» »

Pedofilija- definirajmo!

Pedofilija- definirajmo!

1 2
3
»

Yohan del Sud ::

19-letnik in 15-letnica.. lahko počneta kar koli, ne?
. Če sta oba za (konsenz), kolikor je meni znano je 15 let meja seksualnega konsenza, da. Ampak ne povedat mami.

kaj pa 19 letnik in 14-letnica v primeru poljubljana (brez dotikov) ?
Ok, ti si malo zmeden za 19 letno osebo, kako se lahko kušuješ brez dotika?

V vsakem primeru bi prosil, da se do nadalnjega ne množiš.
www.strancar.com

Bananovec ::

Vsak zdrav človek bi moral razumeti kaj je pedofilija.
Če tega ne razumeš, potem si
ali PREMLAD
ali PRESTAR
ali PEDOFIL.
Drugi odgovori niso možni. In ne, tudi polovičk in glasa ljudstva ni.
Po pameti, pa bi moralo biti vse vredu.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Blinder ::

urosz je izjavil:

zanima me sledeče:

19-letnik in 15-letnica.. lahko počneta kar koli, ne?

kaj pa 19 letnik in 14-letnica v primeru poljubljana (brez dotikov) ?


A ni dovolj, da rečeš 14 letnici npr. "videl sem sliko od pamele anderson v toplessu" ali "imaš lepo rit" in po zakonu si s tem že delal spolno nasilje nanjo(beseda topless in rit)?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blinder ()

urosz ::

Yohan del Sud je izjavil:

19-letnik in 15-letnica.. lahko počneta kar koli, ne?
. Če sta oba za (konsenz), kolikor je meni znano je 15 let meja seksualnega konsenza, da. Ampak ne povedat mami.

kaj pa 19 letnik in 14-letnica v primeru poljubljana (brez dotikov) ?
Ok, ti si malo zmeden za 19 letno osebo, kako se lahko kušuješ brez dotika?

V vsakem primeru bi prosil, da se do nadalnjega ne množiš.


ja no shit

dotiki so mišljeni.. šlatanje recimo

zanima me, kaj je definicija spolnega občevanja?

Pyr0Beast ::

Bananovec je izjavil:

Vsak zdrav človek bi moral razumeti kaj je pedofilija.
Če tega ne razumeš, potem si
ali PREMLAD
ali PRESTAR
ali PEDOFIL.
Drugi odgovori niso možni. In ne, tudi polovičk in glasa ljudstva ni.
Po pameti, pa bi moralo biti vse vredu.


No, če razumeš potem pa tudi povej kaj je.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

imagodei ::

Bananovec je izjavil:

Vsak zdrav človek bi moral razumeti kaj je pedofilija.
Če tega ne razumeš, potem si
ali PREMLAD
ali PRESTAR
ali PEDOFIL.
Drugi odgovori niso možni. In ne, tudi polovičk in glasa ljudstva ni.
Po pameti, pa bi moralo biti vse vredu.


Tole je oslarija svetovne klase. Vprašaj povprečnega američana, ti bo povedal, da je pedofilija če 22-letnik spi z 18-letnico. Ali pa, če ima 17-letnik spolne odnose s 15-letnico. Boh ne daj, da 20-letnik seksa s 17-letnico. Seveda vse kombinacije, kjer sta udeleženca mladoletna, pa je razlika med njima nekako 3 leta. Starejši je pedofil in gre na seznam spolnih prestopnikov. Brez dvoma, če 12-letnik eksperimentira s svojo 11-letno sosedo. 12-letnik je pedofil. In, jasno, vse tisto, kar si normalen človek predstavlja kot pedofilijo - spolna zloraba mlajšega mladoletnika s strani starejšega mladoletnika oz. odrasle osebe.

Vprašaj povprečnega evropejca oz. Slovenca, pa ti bo malo v šali rekel, da je pedofilija, če 19-letnik seksa s 17-letnico. Potem se bo zamislil in povsem resno bo rekel, da če 19-letnik prisili 17-letnico v spolni odnos, da je to že čisto res pedofilija. Kakšen malo bolj razgledan ti bo podal bolj pravo definicijo, se pravi, da odrasla oseba spolno zlorabi osebo mlajšo od 15. let.

