» »

Telemach mrtu????

Telemach mrtu????

WildTHink ::

Zivjo!

Baje od polnoči nismo dobil v službi nobenga maila. Edina stran, ki še delije je slo-tech vse ostalo mrtvo! :\ :\

Zdej ne vem a je to zato k hostamo slo-tech pa jest tega ne vem... :D :D :D

Če ma kdo informacij nej jih prosim pošlje.

LP

P.S.Klic na telefonsko 080 22 88 pa javlja da je telefonski priključek v okvari.;((
So... are you red or blue?

MUC ::

Par ldi so prklopl na 5tko, pa se jim sesipa mreža :D :D

veteran ::

Ja, dela samo telemach.net in slo-tech.net (pa mogoče še kakšna stran, ki je na telemach privezana;)

Toliko o zanesljivosti... ;((

Kami ::

Mogoče tujina doli?

Jakka ::

Potem nisem edini, ki mu zadeva ne deluje. Modem se enkrat poveže, enkrat ne, na enih frekvencah dela, na drugih ne, pa dela slo-tech in stran od tm.

In moje napovedi so se začele uresničevat. >:D

Modri dirkač ::

Pa ne bi te posexani falusi dal eno obvestilo na na svojo stran, da so tehnične težave in da je 99% stvari crknlo?
Mislim, me ma da bi šel v Šiško, pa enga 2krat okol kepe.;((
Everybody lies!

WildTHink ::

U pa res... telemach.net zdej dela samo cist pocas!

Bom se kakšno telefonsko dobil za klicat.. en se more javt.:D

Ok.. pol ne hostamo slo-tech :D

Se strinjam na brezplačno številko bi lahko obesl tajnico, ki bi povedala da so problemi in da jih odpravljajo... to bi blo zame zadovoljivo... za nekaj časa>:D
So... are you red or blue?

Zgodovina sprememb…

Jakka ::

To bi res lahko ja. Je pa fino, ker telemach ni kot siol, nam vsaj nekaj dela.

Tista številka je pa pomoje zaradi količine klicev crknila, ddos efekt. >:D

Modri dirkač ::

Sam jaz ne verjamem, da je na Dunaju nekje optiko vtrgalo, zato, ker je mi je net crknu točno ob 0:00.

To je pa že sumljivo.
Everybody lies!

Jakka ::

To morajo imeti neke interne težave, ker tudi nekatere strani na telemachovem omrežju ne delujejo, recimo www.dijaski.net

Napišite, katere strani vse vam poleg s-t in www.upctelemach.si še delajo.

Modri dirkač ::

Joker.si

Predvidevam, da so posodabljali sistem in ko so hotli ob 0:00 zadeve priključit je vse skupi šlo v k.u.r.a.c.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

WildTHink ::

No zdej spet normalno deluje...
Baje je bla nekje preklana optika vsaj tko so je blo recen eno uro nazaj k se ni delal.

Vsaj neki... itak ni nč novih informacij na strani.

LP
So... are you red or blue?

perci ::

Preklana optika? Kaj, je sekira gor padla? So bli teroristi? Dejte ga srat, no. Vidim, da se ni kaj dosti spremenilo odkar sem zapustil TM.

XCom ::

ah perci, daj no mir.....enkrat v dveh mesecih odkar sem na telemachu je dol padlo...8-)

Kar je v primerjavavi z izpadi adsl-ja v službi mačji kašelj. S tem da telemach dela v okviru dogovorjenih hitrosti, medtem ko ima ADSL Siol probleme z uploadom....v službi nam dela samo polovično, kljub prijavi napake pa te še zdaj niso odpravili. ;(

perci ::

xcom: Super, da si zadovoljen. Ne me narobe razumet, men je vseeno koga imate za boljšega operaterja, ker mi dol visi za to. Sam povem pa, da sem bil pri Telemachu včasih brez neta od par dni do enga tedna, brez da bi se kdo od odgovornih pretirano sekiral za to. Odkar sem na siolu so sicer občasni izpadi ampak vedno zrihtajo najkasnej v parih urah. Na telemachu ko enkrat crkne, crkne zares in potem se vsem na supportu po domače jebe za tebe - boš že potrpel. Tega pa ne maram.

Modri dirkač ::

Jest sem 2 leti gor, pa je to zdej ta prvi pravi večurni izpad.
Na šihtu direkten link do Telekoma pade dol vsaj enkrat na teden.

Go figure.
Everybody lies!

PARTyZAN ::

Vandalizem baje...sem slisal od telemachovga tehnika :) Optiko so jim prekinl, ja.

perci...sej res..siolu je FUL mar za uporabnike :D


(Another happy TM user here BTW)

Modri dirkač ::

Pej smo spet tam kot včeraj.;(
Everybody lies!

