh ne deluje..
http://www.pehape.si - Ker imamo radi PHP :)

sonny ::

ja, baza ne deluje, strežnik se je zrušo ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
294272128 (1546) edi123
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376293858 (17150) hariscorale

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11623395 (21883) Ziga Dolhar
»

PHPBB FORUM (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10315698 (11180) mmorph
»

Kašn komp naj kupim za 250k

Oddelek: Kaj kupiti
422852 (1753) pavlopavlin

Več podobnih tem