Vprašaj psihologe ali psihiatre: njihova definicija (ki je tudi edina pravilna) je, da je pedofilija spolna motnja, pri kateri odrasla oseba v daljšem obdobju doživlja spolno vzburjenje nad predpubertetnimi otroci oz. otroci, ki so v zgodnjih stadijih pubertete (recimo max Tanner II-III).

Da smo si na jasnem - pedofilija je s strani medijev precej zlorabljena beseda. Škandali se prodajajo. Strogo gledano so pedofili izključno tista skupina ljudi, ki jo spolno vzburjajo predpubertetna deca (ali izpeljejo svoje fantazije ali ne, je spet drugo vprašanje!) Se pravi, nima veze, ali je otrok/mladostnik star 10, 14 ali 16 let, važno je, da še ni v puberteti. To seveda ne pomeni da je prav, da 25-letnik seksa s 14-letno deklico. Ampak, če 14-letnica nosi B košarico, je visoka 165 in ima vse ostale pravilne obline, potem 25-letnik NI PEDOFIL! Mogoče so mu všeč mlade punce, to je pa tudi vse.

Pedofil je oseba, ki ga vzburjajo predpubertetna deca. Izražene sekundarne spolne karakteristike (široki boki, prsa, sramne dlake, dlake pod pazduho) ga ne interesirajo.

Za ljudi, ki imajo radi premlade punce (ali fante), ki pa so že v puberteti, pa imamo drugo ime: Efebofilija.

Naš sedanji KZ, ki mejo za spolne odnose postavlja na 15 let (še bolj pa prejšnji, ki je odraslim dovoljeval spolne odnose s starejšimi od 14-let) je dovolj življenjski: posilstvo je posilstvo vedno, ne glede na to, ali je posiljena oseba stara 14, 20, ali 80 let. Spolna zloraba pa se nanaša na zmožnost informiranega odločanja o spolnosti. Za otroke zakon predvideva, da se ne morejo samostojno odločati, za mladostnike nad 15 let pa, da se lahko. 15-let pa je tudi meja, ko 95% mladostnikov že pride v puberteto.
- Hoc est qui sumus -

Yohan del Sud ::

zanima me, kaj je definicija spolnega občevanja?


To je takret, ko moški spolni ud prodr... Bemtiš beri anteno, smrkljo ali jano. :O Ali pa Clintonov dnevnik. >:D
www.strancar.com

guest #44 ::

Danes na daleč, je skoraj težko razločit 14 ali 18 letnico...pač tiste ta malo bolj razvite. Oblačijo se skoraj isto, obnašajo več al manj tud.

Mam par najstniških kolegov in to kar danes počnejo najstnice je res...to kar so nekoč počele pri 20+
Šošolec 15letnik, mi govori da so njegove šošolke že več al manj vse razdevičene (pač tiste, ki niso ne-cool).
Sikajo se kako nage ležijo na postli in le z oddejo prekirvajo intimne predele. (kazal mi je slike, ker se mu je zdelo zabavno...mene pa itak zanima kaj se danes dogaja tk da sem kr pogledal)

Skratka ja...meja konsenza je neformalno nižja kot jo zakon določa. 14 sigurno, mogoče bi se upal trdit 13. Sej ne, da me take zanimajo...sam dejansko kot poslušam kaj ga delajo za žurke, ki mi ta kolega govori...
Btw...obdarovanje kolegic za birthday z raznimi spolnimi pripomočki, je vedno bolj pogosta praksa med ta-cool osebki.

Prav nimam komentarja an vse skup...grajat nimam za kej, ker pač zakaj bi?!

imagodei ::

Sošolec 15-letnik? Torej ti si starejši, nisi 15-letnik, ampak imaš sošolca, ki je toliko star? Zdej sem pa zbegan. Imam par teorij, ampak ne bi rad ugibal. Do elaborate, please.
- Hoc est qui sumus -

Wad@ ::

Najbrž je potrebno besedo sošolec menjati s prijatelj:D. Potem dobi vse skupaj smisel.

