» »

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

««
26 / 30
»»

_may_ ::

Pozdravljeni!

Problem:
Tudi meni je računalnik zmrzoval po 5-ih do 10-ih minutah igranja in to samo pri GTA. Problem je bil v tem, da imam napajalnik 350W za konfiguracijo sistema AMD 2500+, 9600XT, 512 RAM dva pekača in 6 ventilatorjev. Po dolgih tednih premora igranja sem ugotovil, da se mi računalnik resetira zaradi premajhne zmogljivosti napajalnika!

REšitev: Izklopil sem en pekač in en ventilator. Sedaj je elektrike zadosti in lahko spet igram do konca.

Možnost za to napako je lahko tudi pregrevanje sistema, kar pa pri meni ni bilo verjetno, saj igram GTA pri 42°C CPU temp.

Torej za svoj sistem bi verjetno potreboval najmanj 400W napajalnik pa tudi več. Ko bi vedel to, ko sem kupoval mašino :)
-----------------------------------------------------------------------------------
Drugače:
Igro igram na 102X768 32 brez vključenega anti aliasing in mi dela super. Nastavitve po večini na HIGH. Seveda se pri 1280x1024 začne odzivati igra bolj počasi.

Lp MAY

Tilen ::

42 °C sploh ni panike. 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

_may_ ::

Če ima kdo vsaj 400 W napajalnik za prodati ali zamenjati se zelo priporočam :)
--------------------------------------------------------------------------------
Drugače pa bi pri Mlacomu lahko vedeli, da je 350W premalo. Ne vem no, meni se to zdi nekaj zelo osnovnega da imaš dovolj elektrike? Kaj menite ostali ?

perci ::

Pač ne kupuj več tam. Jst tam kej bolj zahtevnega kot ventilator ne kupim.

_may_ ::

perci in kje si ti kupil svoj PC ?

tonex23 ::

Jaz mam pa tak občutek ko igram to igro, da robovi od hiše poskakujejo mislm ne tečejo gladko, razn če sem v hiši tam lepo teče, ko pa sm vzuni pa vse nekam čudn dela... ne vem kaj bi to lahko bilo... Zgleda pa tako ko se pelješ ali pa če greš peš in če gledaš hiše al pa avtomobile se ne premikajo tekoče, fora pa je v tem da sploh ne vem če je to sploh štekanje sam tko zgleda. Ali mogoče kdo ve kaj je to in če vam robovi lepo tečejo ?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

Tilen ::

Glede nato, kar se da videt v podpisu, dvomim da je to stekanje. 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

R33D3M33R ::

Poskusi uporabiti program FRAPS, naj ti beleži FPS in potem poglej če ti mogoče skačejo. Možno je da je težava v gonilnikih od grafične, glede na to da je komaj prišla ven...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

tonex23 ::

s frapsom programom mi skačejo fps-ji.(brez vklopa v-sync mi dela dosti hitreje tud fps-ji so višji,sam da se bol robovi ne premikajo bol tekoče) sploh pa moram pogruntat čar V-sync, ker če ga imam vkloplnga v nekaterih igrah teče zelo tekoče,(v novejših) če ga pa imam izključenega pa sicer teče 1x hitreje sam da imam občutek da se robovi tekoče ne premikajo oziroma se kr trgajo... Mogoče to zaradi tega ker imam lcd monitor in se opcija v-sync prilagodi monitorju...nekje sm to slišu sam nism čist prepričan. kakor koli že moram nekaj pogruntat.
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

xabre ::

Ali pa imaš "počasen" LCD?

R33D3M33R ::

VSync naj bi sinhronizirala število FPS v igri s frekvenco monitorja. Torej, če je osveževalna frekvenca 85 Hz, naj bi imel 85 FPS.
Trganje se pojavlja, če kartica hitreje osvežuje sliko (FPS) kot monitor...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

tonex23 ::

moj je hp1955 lcd 19 inčov mam pa na 1280x1024 resolucijo in 75 herzov. in se mi dozdeva da ma moja grafična preveliko osveževanje za 75hz na monitorju?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

tonex23 ::

|GeNeRaToR| obstaja kakšen programč ki ti to nekako še bol prilagodi v igrah glede v-sync?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

mzagy ::

ve mogoč kdo kam se dajo oni fajli ko jih potegneš z neta!! Dodatni avti pa motorji;to sem dol potegnu zdaj pa ne vem kam jih naj skopiram!! ;((
Zagy