Smorny ::

A aima kdo idejo, kdaj bodo začeli pakete spreminjati? Ker na pogodbi piše, da v 24h od prejetja pogodbe, pa se to še ni nikomur zgodilo. :(
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

PARTyZAN ::

Jaz uzivam v 5mbit od torka :D

Highlag ::

Meni dela od včeraj popoldne, ko je odpeketal TM serviser. Prej sem imel pa dva dni mrk. Ko so v sredo zamenjali paket, so mi spremenili še kanal, ki pa očitno na omrežju, ki je speljan do hiše ne deluje najbolje. Ja pa IP naslov je tudi drugi. Zdaj se konča z 84.
Never trust a computer you can't throw out a window

korenje_ver2 ::

mi mamo pa v tem trenutku mrk na televiziji. verjetno je spet sla varovalka na krajevni skupnosti...
in bo trajal cel weekend, da zamenjajo.

SasoS ::

A je spet mrk na internetu? Telemachov page ne dela, pa meni en server tut ne. Pa že tako mi skos crkuje ker mi dhcp nekaj jebe čeprav meni na amisu z istimi nastavitvami dela prav lepo.

korenje_ver2 ::

pa res. verjetno so jim elektriko odklopl zarad neplacevanja racunov hehe... ka kabelska tv tudi ne dela.

fizolcek ::

Sej so rekl da so edina resna konkurenca Siolu, sam ocitno po stevilu izpadov :)

kopriwa ::

ma sej to ne morš verjet, glih zdej k je basket, fotru sm pa mimgrede že kr reku da jutr odklopmo telemach;((
Za info na našem koncu Ljubljane že cca 1 uro ne dela kabelska TV.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

korenje_ver2 ::

dobr da mamo siol tv za backup hehe

28:23, slovenija vodi hehe
pa sodniki so skorumpirani...

Zgodovina sprememb…

Slowenc ::

Zdele še vedno na Bavarskem dvoru švasajo optiko. Greste lahko pogledat.
Zgleda da podgane niso imele druzga za jest, so se pa kablov lotile.>:D >:D >:D
Skiny gate.

perci ::

dobr tole, dobr :D

veteran ::

dobr tole, dobr

Umm, tradicionalna slovenska privoščljivost? :D

Kot v tistem starem štosu, ko pride kmet domov, ves nasmejan in pravi "ej, žena, prnes flašo, bova praznovala". Gre baba, prinese flašo vina in gleda začudeno dedca, kwa je tko zadovoljen. Pa tip pove:
"a še nis slišala, sosedu je krava crknla" >:D

perci ::

bravo veteran, poštekal si...NOT

V resnici gre bolj za tisti primer, ko nekomu na forumu jasno razlozis zakaj naj ne gre kupovati v to in ono štacuno, pa gre potem model vseeno tja kupiti in drugi dan po forumu joka, da se mu je zadeva pokvarila in da mu je ne zamenjajo.

Ja, kaj zdej jokate fantje, pozanjite kar ste sejali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Slowenc ::

Perci, motiš se.

Uporabniki so zadnji ki so lahko krivi za take vrste izpad. Splet neljubih okoliščin je pripomogel k temu, da je prišlo do poškodbe kabla.
Slovenska cesta -> jašek na cesti -> gradbenih del ni bilo že dolgo na tem delu cestišča, tko da si ne predstavljam kaj bil lahko bilo drugega krivo za pretrgan kabel, kot to da je bila ena žival lačna in si je sama postregla.
Uporabniki niso nič krivi. Smola je bila pa ta, da je bila na sporedu ravno košarka in pa miss SLO.

Pač si nevoščljiv, pa sej smo vsi, nekateri manj, drugi bolj. >:D
Skiny gate.

veteran ::

Veš Perci, v nekaterih vaseh je samo ena štacuna... Sicer pa tudi siolove krave občasno krepajo, čeprav imajo menda boljši pedigre. ;)

Nezadovoljne uporabnike najdeš povsod. Odnos do uporabnikov se pa meni zdi enak, v nekaj urah popravijo tako pri siolu kot pri telemachu...

perci ::

Slowenc: Kdo je pa rekel, da so uporabniki krivi? Uporabniki so krivi zgolj toliko, da so se pustili zavesti...

veteran: Sej se jst čist strinjam s tabo, vem da drugje pač ni alternativ. Ampak to, da ima Telemach enak support kot Siol, no to se pa ne morem strinjat s tabo. Sem bil na Telemachu skoraj 4 leta in je odnos do strank pri obeh firmah diametralno nasproten. Pri telemachu je tko...kot da bi bil še v starem sistemu, kjer jim moraš bit hvaležen, da sploh lahko imaš internet pri njih.

Slowenc ::

Perci bluziš, na veliko.
V Lj ne moreš izbirat kabelskega ponudnika.
Internet že lahko, ampak zakaj neki bi kupil isdn, da boš potem lahko imel adsl, če pa lahko enostavno vzameš kabel net.
Če živiš v zmoti, si sam kriv. ;((
Skiny gate.