LordTado ::

http://www.zurnal24.si/srbija-odkrili-v...

Kot poročajo nekateri srbski mediji, naj bi bili med naročniki tudi duhovnik, odvetnik in direktor enega izmed znanih podjetij.
Jaz vedno pravim takim treba odrezat mošjnjo pa za kur_e dat v zapor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Pyr0Beast ::

Free market etc.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mikic007 ::

LordTado je izjavil:

http://www.zurnal24.si/srbija-odkrili-v...

Kot poročajo nekateri srbski mediji, naj bi bili med naročniki tudi duhovnik, odvetnik in direktor enega izmed znanih podjetij.
Jaz vedno pravim takim treba odrezat mošjnjo pa za kur_e dat v zapor...

A drugim pa ne, samo tem trem? 8-)

Srbija je itak dost v p*i, tudi kar se tega tice, dvomim, da bo kak resen epilog. Razpecevalec v zapor, stranke bo prevzel nekdo drug ...

Blinder ::

tisti ki so kupovali od njega boljše tko kot da si postrežejo v real life.
ta ki je to dilal pa je kriminalec kot večina ljudi.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Caleneth ::

Hecno, da imajo župniki in razni škofi or whatever tako radi majhne fantke. Najboljša teorija glede večjega števila pedofilije nad fanti je to, da seveda ne morejo zanositi in s tem izginejo dokazi o pedofiliji. Prasci gnili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Caleneth ()

Blinder ::

ma tiste punčke pod 10 let lahko sploh zanosijo?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Caleneth ::

Je tudi možno, ene so zelo hitro razvite. In glede nato, kako dolgo so spermiji sposobni kampirati v nožnici, se lahko vmes izloči prvo jajčece in hopa, oploditev je v trenutku tu.

Blinder ::

99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

imagodei ::

mikic007 je izjavil:

LordTado je izjavil:

http://www.zurnal24.si/srbija-odkrili-v...

Kot poročajo nekateri srbski mediji, naj bi bili med naročniki tudi duhovnik, odvetnik in direktor enega izmed znanih podjetij.
Jaz vedno pravim takim treba odrezat mošjnjo pa za kur_e dat v zapor...

A drugim pa ne, samo tem trem? 8-)

Spet kretensko pozivanje k drakonskim kaznim in šeriatskemu pravu. Zakaj bi sploh komu rezali dele telesa? A uvedemo za "shop lifting" v stilu kraje kruha in mleka sekanje prstov desne roke? Za večje kraje odbijemo roko v zapestju? Za korupcijo, menedžerske prevzeme in podobno začnemo sekat eno roko v komolcu, nasprotno nogo nad kolenom, pa odrežemo nos v večno znamenje sramu? Pa seveda javna bičanja, eksekucije z giljotino, ipd.?

Take kazni ful pomagajo, na Kitajskem sploh nimajo problemov s švercerji droge - Oh, wait...?!

In ful pomagajo, da bi ljudje kontrolirali svoje najmočnejše nagone in vzgibe?

In nenazadnje - tle je šlo za razširjanje obstoječega materiala! Kot je razbrati, niso ustvarjali pedofilskih slik, ampak so razširjali tisto, kar je že obstajalo. Pri tem ni bil na novo zlorabljen noben otrok, noben od teh pedofilov ni spolno zlorabil nobenega otroka.

Ampak, to ni važno - if the shoe fits...

mikic007 je izjavil:

Srbija je itak dost v p*i, tudi kar se tega tice, dvomim, da bo kak resen epilog. Razpecevalec v zapor, stranke bo prevzel nekdo drug ...

