» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
47 / 47
»
»»

dronyx ::

This violent videogame has made more money than any movie ever...

6000 MIO and counting...lepi denarji. Ni nič čudnega, da nimajo potrebe delati na GTA VI, saj se valjajo v denarju.

Jst ::

Vsake toliko malo igram multiplayer in teden par tednov nazaj sem imel neke čudne probleme.

1. Štekanje oz. diapozitivi. Trenutno je vse v redu.
2. Pogovor s kolegi je bil "čuden." Delal, ni delal,... vsakih pet minut se je zgodilo, da sem šele po 10-20 sekundah slišal "drugo stran", takrat je ponavadi vse crknilo.
3. Nekatera orožja nisem mogel streljati/uporabljati.
4. Čeprav me policija ni lovila, me je šicnil sniper. WTF.

Vse je bilo fscked up. Na Steamu sem dal, da preveri špil in je bilo vse OK. Špile imam na SSDju. Čeprav nisem nič spreminjal, sedaj (včeraj) dela vse normalno.

Je še kdo imel probleme? (Če sploh še kdo tu špila MP*.)

*Heh, Kampanjo po vseh teh letih še vedno nisem končal, čeprav sem na zadnji misiji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutO ::

Meni igra dela zelo lepo v mp. Verjetno je problem pri tvojem računalniku. Jaz imam problem samo s hekerji.

Glede tega, da ne rabijo delati 6. verzije gtaja, pa mislim, da ni glih tako. Po mojem že zagotovo delajo na projektu naslednjega gtaja, ki bo zagotovo še bolj realističen, najmanj parkrat večja mapa od 5.

[D]emon ::

Problem velikih map je, da hitro ratajo boring as fuck.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

>Meni igra dela zelo lepo v mp. Verjetno je problem pri tvojem računalniku.

Takrat so se dogajale "čudne" stvari, ki sem jih prvič doživel. Recimo ko sem se spavnal in čez pol minute sem bil FBI snipan. Ali pa se mi je pojavil "cop alarm", celih 5 zvezdic, čeprav nisem naredil nič nelegalnega. Samo enkrat.

Takšne čudne stvari so se mi je dogajale samo takrat kakšen teden. Danes sem igral dobre pol ure (kolega ni mogel priti) in je bilo vse OK.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Jst ()

M-Power ::

Grand Theft Auto V is just 5 million copies away from 100 million in sales

https://venturebeat.com/2018/05/16/gran...

[D]emon ::

Bo rabil vsaj 49M prodanih kopij da bo prehitel Minecraft. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Svaka čast GTA V. Ob izidu si nisem mislil, da bo tako popularen. Devi lepo skrbijo za MP in je zabaven za 30-50 minutne seanse. Na SSDju se hitro zlovda, 4K ne dela (verjetno na Volti) ampak na 1920 pa fura dobro optimizacijo in niti ne segreva računalnika toliko. ReShade doda pa še piko na i. Škoda samo, da ali meni ne dela HDR ali ga igra ne podpira. (Nisem gledal supporta.)

shadeX ::

Na Steamu znižan GTA V, za 60% (na 19.90€). Kdor želi naj izkoristi priložnost (do 5 Julija 2018).

btzajla ::

Mogoče kdo še igra GTA 5 multiplayer? Spet sem ga začel pa iščem kakšne zanesljive igralce. Pomoč bi kdaj pa kdaj prov prišla :)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: btzajla ()

ninaholm ::

The game is played from either a third-person or first-person perspective, and its world is navigated on foot or by vehicle.

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: keitai ()

Jerry000 ::

Nekaj me zanima, glede na to da ima steam popust, GTA5, je kakšna razlika med Online edition in navadnim? Lahko z navadno igro tudi online igram? Druga stvar, kako je steam in modanje? Jayz bi rad nabavil GTA5 in ga seveda modal, mi lahko steam zaklene igro oziroma karkoli zaradi tega? Tretje, če modam igro (singleplayer) in igram online, je online potem brez modov ali upošteva mode katere imam inštalirane?

tiaska6 ::

Neki me zanima js ko vklopm gta 5 za ps3 kliknem za online da grem spilat in pol čez par sekund se mi tist krogc k se nalaga za online ustav pač zasteka in nevem kaj bi pol use druge online igre mi delajo sam ta ne

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: tiaska6 ()

radmannsdorf ::

Imam problem s hojo v GTA V PC. Vse je delovalo ok, dokler ni bil zadnji update. Celo na novo sem naložil 88Gb in še kar isto.
WASD kontrole se kar avtomatsko ustavijo, če pritiskam left shift, da teče, se sicer za malenkost premakne-pol koraka, potem pa ga nekaj ustavlja. Tudi če začne tečt, se začne enako ustavljat slej ko prej.
Vse nastavitve sem že dal na default, Google mi ne najde nič točno takega. Je že kdo imel podoben problem? Mal se mi zdi neumno, ker je originalna kopija, zdaj pa ne dela tako kot mora.

radmannsdorf ::

Rešeno! Na Cooler Master Masterkeys tipkovnici je bilo vklopljeno "ponavljanje" na več kot 1x. Pametnejša tipkovnica kot računalnik. :)

««
47 / 47
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1309776 (202) M-Power
»