» »

Imetniki ISDN ponovno opeharjeni

Imetniki ISDN ponovno opeharjeni

barabl ::

Poslušajte in se čudite,kaj so si sedaj zmislili gospodje na Telekomu.
Nekoč,ko so začeli z ADSL-jem je bil pogoj za pridobitev ISDN,ker pa zadeva ni bila takrat dovolj kvalitetna,sem jo odjavil,še vedno pa sem ostal imetnik ISDN.Sedaj,ko so zadeve malce posodobili sem se ponovno zanimal za pridobitev ADSL-ja in na telekomu mi povejo,da moramo imetniki ISDN-ja plačati 7.000 sit in še nekaj,ker naj bi bil potreben poseg serviserja,medtem ko se nam imetniki navadne linije lepo smejijo in si lahko ADSL lepo priklopijo sami.Ali je priklop razcepke res strokovni poseg,če ti pa gor vse lepo piše,vod pa tako ali tako že imam predelan,ker sem že bil imetnik te storitve.Mislim,da se bom v primeru odločitve za ADSL raje odločil za izklop ISDN linije,kod da bom plačal tisti znesek.

PaJo ::

Si se mogoce poznamial tudi pri kaksenm drugem operaterju, ne glih pri siolu, ker kolko vem je taksna tarfi le ce vzames ta novi Modri paket, malo preveri se to.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

TRIROG ::

hehe ironija nastane na tem mestu ... ko se odlocis za ozklop ISDN in prehod nazaj na ANALOG... pa ti recejo strici ... ja to te bo stal pa 11k SIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


LOL KAKO JE OT MOGOCE!
najprej sm placu da sm sou na ISDN zdej morm placat da grem z njega ... LOL!

V vsakem primeru bojo od tebe potegnil vsaj 7k da bos ADLS dobu ...face it .. its a LOSE:LOSE situation ... sam da v ene primeru prisparas 4k

PaJo ::

Je pa se varjanta da vzames razvezan dostop pri Siolu, kjer cisto vrnes prikljucek in za to ne placas nic:D, razen seveda prikljucnino za adsl.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

blue ::

Ne vem če prišparaš 4K, ker je isdn naročnina za 1K dražja.

ToniT ::

@blue
Moj primer:
Prej sem plačeval 13400 SIT za paket 2Mbit/386k in Siol TV + 3700 (in še nekaj) SIT za ISDN naročnino.
Zdaj me pa pride naročnina za Triple play 13400 (razvezan dostop, 2Mbit/386k + TV).
Razlika je očitna :)
Edina slabost je ta, da sem moral menjati tel. številko.

P.S.
Sem pa se za nekaj časa sem se rešil raznoraznih anketarjev po telefonu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7310747 (9449) Lonsarg
»

Menjava ponudnika?

Oddelek: Omrežja in internet
91465 (1276) matjash
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036488 (15895) Primoz78
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216739 (11366) Tr0n
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716729 (4285) clemmy

Več podobnih tem