» »

Konec civilizacije čez 7 let?

Konec civilizacije čez 7 let?

robinson33 ::

Kdo je že prebral članek v današnji Oni? V njem astrologi govorijo o tem, kar naj bi nas čakalo v bližnji prihodnosti. "Živi bodo zavidali mrtvim", antikrist, kataklizma, 5% preživelih... Vse to leta 2011 ali 2012. Čeprav v okultizem ne verjamem, priznam, da članek deluje strašljivo in da imam zdaj prav pokvarjeno jutro. :(

asPeteR ::

Spet buce kolatijo ... Teli a la napovedovalci prihodnosti mi grejo pocasi ze na jetra.

Seveda si pa revija dviguje bralnost.

:\
http://blog.stegnar.com

BigWhale ::

Astrologi za trenutno obdobje pravijo, da je obdobje Device, po horoskopu, ker naj bi sonce vzhajalo v ozvezdju device. Pa so se malo usteli, pozabili upostevati precesijo in sonce te dni vzhaja v ozvezdju leva.

Ce so se ze tukaj zmotili, so se najbrz tudi kje drugje... ;)

AndrejS ::

Kaj ni že bilo nekajkrat konec sveta ? In spet bo... zakon, komaj čakam, da se bo zgodilo NIČ

gumby ::

uuuu konec sveta bo? gremo hitro en piknik naredit:D

keber ::

Teli astrologi še niso upopštevali vplivov desetega planeta. Ta bo prinesel blagostanje.:)

zee ::

piknik na koncu Sveta :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

St@jler ::

Bo treb zaštopat kšno vesoljsko ladjo pa štoparski vodnik s sabo uzet :D

Daedalus ::

2012 je IIRC konec Inkovskega koledarja. In eni že skoz trdijo, da bo takrat konec sveta, samo preoblekli so zadevo v druge barve (RKC)>:D >:D

Be afraid, 'cause all of you shall be doomed>:D >:D >:D :D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Saladin ::

Kolikšna pa je možnost napake v definiranju inkovskega leta?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

globoko grlo ::

sj mogoče bo res kj, ampak do takrat, če bojo tkole vsi strašil, bomo pa full napumpal gospodarstvo, strah je največji konzument, bomo kupil vsako bedarijo, pa jasno adijo svoboda neta, kolikor je sploh še imamo

Daedalus ::

Sicer pa tisti, ki mogoče celo pomislite, da bi verjeli takim neumnostim - samo poglejte, kolkokrat je blo konec sveta v obdobju 1990-2000. Sam se spomnim, da vsaj štirkrat. Hudiča sem faca, da še vedno hodim naokoli. Štirje konci sveta...to ni hec>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

krneki0001 ::

2012 je bilo konec Majevskega in ne inkovskega koledarja. In leta 2012 se po majevskih zapisih začne nova ledena doba na tej zemlji, zato so takrat nehali pisat s tem koledarjem, ker bi se moralo začeti spet iz ničle.

Tko da tile naši idiotki se orenk motijo, če mislijo, da je konec civilizacije.

Saladin ::

SPomnim se, da je bila pri nas noč pred 2000 ena gromozanska nevihta...
TI je dalo mislit :D

Drugače pa
Red Birds Will Fly Out Of The East And Destroy Paris In A Night

Mi pa za TVjem
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

BigWhale ::

Nejc Pintar ::

eh, bikov drek

upam da bom med 5%>:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

urban99 ::

Za vse, ki verjamete, bom tu objavil Paypal link za vaše prihranke... srečno!

SavoKovac ::

Če bi že moral staviti, bi stavil na virus.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Hehe - men so napovedal da bom umrl star 117 let, torej se ne sekirat - šele 31 jih imam.

asPeteR ::

Ja res je ... To edino kaksen hid virus je pa lahko problem. Samo s tem je pa tako. Vedno ostane vsaj 10% populacije. (in se to v primeru da se okuzi celotna populacija) Tako da KONCA ne bo.
http://blog.stegnar.com

WarpedGone ::

Edina stvar za katero vem da ma realne šanse da zradira človeštvo je eksplozija Yellowstona. Po statistiki naj bi že malo zamujal, je pa res da trenutno mal preveč spušča pline, torej ne dihta dost da bi šlo u luft.
Pa še tle so šanse da par tisoč ljudi dol u aziji nek vse to preživi in zaplodi nove milijarde. Bi blo pa sigurno konec moderne dobe in back to stone age.

Ta nakladanja z koncem sveta so čisti biznis.
Zbogom in hvala za vse ribe

Bass0 ::

Pripravite brisače! :P

Nejc Pintar ::

IMO ne bi toliko nazadovali, recimo na začetek novejše zgodovine ali pa še to ne
Lahko je biti prvi, če si edini!

WarpedGone ::

Hja, ne da se točno predvidit, da se pa mal orisat glede na znane izbruhe.

Večina severne amerike bi bila pod parimi metri vulkanskega pepela. Ne le eno mesto ala New Orleans, večina kontinenta. Adijo kansas, adijo žitnica sveta. Prišlo bi do globalne spremembe klime na celi zemlji. Nekega poletju vsaj podonega nebi videli vsaj par let nikjer na zemlji. Totalna lakota, totalni kaos, globalni propad ekonomije. Družba ne funkcionira več, tko da bi se ljudje zbiral v male grupe, ala majhna plemena in se borili za golo preživetje.
Kolk bi blo to uspešno ob sedanjem splošnjem poznavanju kmetijstva in dejstvu da se je klima močno spremenila je pa čisto ugibanje.

Za sigurno se ve le nekaj. Yelowstone je aktiven vulkan. Le spi.
Zbogom in hvala za vse ribe

Calligula ::

A ni ze skrajni cas, da bi blo konec civilizacije. Meni bi prav pasali casi, ko bi mirno rigal, krulil za zenskami, kloftal nedolzen folk, scal po vseh vogalih,...

Konec civilizacije?
Bring it on :D

Thomas ::

Ko bi te začel boleti zob ... bi ti ga izruval medved?

Ja ... recimo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

Calligula: zdej si potrdil moje domneve, da si neandertalec, rojen v napacnem casovnem obdobju :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Calligula ::

Ja ja, saj vem-morala bi biti vrstnika :D Jaz sem se skotil prepozno. Moja napaka.

Monster ::

heheh cela štala .. očitno ni laško zastojn prevzelo union :P :P hehe prej ko bo konec prej bo fešta zdaj se pa odločite 8-) 8-) 8-)
Ka zaboga...

thramos ::

A ni ze skrajni cas, da bi blo konec civilizacije. Meni bi prav pasali casi, ko bi mirno rigal, krulil za zenskami, kloftal nedolzen folk, scal po vseh vogalih,...


He he, pejt dons zvečer po LJ, točno to se dogaja ... :))

tomaz- ::

hej, zmenmo se samo še to, kaj kdo prinese na fešto!!
Pa lohk skupi čakamo konc sveta kot kakšno novo leto..
Seveda petarde ne smejo manjkat, jest se bom pas probu z mažoretkam zmenit..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21136043 (31140) bluefish

Leto 2012 .. velika katastrofa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911816 (5641) bluefish

Konec Sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30237885 (26453) Zheegec
»

So našli ATLANTIDO ali ne? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26617994 (14954) GaPe

Več podobnih tem