» »

radeon 9600 pro

radeon 9600 pro

snoopy20 ::

hy

imam eno vprašanje?
imam sledeč sistem:
amd 64 3000
512 ram
radeon 9600 pro 128

problem je sledeč da vedno ko igram far cry mi po 15 min igranja napiše neki error (vpu recover) in ne morem več igrat igre.
lepo prosim za pomoč kaj bi lahko bilo narobe? al je res grafa prešvoh?al je kaj drugega narobe?

hvala

Good Guy ::

pregrevanje al pa driverje zameni
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

snoopy20 ::

in kaj se da storit če se pregreva?

Moonman ::

Probaj dati v biosu na AGP 4x. Jaz sem imel že ogromno takih primerov in to ponavadi pomaga.


snoopy20 ::

ok, bom probal :\

hvala za pomoč

snoopy20 ::

hy

probal sem oboje! zamenjal sem driverje v biosu dal na agp X4 pa nič ne pomaga :(

a je kakšna verjetnost da je kaj kriv monitor?namreč ko sem kupil nov sistem ni blo več dovolj $$$ za novi monitor in sem obdržal starega (ta je sedaj star nekje 5 let)!
stvar je tudi v tem da npr. ko hočem zagnat igro uefa championship 2004-2005 mi računalnik resetira, ko sem pa probal nascar 2005 in battlefield 2 pa dela vse ok?

hvala

kriko1 ::

Ne, ni monitor, VPU recovery error je zaradi grafične. Meni je pomagalo nižanje agp vodila na 2x (prej na starem računalniku). Poskusi z novimi gonilniki za matično.

Sami ::

Vsi gonilniki naj bodo najnovejši (plata, grafa), preveri tudi če se grafa kaj pregreva. Ali lahko držiš roko na hladilniku od grafe?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

DrSaso ::

Evo jz mam tud isti problem.;( Zamenjal sem bios, driverje za plato, agp dal na 4x, direverje za plato že večkrat zamenjal ter imel odprto kišto, če bi bilo pregrevanje in ni. Zdej mam driverje 5.7 ker drugače mi cod ne dela.
Ma kdo kak nasvet kaj naj še naredim da bo delalo?
Aja a ma kdo ve s katerim programom bi lahko spremljal in imel dnevnik temp. grafične ter maksimalno obremenil (preveril) grafično?

Hvala
Sašo

kriko1 ::

Kakšen chipset ima tvoja matična? Jaz sem imel probleme na viinem.

DrSaso ::

Chipset je (kopirano) VIA KT400 and VT8235CD. Mam pa AMd 2500+ na DFI-jevi AD-77 Pro plati če kaj pomaga.

kriko1 ::

Hm, lih z vio sem imel težave, poskusi posodobit gonilnike.

DrSaso ::

Sej sm že napisal da imam vse gonilnike od plate posodobljene.
Razen, če obstajajo še kaki gonilniki za vio da jaz ne vem?

kriko1 ::

Hm. Je kaj navito? Jst sm tole rešu tako da sem znižal AGP rate v biosu na 2x. Drugače ne vem če ti lahko še kako pomaga, kaj pa lahko dobiš še od koga radeona da sprobaš? Lahko da je tvoj fuč.

DrSaso ::

Navito ni nič. Bom probal še znižat agp na 2x čeprav sem že na 4x pa ni blo nič bolje.
Hvala.

LP,
Sašo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asrock 939 dual (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
72938833 (19392) igor0203
»

Radeon 9600(XT)/9800 in VIA (morda tudi nVidia) čipovje = veliki problemi!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
312505 (1784) dzinks63
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784386 (3457) Veron
»

Težave z novo grafično...?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211214 (831) Ibn Tahir
»

Moj vrli Radeon 9600 xt in vprašanja

Oddelek: Strojna oprema
181667 (1261) Tac20

Več podobnih tem