» »

BIG WATER ( °C )

BIG WATER ( °C )

1
2
»

PrimozR ::

Em, za na socket 478 NI in NE BO 64-bitnih procev. 64-bitni so 6xx pa 5x1 proci za LGA če se prov spomnem. Če ma pa 512 L2ja, je pa to Northwood kar pomen da NITI POD RAZNO ni 64-biten. 64-bitni Intli so samo Prescotti, za desktop seveda.

MadMax ::

Ammmm.....
HeniXman bi rad povedal, da ima AMDja na S478 :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Henixman ::

Ker sem omenil da se moj a64 ne greje preveč in je rekel _thief_ da naj ne primerjam 64 bitneža z 32, zato sem dal primer 32bitnega celerona od brata, ki je na socketu 478! Če ti je zdej kaj bl jasno! Vendar _thief_ se še vrdno ne strinja ker pravi da amd ni celeron al neki tazga! ;((

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

6xx sertija je 64-bitna, 5x0 serija pa 32-bitna. Oba žreta štroma za 2 AMD64 proca.

MadMax ::

HeniXman:
Bi ti za začetek vzel en persen (al pa kar celo škatlico)? Ker tako kot ti kričiš ni primerno niti za vaško veselico.
V eni vrstici nabiješ več klicajev kot jih ima kompletna tema brez tvojih postov...

V svojem prejšnjem postu pa si govoril o "moj", torej tvojem procu, ki je kolikor vem AMD s754, in pa o bratovem celeronu. Dva čist različna proca.

Torej si se zaciklal, kot ponavadi... :\

_Thief_,
do tega, da je BW veliko slabši od Eddyjevih sistemov pa smo prišli že davno preden si ti začel odkrivat toplo vodo s slavospevi BWju. :P
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

sirotka ::

hja no...sm dj gremo nazaj na vodno. Če maš 50C na procu, se ti nit pod razno ne splača met tega vodnega. Prodaj, pa boš še neki keša mel v žepu in manj stopinj. Sj pravm...barton 2800@2475 pa 2v in sm mel isto C. Na epox plati je kazalo pa 44C max. Pa mam gf6600heat pipe, ki zeeelo greje zrak v kišti. Priporočam kak TR hladilnik za ta socket in enga papsta gor

Veseljak ::

Da ne bom odpiral nove teme brezveze.Se še da kje dobit ta "KIT KOMPLET" vodnega hlajenja,
predvsem štajerska

MasterMiG ::

Za štajersko specifično ne vem, ker sem ljubljančan, ampak CoolPC dobavlja po celi sloveniji, tko da...
There is nothing to fear but the fear itself.

Veseljak ::

Zanimal sem se tudi pri eddy-ju in pravi da ne dela več blokov za pritrditev s "KLIPSNAMI"
Predvsem se mi gre za tišino za kaj extremnega pa itak ni, zato se mi zdi ta big water kar soliden.

ČIP 008 ::

Veseljak če si zaiteresiran za omenjeni vodni blok mi sporoči. Poglej zasebna sporočila imam vse kar potrebuješ!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje v kompletu ali po komponentah?

Oddelek: Kaj kupiti
181996 (1216) Mitja358
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432977 (1724) alesr
»

vodno hlajenje visoke temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231495 (1122) webfreak
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19011984 (7117) Malecky
»

Se nedokoncan, a vendarle - Midi-tower H20 sistem (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19110942 (7651) Fury

Več podobnih tem