Aha, ti pa to veš kako? Ker poznaš pedo sceno v Srbiji? Al si si ogledal "dokumentarec" Srbski film in zato veš, da je tega tam bistveno več, kot drugje po Evropi/Svetu?
- Hoc est qui sumus -

LordTado ::

No enkrat smo v družbi načeli pogovor o teh duhovnikih in župnikih in pedofeliji in sem rekel da bi blo treba kot zadnji izpit župniku oz. tistemu ki bo župnik jajca odrezat,drugače ne more nardit šole,rečmu temu dodatna diploma.
S atem se mu vzame hormone in nebi bilo zdaleč ne tolk posilstev.
Malce smo se se smejali pol pa pršli do zaključka da to niti nebi bilo tako slabo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Pyr0Beast ::

Pa vseeno je ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mikic007 ::

Blinder je izjavil:

njena mami bo ponosna http://www.cafemom.com/group/761/forums...


Mami? Si resen? Bolj obratno, pri 10 letih ni druge, kot posilstvo, razen ce gre za mladoletnega mulca. In obicajno pac temu ni tako (kot kaze tudi drugi primer v istem clanku). So pa sikici v tej Mehiki, ce tem mladim puncam ne dovolijo splava ...

Kaksna je scena v Srbiji? Na vseh podrocjih slaba, zakaj ne bi bila tudi na tem. Konkretno vem o prostituciji in belem blagu, seveda nobenih sankcij, ker gre za prave ljudi, ki dolocenim zagotavljajo dolocene ugodnosti.

Ce pa se nisi posloval v Srbiji, pa mogoce res lahko imas malo romanticen pogled, splavi in pleska, vse fino ...

Jupito ::

mikic007 je izjavil:

Blinder je izjavil:

njena mami bo ponosna http://www.cafemom.com/group/761/forums...


Mami? Si resen? Bolj obratno, pri 10 letih ni druge, kot posilstvo, razen ce gre za mladoletnega mulca. In obicajno pac temu ni tako (kot kaze tudi drugi primer v istem clanku). So pa sikici v tej Mehiki, ce tem mladim puncam ne dovolijo splava ...

Kaksna je scena v Srbiji? Na vseh podrocjih slaba, zakaj ne bi bila tudi na tem. Konkretno vem o prostituciji in belem blagu, seveda nobenih sankcij, ker gre za prave ljudi, ki dolocenim zagotavljajo dolocene ugodnosti.

Ce pa se nisi posloval v Srbiji, pa mogoce res lahko imas malo romanticen pogled, splavi in pleska, vse fino ...


Se pravi, da ugibaš.
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

mikic007 ::

Veliko vprasanje, ce Srbija sploh ima kaksno studijo v tej smeri. Kar sem zelel povedati je to, da verjetno doticni primerki ne bodo kaj prevec preganjani. Taksno je tam pac sodstvo. Seveda o tem lahko samo ugibam. To je pa forum, kjer ne obsojamo in si lahko ugibanja privoscimo. Drzava jim pac ne deluje, nikjer.

Oldi ::

En v bistvu nezanimiv link (info o nedavni raziskavi pedofilije na frendi.si), saj samo potrjuje prepričanje, da so drkađije največji problem na področju spolnih zlorab, pa temu še daleč ni tako.
Skrajni čas bi že bil, da nekdo vendarle začne delati razliko med drkađijami in zločinci, ampak to je preveč za Slo pamet. Po moje je razmerje prvih proti drugim daleč večje kot 10:1, mi bi pa kar vse strpali v areste oziroma abjajčali. Večina ga pač samo na roke meče ob opolzkih pogovorih z najstnicami, konkretno jih pa ne bi prizadeli niti pod razno.
Meni gre tole abervezništvo že pošteno na .... Mislim, da ne ločimo nedolžnih ljudi z zblojeno sexualnostjo (ki drkajo ob opolzkih pogovorih z najstnicami, ki ob tem morda celo uživajo) od pravih pedofilov. Še več, z zapiranjem prvih, si organi pregona in javnost perejo vest, glavnina problemov so pa očki in strički (ki v bistvu sploh niso pedofili), s katerimi se nihče ne ukvarja. Pa bi večino zlorab lahko preprečili z delom z otroci, z represijo pa vsako leto morda zapremo katerega od drkađij, 10 tisoči očkov pa veselo zlorabljajo dalje.

