» »

Assetto Corsa

Assetto Corsa

««
14 / 14
»
»»

DamijanD ::

Ti to igraš sam (single player) ? Zakaj bi imel pri tem menjavo voznika?

_marc_ ::

V tej 1 urni dirki moraš dvakrat zamenjati voznika, samo ne vem kako.

gddr85 ::

če misliš ACC se mi zdi si imel tipke I,O,P za meni, kjer imaš tud cajt da greš v pit, sicer pa..
"In each race, there is a mandatory 10-minute pit window for changing drivers and tyres. No refuelling is allowed."
pravila: https://www.assettocorsa.net/forum/inde...

Skyman ::

Assetto Corsa Competizione Next-Gen Date & Mobile Version Revealed
https://wccftech.com/assetto-corsa-comp...

The next-gen release date of Assetto Corsa Competizione has been announced as the 24th of February, 2022.Assetto Corsa Competizione comes to the PlayStation 5 and Xbox Series S & X, it will be absolutely free for current-gen owners of the game.

b3D_950 ::

Nekje bral, da bo nova verzija na osnovi v1.x - z boljšo fiziko/grafiko.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Buggy ::

Te mantre nikoli nisem stekal. AC originl je delala plafon v racing simulacijah tudi z lasersko skeniranimi progami. Tudi VR je podpirala. ACC je prisla na plano kot alfa game v startu, ki sem jo seveda kupil a ni ponudila nekaj novega/drugacnega pa se dolgo casa sem moral zgolj lambota nabijat, ki sem ga lahko tudi v AC, dokler se nisem navelical, sicer sem pa itaq bolj Rally sim racer, se mi je pa vseeno frzmagalo, kako se opeva fiziko na pistah, kjer niti ni tako pomembna, pa tudi VR ni bas dodelan v ACC.
Cutit bolid in fiziuko je potrebno na progah, kjer imas razlicne oprijeme, skoke prenos teze na pesku ali asfaltu ni isto...kaj sele sneg ali led, kjer moras throttle management konkretno obvladat.

AC je zame se zmeraj dos bolj kul kot ACC..ce ze vozim piste, kar sicer ne pocnem. Fizika pride do izraza na volanu dosti bolj v rally sceni, ko je treba na vsak moment dosti bolj iporovizirati in kompenzirati zafuke...in to mi je najbolj vsec. Dirt rally 2-0 ima tudi zelo dobo implementiran VR. Izkusnja za volanom je nora.

Sam recem, da se proper implementirana fizika dost bolj intenzivo zna dogajat v kaksnem drugem, ne tako znanem simu! Ce ni glih legit je pa tolk bol izzivalna :D

PrimozR ::

Fizika na pisti ni važna? Rly?

Govora je lahko tudi o tisočinkah razlike, vsak detajl pa lahko prinese prednost. Fizika in force feedback je na pisti še kako pomembna stvar.

maksklemen3 ::

Igra kdo asseto na g29 pa da bi mi poslal njegove settingse.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Project Cars (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27142744 (4946) oo7
»

Sim Racing Slo-Tech Kotiček

Oddelek: Igre
283305 (826) globoko grlo
»

Forza Horizon 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11014269 (2743) Horas
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27940881 (19897) vostok_1
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184364 (3201) Buggy

Več podobnih tem