» »

Garancija!!!!

Garancija!!!!

OldSkul ::

Zdej se mi je na računalu nekaj pokvarlo!
In sem peljal na servis v Megahit.Pa so mi tam rekli da garancije več ni ker je nalepka strgana.Drgač pa sem v rač. vgradil tudi nov napajalnik ter tv tuner ter mrežno še.Vse sam!!!
Zdej me pa zanima če garancija velja še na posamezne komponente al je tud to izpuhtel!
Če garancija ne velja bom znoru!!!;((
  • spremenil: OldSkul ()

Binji ::

Na komponente je ker to je itak od tvrtke ne pa od firme ku tu sestavlja.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Pol mi garancija na posamezne dele velja,ker v megahitu mojga fotra bi rad nategnil.In sicer tako da bi mogel vse plačat.Zato pa jaz zdej ukrepam!

:)

TylerDurden ::

Ko si računalnik kupil, ti je na računu oz. garancijskem listu lepo pisalo, da ne strgaj nalepke, ker ti potem ne velja garancija. S strani trgovine je to to.
Let\'s make some soap ...

Ashrack ::

Jaz sem že stalen kupec v Megahitum in ti lahko rečem samo da si v RITI. Edina možnost imaš da dobiš celo nalepko in jo gor napopaš. Ker jaz veliko stvari tam kupim. In tudi moj računalnik, ampak dam nalepko samo lepo dol tako da se ne strga in VOILA garancija velja.

To je pa Megahit-pocen podjetje z kurac postržbo

Justy ::

Zato pa je najbolj da po komponentah kopujes in sam sestavis comp... Drugace pa bi taka podjetja moral sterat nekam u p.... m...... k te kur.... nalepke gor limajo, da ne govorim o nekaterih k se bios zaklepajo.
sadarj79, pomoje je najbolj ce si sigurn da nisi sam kej pokvaru, da se lepo probas z njimi kako dogovort, pa nikol vec pr njih ne kupvat....

Milko ::

Big Daddy: Kako das nalepko dol, da se ti ne strga? Ve mogoce se kdo kak dober postopek? K sm kupu racunalnik in zdej morm dat not CDRW in modem, k sm jih mel doma.

In kako odklenes bios, ce ne ves kode? Sicer mam en program k ga odklene, ampak pol ga resetira - porusjo se nastavitve.

OldSkul ::

Dons so me poklical!

Ok in sem ga kurca vprašu kaj je narobe.Pa je reku da je Bios Skurjen ker so nanga šle ene žičke!!!
Toda računalnik se je zagnal in test procesorja je vse pokazal.Kk morjo pol reč da se je skuru če pa se računalo sploh nebi zbudo!!!!!;((zdej moram pa 5 k plačat!!!;((
Z
Pa reku mi je da garancije ne priznavajo tudi na posamezne komponente ne!!!;((
Zdej sem se odloču da ne kupujem pri teh prascih.Ker te res sam nategujejo!!!!
Pa še neki jaz sem sigurn da nisem nič pokvaru.Računalo nisem odpru že par mescu pol pa sem ga mogel kar lepem
resetirat in zagnal se mi do tam kjer kaže IRQ-je in pol se mi je napisal Building DMI !
Pa še neki kje si dobil Big dady listke.Ti plačam pa mi jih mal sfotokopiri.Tle maš MAIL

Pa še enkrat Megahit je en kurac firma!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788739 (5243) St235
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828819 (6045) Invictus
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838074 (6555) Mr.B
»

MLACOM!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545630 (2835) Mr.B

Več podobnih tem