» »

Motor City Online

Motor City Online

Polde ::

Hi!

Zanimam me če je kdo že probal MCO igrati preko ADSL.
Namreč kupujem ADSL pa me malo zanima.

čao
Ni da ni!!!

Matty ::

Ja, testiranje MCO se je zacelo ze pred skoraj 10 dnevi... In kaj naj recem? Malo sem razocaran...

Kot prvo, spil mi ne laufa tako kot je treba (ok, treba bo razmislit o mal hitrejsmu procesorju) ceprav je grafika na ravni porsche unleashed (ali slabse), ki mi laufa super. Vse skupaj je prevec "zatikajoce", tudi na min. detajlih. Ker nisem probal na drugacni liniji (npr. na ADSL) , ne vem ali je krivec kabel ki ga imam ali procesor. Vendar menda ne dela vsem najbolje! Problem je tudi, da je imel najblizji server ping 170, kar npr. v CS pomeni ze zelo veliko.
Se o spilu. Spilas lahko s svojim avtomobilom ali pa sponsored races, z drugimi avtomobili. Dobra stran slednjih dirk je, dasvojega avta NE unicujes, ce si dober pa tudi dobivas denar. Ko unicis svoj avto, moras pac vozit sponsored races, dokler ne kupis novega ali popravis starega (in to zna biti dolgotrajno in DOLGOCASNO opravilo). Prog je kar nekaj, vendar ti nekatere dosadijo po 20x in vec voznjah. Poleg denarja zbiras tudi tocke, ki te "rangirajo". Npr. nekatere proge se odprejo po rangu 5, druge po 10.

Sam sem spilal 2 dneva (ok, noci), skupaj kaksne 2-3 ure. Prisel sem do ranga 6, in potem mi je dosadilo zbiranje tock in denarja. Vseeno se mi vsaj po igralski poti zdijo prejsni spili need for speed serije boljsi. Obstaja tudi en kup bugov, npr. zgodilo se je ze, da je zmagal nekdo ki je prej zaostajal za en krog in podobno.. Kljub temu, da je spil se v beta fazi, me je razocaral, in definitivno ga ne bom nabavil ali placeval 10US$ na mesec za online spilanje. Verjetno pa bo hardcore fanom NFS vsec. Aja, se najvecji plus! Igranje proti ZIVIM nasprotnikom!

Polde ::

Ja zelo hudo je blo tole brati. Sliši se zanimivo. Tudi sam sem probal včeraj igrati pa je bil server zaseden in zaseden. Imam pa nasljedno konfiguracujo računalnika:
BX 6 2.0
celleron 2 600@1100
GeForce 3 TD
256 RAM
Live!
Volan to nesmem pozabit(se sploh da igrati na volan)
Modem 56k

Bom še danes probal pa ti povem kako meni teče igra.

Hval
čao
Ni da ni!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014936 (3410) Horas
»

Assetto Corsa (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
65798909 (17188) maksklemen3
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21020153 (7283) opeter
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10014251 (11625) Loki
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
576224 (4497) WarMaker

Več podobnih tem