» »

Eno vprašanje preden vržem denar skozi okno, hja isti topic kot vsak ostali :)..

Eno vprašanje preden vržem denar skozi okno, hja isti topic kot vsak ostali :)..

Spiral ::

Rad bi še malo nadgradil svojo kišto, par vprašanj zavoljo mojega podviga se porajalo mi je.

Rad bi dokupil ram da še zadnjo režo zapolnim. Imam 2x po 512 mb rama (ddr400). Je ok če dokupim recimo 1gb ploščico ali to ni priporočljivo zaradi takšnih in drugačnih morebitnih komplikacij.

Ok druga stvar je pa zvočna kartica. Trenutno mam integrirano zvočno na matični plošči Asus A7n8X-X. Zvočna bi naj bila 5.1 kanalna. Ok zdaj pa tako, Creative Audigy 2 se je kar lepo pocenil. Tudi po 13 jurjov stane že, tako da se mi tud to sveti. Torej vprašanje je samo to ali se mi dejansko splača sploh kupit zvočno kartico . Zvočnikov nimam priklopljenih ker so pač neka jajca od kitajca. Mam pa slušalke za 15k, tako da so dokaj kvalitetne. Za moje pojme se bi pri zvoku moglo precej poznat.

To bi bilo vse za danes. :)

fenkju za odgovore, ako mislijo bit kateri:P :D :D

Law_Enforcer ::

Pogooglaj malo glede tvoje matične plošče, da vidiš, če so kakšni problemi z uporabo treh ali več ram stickov. Moja stara A7V333 namreč nikakor ni prebavljala treh palčk naenkrat. Drugače pa (načeloma) ne bi smelo biti problemov z različno velikostjo modulov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353332 (2862) connel
»

Nakup namiznega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
373511 (2720) salabajs
»

PC iz akcijske ponudbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
583479 (2680) sid911
»

Racunalnik do max. 60ksit

Oddelek: Kaj kupiti
131342 (1032) Dr_M
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930297 (16892) Jaffa

Več podobnih tem