» »

Pošiljanje SMS-ov kot se spodobi! Našel sem rešitev!

Pošiljanje SMS-ov kot se spodobi! Našel sem rešitev!

smash ::

Folk! Se še kdo spomni, kako smo včasih pošiljali sms-e preko interneta? Nekako v stilu... xxxxxx@linux.mobitel.si

No sedaj sem našel tole http://www.smsaj.com/

Ne vem če je to edini tak servis na netu, sam zgleda da je zadeva nova in z moje strani že preizkušena....in jo lahko samo pohvalim.

Cool pr vsem tem je pa to, da sms-i ne čakajo več par dni, da pridejo na drugo stran, temveč sms pride takoj...slaba stran tega hitrega sms-iranja je pa ta, da se poleg vašega sporočila zgenerira majhno reklamno sporočilo...zdej a je to dobr al ne, presodite sami...zame je pomembn, da je zadeva zastonj in da pride takoj, tistih par besed na koncu me ne moti..

Če kdo ve za kakšno podobno storitev, ki omogoča sms-iranje na tak način , naj jo doda v tole temo, da bomo malce primerjali....do takrat pa si tale zadeva sigurno zasluži mesto med priljubljenimi povezavami...

Če pa že kdo uporablja tale servis, bi ga pa prosil za pluse ali minuse..

LP

mateyyy ::

če si simobil uporabnik je najbolša rešitev klapa.simobil.net, brez reklam, pa še tvoja cifra se izpiše, sms pa pridfe prav tako 100%. lp

acheron ::

..reklama..

Kami ::

Mah podobno kot mravljica.net drugače pa še tudi klapa od simobila najboljša, vsaj meni.

aljazh ::

Pa ste prepričani, da ponudnik storitve ne zbira GSM številk, na katere uporabniki pošiljajo sporočila?

In za prijavo moraš posredovati tudi svojo tel. številko.

As there is no free lunch, se zadeva (vsaj brezplačni del) financira iz oglasnih sms-ov.

Ste prepričani, da ponudnik storitve ne uporablja podobnega sistema kot Google za serviranje personaliziranih oglasov v Gmailu? Da skenira poslane SMSe in na podlagi tega profilira uporabnike? Morda celo shranjuje poslane SMSe? Se poslužuje data mininga? Morda celo oblikovanja socialne mreže uporabnika?

OwcA ::

Težko mora biti biti ti. :\
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Nejc Pintar ::

aljazh, če imaš predplačniški paket si itak anonimen, tako da lahko pošlješ poziv za teroristični napad, če pa nimaš takih podatkov potem pa te boli k****
Lahko je biti prvi, če si edini!

iggy ::

@aljazh: si prepričan, da te sosed trenutno ne opazuje
Hey, you're fat!

smash ::

Zakaj pa misliš da že sam mobitel tega ne dela? Ne profilira tvojih sporočil in klicev in jih posreduje velikemu bratu, ki rangira državljane in kuje državno zaroto, te spremlja kod se giblješ, kaj počenjaš, s kom se družiš?

Pač stvar je zastonj in je po mojem mnenju namenjena samo zabavi in komuniciranju s prijatelji. Za vse ostalo pa preprosto plačaj, pa boš imel zanesljivo (če vrjameš) in varno storitev. Meni je zadeva ful ušeč.

reber ::

Jaz uporabljam e-klapa na simobilu, ker sem itak simobil halo uporabnik, moje podatke imajo, pa všeč mi je, ker se prejemniku izpiše moja številka, se mi zato ni treba podpisat. Deluje 100% in to takoj, pa še cel kup opcij imaš. Če pa imajo moje podatke in če zbirajo kakšne številke me pa sploh ne briga, saj nič ne skrivam. Če imam kej tacga za sporočit ali povedat, povem osebno tistemu, pa še takrat nihče ne more biti 100% da še kdo ne sliši. Tolk o velikemu bratu ...
Za tiste pa ki ste radi anonimni, ravno zaradi takih in podobnih zlorab so ukinili on-line sms sporočanje na internetnih straneh, ker je bilo preveč zlorab in to anonimnih. To, da moraš vpisati podatke, torej telefonsko, se meni zdi še premalo, jaz bi na mestu operaterjev zahteval oseben dokument in podpis izjave, šele nato bi omogočil pošiljanje sms prek neta. Tko, anonimneži pejte nekam v votlino pa tm ostante !!!

Keyser Soze ::

Delno ima aljazh prav. Zakaj pa ne bi bil spam popularen tudi na mobilniku? Čedalje bolj je... In razdajat številke takole, je isto kot razdajanje email naslova po sumljivih straneh.

iggy ::

True, true Keyser soze, se strinjam. Čez nekaj let bomo kupovali spam-protection za mobilnike;) :|
Hey, you're fat!

Tic ::

A se da komu pogoje uporabe prebrat, da ne bomo prazno slamo butal. :)
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačno pošiljanje sms

Oddelek: Mobilne tehnologije
108386 (4372) Gandalfar
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070999 (27594) DJ Beat
»

Zastojn SMS-i

Oddelek: Mobilne tehnologije
263601 (2937) NOOB-ek
»

Nujno rabim pomoč - pošiljanje smsov

Oddelek: Mobilne tehnologije
214636 (4078) adrian007

Več podobnih tem