R33D3M33R ::

tonex23: V nastavitvah grafične kartice imaš zagotovo to opcijo (Namizje ->Properties ->Settings ->Advanced) pa 3D tab. Nimam Nviidie pa ne vem kak zgledajo njihovi gonilniki.
Lahko pa uporabiš kak externi program kot RivaTuner..
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Matty ::

"majhen problem"... imam xp1600 in R9600PRO. Spil dela cisto OK. Probleme imam pa samo v misijah ala lowrider in dance. Zakaj? Ker se vse skupaj precej upocasni in je prakticno nemogoce narediti misijo (dela OK med razlago tipk in kaj je treba storiti, ko pa se prikaze krogec v sredini in ko se zacne lowrider contest (pri plesu je isto) pa se vse upocasni (kot da bi bilo 5fps in je nemogoce resiti misijo). Sem probal s starimi in novimi drajverji - dela isto tudi na laptopu z R9000. Torej nemogoce resiti. Tudi novi updejt ni nic izboljsal...

Kdo ve kaj bi lahko naredil? Ali pa, obstaja kaksen skip mission/dance cheat?

Saladin ::

KO se spraviš delat te misije zmanjšaj resolucijo in detajle na absolutni minimum
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

tonex23 ::

zanimivo, če dam pa na 1280x1024 16bit mi dela lepše sam da je slika res bol grozna:)
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

tonex23 ::

obstaja kakšen patch nov za gta sanandreas?
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

Paramedic ::

Hmm, na laptopu z R9000 js lahko igram katerikoli del te igre, nikjer ni štekalo. Ampak imam za vsak slučaj 800x600 low details, da ne šteka v neprimernih trenutkih.
Čeprav zdej nič kaj ne igram, ko sem že naredu 100%, ne vem kaj bi bilo zabavnega za počet.

Uporabljam pa Omega driverje.
End transmission.

Zgodovina sprememb…

Slo-One ::

kak bi lahko naredo CV-dirkat moreš z hitrim avtom proti catalinenemu fantu) misijo v BADLANDS-vmesni del pred drugim mestom

Matty ::

hmmm... paramedic... ni izboljsanja tudi ce dam na 640*480 16bit :(

Drugace pa men spil optimalno in hitreje dela na 1024*768 16Bit kot pa na 640*480 16Bit... Samo v teh delih (lowrider in dance) spila "steka"... ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matty ()

tonex23 ::

hm sej nekje sm zasledu da piše da špil kot celotn ne dela smooth. naprimer fear igra mi dela tekoče gta san andreas pa mal šteka na čudn način kot da se jim ni dal narisat več sličic ko se premikaš:)
intel Core 2 Extreme QX6700, asus commando 965P, 400 gb disk,250gb
external,4gb ddr2 st 800mhz, evga 8800 Ultra, hp lp3065 + 24"dell

mtosev ::

Mogoče maš preveč dober PC. >:D >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CirCA|PhP ::

Se da mogoče na reaktivcu motorje zasuknit. Tko da bi lh še kako hitreje naprej letel, ker zdj obrnjeni za pristajat. Se jih da kako zasukat? Sm poskušal, pa zaman.
Bi vam bil hvaležen!
http://www.icevulcano.com

OmegaBlue ::

Numpad piščica za gor (8).
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

SynTax64 ::

Mene pa zanima naslednje :
Igro sem priso do konca vendar je fora v tem da imam komaj 71.66% dokoncane celotne igre!
Pa me zanima pri kom še moram delat misije!
Na koncu po tem ko sem prisel igro ven,sem še dobo dodatne misije pri Four
Dragona ali Caligulas-i v tretjem mestu,pa me zanima kje so še kake misije????ali kaj je še za naredit razen,zbiranja tistih konjskih podkev,...!