BendeR ::

V Lj ne moreš izbirat kabelskega ponudnika.
Internet že lahko, ampak zakaj neki bi kupil isdn, da boš potem lahko imel adsl, če pa lahko enostavno vzameš kabel net.
Če živiš v zmoti, si sam kriv. ;((


ISDN + ADSL = 3200+7200 = 10400 (9700 razvezan dostop, kjer odpade tel. naročnina oz. idsn)
KABL TV + KABL NET = 2600 + 6700 = 9300

Če nimaš KABL TV pa je razlika v ceni še toliko večja. Primerjaj malo ceno priklopa kabl tv in tel. Primerjava cene na štajerskem. Predvidevam, da je isto sranje drugje po SLO. Na tistih 400 sit pa se poserjem, ker vem, kaj je to kabl ... verjami mi, ne poznaš toliko kletvic. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BendeR ()

Slowenc ::

Bender:
Res je da se je s tem mesecem marsikaj spremenilo kar se tiče cen, ampak ne pozabi da je zelo dolgo trajalo da je do tega prišlo.
Kabelsko imajo v LJ skoraj vsi, tako da tisti ki so recimo pred letom, dve hoteli hitr net, so imeli cenejšo varjanto preko kabla.

In pa od kje tebi ta cenik? Link...

Ta tema ni namenjena temu, kdo je cenejši.
Skiny gate.

MUC ::

2600 kabelska ?!? ... na Gorenjskem je 3500 vsaj (Telemach seveda)

BendeR ::

MUC:

Ja, 2600 sit je kabl tv na mesec v Slovenski Bistrici - ponudnik Triera oz. Kabl tv d.o.o, kar je v bistvu isto sranje. :P

Mate vi to na mesec ali na dva mesca 3.5k ? :'(

Slowenc:

Poglej si cenik od Triere, ki nudi 1mbit paket in siolov cenik. Telemach v novih paketih nima 1mbit paketa, zato ga nisem in ga tudi nočem primerjat s Siolom, ker primerjam samo tisto, kar tudi osebno poznam. ;)

jurre ::

@BendeR
pomoje na mesec, jaz sem imel prej tele-tv v Kranju pa je bilo 3100, takrat isto kakor siol tv, ki sem ga vzel. To je pa priblizno leto in pol nazaj(!), tako da je sedaj sigurno ze 3500. (siol-tv pa tud:\)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

korenje_ver2 ::

kle v lj mamo catv pr telesmehu za 4k sit na mesec

ganzi ::

a ni 3k?
LP

korenje_ver2 ::

Mesečna naročnina KTV
Cena z DDV v SIT

hiša
L paket 3.899,00

L paket - popust s trajnikom 3.799,00

ganzi ::

aha, potem je pa rtv prispevek okol 3 pa smo na 6k:\ :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

XCom ::

Glede Siola in odnosa do uporabnikov.......lahko rečem samo da je porazen. Mogoče res dobiš nekoga, ki bi govoril s tabo.....ampak pomaga pa lih toliko kot če greš k psihologu. Imaš nekoga ke te posluša, pomgal ti pa ne bo.

Imamo v službi težavo z uploadam na ADSL priključku....napako prijaviš...naslednji dan te pokličejo ponovno kakšna je težava. Ko ponovno razložiš zadevo ti pa rečejo, da je to stvar telekoma, pokliči 116. Pokličeš 116 spet narediš prijavo. Spet te pokliče en tip, da je nekje v bližini in da bi se oglasi, ter vpraša v čem je težava. Razložiš, pa reče..hm to je pa za naše računalničarje in da bo naprej naroču. Je že en teden tega, ko se pa noben ne oglasi. ;(( ;((

korenje_ver2 ::

xcom, in to ima veze z telemachom?

Slowenc ::

in to ima veze s to temo?
Skiny gate.

XCom ::

Veze toliko, kolikor pohvalijo silovo pomoč, ki j itaq v riti, ter pljuvaljo po telemachu, ki po mojih izkušnjah ni tako slaba.

fluflu ::

meni se povezava vsak dan izklopi in to se dogaja od 1 septembra
ure so od 24.00 do 8.00, zgodi se tudi ob 17.00 samo to se je zgodilo samo dvakrat
dosti krat se ne izklopi samo dela s hitrostjo mrtvega konja
mene zanima ce obstaja kak program ki bi nadzoroval hitrost interneta , da bi jaz
lahko to potem telemachu pokazal
to se ne dogaja samo meni ,to se dogaja vsem ki jih poznam
novega paketa pa mi sploh niso se priklopli


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023811 (12675) smash
»

telemach, lj kabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
555163 (4122) prideb
»

Kateri adsl al raje kabl??

Oddelek: Omrežja in internet
231764 (1252) Tear_DR0P
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210722 (10722) hruske
»

telemach kabelski internet vs. adsl (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
544685 (3583) Uporabnik

Več podobnih tem