» »

Audigy2 ZS ja ali ne?

Audigy2 ZS ja ali ne?

rokxboy ::

Cez ksn mesc si mislm nabavt zvocnike z-5500 in nevem kaj nej nardim! Doma mam zvocno Hercules Game Theater XP 5.1 in me zanima, ce se mi splaca menjat to za audigy2 zs!? A je razloka velka? ful je fain k je GT zunanja pa tut zvok ni slb sam ce bom meu ze take zvocnike bi rd da bo tko kot more bit! Sj vem da ma audigy tut zunanje sam tiste so pa mal drage za moje pojme:(

Aja, pa se ksn mnenje o z-5500 bi prosu, vem da je o tem ze bla tema odprta, sam zanc sm sou v big bang in mi je stric k tm prodaja, dau matrico dvd za gledat, da bi slisu zvocnike...pa sm mu reku da nej da glasnej...pa sm pol vidu da je ze meu na 82%. Potem se je neki zgovarju da to ker niso 'koksijalni kabli' kar po pravic povedan, nimam pojma kaj nej bi bli pa kaj je potem drgac...sam vrjetn bom meu tut jst to na navadnih kablih prklopln, tko da sm potem sou s povesenim nosom iz trgovine, ker sm mislu, da je to velik velik glasnej:( A je blo to kej tm narobe z zvono al..nevem sam se moji skor 3 leta stari cambrige soundworks 5.1 so tok mocni:)

HELP!!!

Myth ::

¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

rokxboy ::

Ja to temo sm ze bral in pridm do ugotovitve da najbols da obdrzim GT sam ker baje mas pri audigy baje velik nastavitev in vseh funkcij, sj zato pism to ker bi rd slisu ksno mnenje od lastnikov al pa koga k se res spozna na kartice. Jst sm namrec ljubitel glasne glasbe pa efektov iz filmov in bi rd da izkoristm potem z zvocniki cist vse kar bi lahko...

Dr_M ::

kar se tice same kartice, je precej uredu, ampak creativu bi mogu pokazat, kako se driverj napise.
se dobr da obstaja YouP-PAX.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr Evil ::

rokxboy.V google vpiši ENVY24HT,pa si malo preberi review-je.Če praviš,da si ljubitlej glasbe in filmov,potem je resnično čas za upgrade iz theaterja na nekoliko odraslejše in kvalitetnejše zvočne.Pa tu ne mislim na creativa.

rokxboy ::

Dr_M, a slucajno hoces povedat da so ksni problemi z driverji za to zvocno?

Dr Evil, sem prebral tist in Game Theater uporablja prav Windows ® WDM drivers in mam z driverji od zvocne tok problemov na XP SP1 ali SP2 kadar na novo nalagam:( Dr Evil, samo druge zvocne v tem cenovnem rangu do 20k ni, ki bi podpirala vse te funkcije kot jih audigy, al se motm!?

Dr_M ::

rokxboy: ja so problemi. creative sploh ni naredu se ksnih spodobnih driverjev za svoje zvocne.

obstaja pac folk, ki mal obdela originalne driverje, tako da vse skupi dela precej bolje. glih ucer sm si nalozu audigy4 driverje in vse skup zgleda precej dobro :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

rokxboy ::

Aja? jst sm pa lih mislu na Creative it k sm biu 100% da majo oni te stvari postimane:| no sam ce pravs da se vseen najdejo driverji k so spodobni potem ni strahu, je tko?;)

Dr_M ::

je tako. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

rokxboy ::

Hehe no upam da ti dela use k navse zadne bo mogl tut men pol:)) se ksn mnenje koga kaj nej nardim bi biu dobrodosel ker ne bi rd stran dnarja vrgu:)

Tilen ::

DR_M js mam pa od creativa 5.1 Live pa me zanima katere driverje priporocas, da mi bo delal na win 2k3 server. Ce ne pa vsaj za XP kake boljse od defaulta.

Tnx :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dr Evil ::

Dr Evil, samo druge zvocne v tem cenovnem rangu do 20k ni, ki bi podpirala vse te funkcije kot jih audigy, al se motm!?


Na kaj si mislil?EAX efekte?


Vse ENVY24HT kartice lahko emulirajo prek sensaure eax2,le 3 in 4 ne.Ostalo zmorejo vse kar audigy.

SasoS ::

Jaz imam 2ZS pa sem zelo zadovoljen. Nobenih problemov z driverji...Kot zanimivost lahko povem da ko sem si nabavil Logitech Z-640 sem imel notri (sposojenega) Audigyja1 pa so me zvočniki malo razočarali. Kasneje sem nabavil 2ZS pa se mi zdi da se dosti bolj razigrajo. To je seveda moje subjektivno mnenje.....

Dr Evil ::

Verjemi mi,da nisi edini,ki si slišal razliko.Na veliko forumih je govora o razliki med audigy1 in 2 v zvoku,kar pa ni presenetljivo saj uporablja dvojka veliko bolše DAC-e.Še veliko bolj bi te pa presenetlo razlika med audigy2 in envy karticami.

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

rokxboy ::

Dr Evil: ne sj zato sprasujm in postavlam to temo ker bi rd dubu razlicna mnenja, ker ne morm nc rect o nubeni kartici ker nimam izkusenj, sem pa tolk prebrou da sm upazu da ti vztrajas na ENVY24HT in ne podpiras Creative. Ja res clowk bi mogu to res slisat pa bi se pol lazi odlocu! a potem je EAX vsa razlika? kolk pa stanejo te kartice pa kje se jih da nabavt?

Dr_M, to sm jst iskou:)) in kokr sm brau...usi so zadovolni pa veseli k tranzistorji k majo Audigy2 ZS :D

odklop99 ::

mam in audigy 2 zs in logitech 5500 ze kr neki casa in morm da mi zadeva spila tko kot je treba...
nism cist nc razocaran...prej sm mel pa logitech z560 in eno "bedno" zvocno (on board - soundstorm-abit) in je bla razlika prec velik bl obcutna...
Tkod a mi cist nc ni zal ad sm si ubodu audigy2...



Lp odklop

rokxboy ::

no to je pa zakon slisat:D hvala usm k ste pisal do zdj

nokia6310 ::

Rokxboy:
Od kvalitete zvoka je odvisno marsikaj najprej zvočna kartica potem zvočniki in še glavni dejavnik prostor v katerem boš poslušal glasbo.
Trgovina je neprimerno večji prostor zato se tam zvok porazgubi prodajalci pa tudi nimajo nastavljenih optimalnih nastavitev.
Sam imam audigy 2 pa je super karta vse se sliši kristalno jasno in kvalitetno tako kot je posneto.
Upam, da sem kaj pomagal seveda pa sam poslušaj pa boš slišal razliko.
Če je ne boš potem vzami cenejšo varianto.

rokxboy ::

Ja to sm tut sam ugotovil mislm pa da sm zdj ze tok pohval slisu da mi druzga ne preostane kot da sam se to kupm:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796258 (4725) strumf666
»

"Studijska" zvočna kartica

Oddelek: Zvok in slika
494064 (3068) igor0203
»

Test Creative X-Fi

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
355415 (3431) Gregor P
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012170 (8058) OwcA
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
597892 (6687) matjash

Več podobnih tem