Še sreenshoot kje sem :

BaRtMaN ::

Mirč ::

bi delal špil na integrirani grafi
asrock K7S41GX Integrated Mirage™ Graphics
Shared Memory Max. 64MB
lp

mtosev ::

Nope oz. bi gledal diapozitive.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Slo-One ::

btw jaz mam 32mb grafične pa ki dela:D :)) :D

marnit ::

Jah sej meni je tudi VC delal na stari geforce2 mx400 (seveda vse na low). Sam mislim pa geforce2 je še vseeno bolš od integrirane.

cypher ::

Vprašanje.
Dogaja se na odmaknjenem letališču, kjer me streljajo z 3 džipov, jaz pa moram z motorjem priti na letalo, vendar mi to vsakič uide.
Ima kdo kakšen predlog, kaj narediti?
Hvala

OrkAA ::

Tipko za gas drži že med uvodnim filmom, potem pa vozi po desni strani in v zadnjem trenutku zavij na letalo.

cypher ::

Zadeva ne uspe.
Še kakšen predlog?

Saladin ::

JAz sem šel po levi strani, da se izognem tistim kantam...
Tišči gas, ustreli tipa, ki ti je na poti in vozi v čimkrajši liniji ob kantah proti letalu
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

hunter01 ::

jaz pa najprej po desni potem pa na hitro na levo pa na avion... :)

XS!D3 ::

Glede reaktivca morš prtisnt tipko 2 da se pospravjo kolesa in krilca obrnejo za letet pa to in pol gre tud dost hitrej. Pa a si je kdo že nalagu dodatne avtomobile, motorje pa to jst mam gor BMW M5, Chevy Corvette, Audi S4, Honda CBR 900, Boing 747. Pa gor mam nalo
žen mod za sštevc da ti kaže hitrost pa CarSpawner tool da si nastavš bližnce na tipkovnci i kjer kol si prtisneš tiste tipke in nastane un avto k ga maš na tisti bližnci.

cypher ::

Je v igri možno kje najti zemljevid z vsemi mesti, ki jih je potrebno najti (npr. napisi Vijoličnih, ki jih je treba porisati z zeleno, pa tudi ostalo.) Pa je tudi možno, da so vidni prizori spolnega življenja CJ-ja?
Baje, da je treba pobirat školjke v vodi. Je tudi za to zemljevid?

Chronoboy ::

Da bi zemljevide vgradil v igro, ne vem ce se da. Zemljevidi pa so tukaj.
Spolno zivljenje CJ-ja kot temu pravis ti ;) lahko odklenis s patchom Hot Coffee, ampak ko ga nalozis ti ne delujejo vec prejsnji save game-i. Igro moras zaceti znova. Školjke ti dajo nek drug bonus tudi zelo uporaben. Check it out.

Zgodovina sprememb…

Paramedic ::

Obstajata dve verziji hot coffee moda, ta druga omogoča, da med delovanjem preklopiš na necenzuriran način in igraš z intimnimi podrobnostmi zmenkov...
Ampak da to deluje, ne smeš met igro patchano na v1.1 menda. Kjer se pa mod dobi, pa verjetno google ve.
End transmission.

xabre ::

A bi mi lahko kdo poslal save file z 90-95% končane igre? Ker mi je komp škripnu, pa se mi res ne da od začetka it.

MAIL

Hvala!

_psiho_ ::

A bi mi lohka kdo naredu uno misijo z Lowriderjem( k se morš 'gugat' ), ker mi to glih ne gre...
_psiho_

jurre ::

@_psiho_
ta misija je dost lahka..samo pritiskaj puscice na tipkovnc takrt ko je puscica na v sredini krogca. Je pa mal smotan ce komp steka...:D

delfinus ::

pritiskaj na numericni tipkovnici

_psiho_ ::

Mah ne šteka komp sam js sm mau lesen :P Mah bom probu še ene parkrat... če mi pa še zmer now bom pa poslow enmu da mi nardi :P
_psiho_

_psiho_ ::

Še en vpršanje...A se kdo spomne kero tipko morš tišat pr vlamljanju da potih hod...Js sm pozabu :\
_psiho_

jurre ::

a si pol naredil tisto z lowriderjem?
am glede vlomov..mensezdi alt, nisem pa 100% (ali pa shift, al pa ctrl:D)

xabre ::

A res nima noben save-fajla zame? :8)

MAIL

mzagy ::

xabre - na mail sem ti poslal 100% rešene save!! lp:)
Zagy
««
26 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443202 (9818) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820699 (2093) meho7
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249322 (13925) Heavy
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815631 (4068) Cold1
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508300 (6578) roli

Več podobnih tem