Tu je potem še problem definicije zlorabe: Poznam primer moškega v kristusovih letih, ki je izgubil nedolžnost z mladoletnico, ki je imela za sabo že juhuhu enih spolnih eskapad. Po vseh definicijah je šlo za pedofilijo, pa to še zdaleč ni res, on se je resno zaljubil in pri vsem skupaj ni imel nobenih slabih namenov. Ne rečem, da bi moralo biti to dovoljeno, vsekakor pa to ni pedofilija ampak verjetno posledica orto verne, grobe, zadrte matere.
Sam bi prepovedal vsako zlorabo v smislu sexualnosti in ljubezenskih čustev. Torej če recimo en znani Slo estradnik serijsko podira naivne punce in to s taktiko "ti so moja edina največja ohinsploh ljubezen", je to zame kaznivo dejanje (mislim na konkretno osebo). Seveda če ga po prevari žrtve mesece prebolevajo (kakšna pa konča na tirih), on pa naredi še eno črtico, ali zamahne z roko, ali pa še to ne in se samo perverzno naslaja. S svojimi javnimi nastopi daje občutek, da so zanj punce oziroma ženske trole, smetje.

Skratka definicija zlorabe po moje je: "Odnos dveh neenakopravnih oseb, pri čemer je eden v odnosu s figo v žepu in zlorablja odnos za potešitev svojih osvajalskih ali sexualnih nagnenj, pri čemer je žrtev tako ali drugače zlorabljena, torej ni neka nora oboževalka benda, ki zbira sexe z zvezdniki. Žrtev ni niti neka zrela najstnica, ki se gre zvečer zabavat na frendi.si oziroma iskat perverzneža, ki mu bo pokazala svojo fračo za 10€ vredno kodo mobi kartice.

Sam imam izkušnjo Skyp sexa s svojo novo kandidatko za ljubezen mojega življenja, ki je bil krasen, oba sva bila v poznih srednjih letih in obema je bilo krasno. Zato se zavedam, kako močan je lahko virtualni sex v taki ali drugačno obliki, zato je edina možna učinkovita borba proti zlorabiteljem izobraževanje potencialnih žrtev. Torej namesto vsega tega preganjanja bi se morali odkrito pogovoriti o spolnosti in otroke u nulo seznaniti z vsem.

Aha, pa še nekaj, uporabiti sliko golega mednožja nekoga, ki je imel takrat 14 let, za kakršnokoli diskreditacijo, ko postane politik, bi moralo biti kaznivo in moralno povsem zavržno. Kdorkoli bi to objavil ali povzel, torej kakorkoli širil, ali javno o tem govoril, bi ga jaz zaprl, družba pa bi ga morala izpljuniti. Ne pozabiti, da smo se vsi mi šli zdravnike, kar verjetno mladina danes počne preko Skypa. Zato je družba, ki se zgraža nad otroci, ki se gredo te igrice, bedna, še bolj bedna, ker ne zapira zlorabitelje ampak straši nedolžne otroke, da bo karkoli bodo rekli oziroma objavili preko neta lahko zlorabljeno. Pa saj to je kastriranje otrok, ubijanje vsega kar je več od obiskovanja maš in verouka.

Toliko zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Oldi ::

Kako enostavno bi to lahko naredili, sodno se zahteva od operaterjev, da posredujejo osebne podatke vseh, ki so forvardirali slike in vsi dobijo položnice za recimo 1000€. Če je kdo poslal slike v študijske namene pa to lahko dokaže na sodišču. Na ta način bi verjetno dobili tistega, ki je slike dal v javnost, zanj pa brez milosti, vsaj 2 leti aresta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mayer (Planet TV) "lovi pedofile" po TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7611017 (8633) vostok_1
»

Nizozemski raziskovalci z virtualno deklico odkrili več tisoč spletnih pedofilov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Varnost
17947012 (40345) imagodei
»

Župnik za spolne napade dobil pogojno kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9418807 (17193) atubbuta
»

Britanci cenzurirajo Wikipedijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9612098 (9069) PrimozR

Več podobnih tem