» »

MX2 to Quadro 2 (je že kdo?)

MX2 to Quadro 2 (je že kdo?)

su37 ::

Oj, kdo bi znal predelat MX2 v quadro2 pro? Neki sm gledal pa se mi ne sanja, ker nisem elektronik, a se tega lahko loti laik, pa če se da tiste SMD resistorje dobit na našem trgu? A ni to ful občutljivo za spajkanje? Hvala in lep pozdrav!

:))

Skankulja ::

Ne vem zakaj bi posegal po tako radikalnih zadevah, če pa obstaja program, ki vse to opravi brez potrebe "štromarja". Dej za pir pa ti ga pošljem! :P

su37 ::

Pa si prepričan da je efekt isti?? Men ni čist jasno da bi blo to možno nardit softwersko, ker je menda treba menjat ene resistorje ki imajo drugačno vrednost. Zato prosim utemleji, drugač pa ni problem ti dat za pir. Daj pošlji mi mail in mi razlož s čim to dosežeš, ker ne verjamem povsem da bi efekt bil enak...
čao:\

miranpozar ::

Hmm... to bi tudi jaz rad videl!

Highlag ::

Ja res obstaja SoftQuadro, spisali so ga neki Rusi.:D
Sem bral o tem na nekem News groupu. In sem ga celo snel z neta. Bral sem, da ga je tip tudi stestiral in da je deloval čisto ok. Zmogljivost je bila sicer rahlo nižja kot pri hardverski verziji, vendar je bil popolnoma delujoč.

Skankulja ::

Kr snemi si ga: SoftQuadro
Za pir boš dal pa drugič!;)

Skankulja ::

Never mind the link: SoftQuadro

Ashrack ::

In kaj natančno pa to nerdi??? Se pravi da daš lahko MX400 v QUADRO samo softwersko in ti hitreje dela???

su37 ::

Ja res je, tud jaz sem si včeraj ogledal to stran, pa še mnogo drugih na to temo, prebral sem veliko postov in skoraj vsem je zadeva delala, tud jaz sem dobil ta programček, tako da morda sem prezgodaj šel v nakup ELSE synergy, saj bi rabil zadevo za zelo zahtevne nurbs površine ki jih je potrebno shade-ati. Novejša Elsine kartice ki si optimizirane za delo v Cadu temeljijo na Nvidijim čipovjme Quadro 2, kateri pa so dragi kot žafran. S soft quadrotom, pa pohekamo gonilnike, ki obidejo neki ID, ter odprejo dodatne možnosti za OpenGl, ki jih ima Quadro. Notri so tud primeri iz prakse, da softwari potem zaznajo kartico kot quadro.
No tolk o tem na kratko, za nove obiskovalce.
No na koncu programer te zadeve piše da se Elsinih produktov ne bo lotil, ker so zelo dobre in optimizirane za cad, da pa ceni delo programerjev....

čao

faca9 ::

Lahko si ogledaš tudi tole: Brazilian Tech

LP,
David


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mod TI4 v quadro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241469 (1188) Dr_M
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337334 (5133) rap3r
»

Hardware mod fx5950 ultra

Oddelek: Navijanje
232491 (2042) lopov
»

ati vs. nvidia---pro sw opengl in 2d desktop kvaliteta slike

Oddelek: Strojna oprema
61042 (877) udarnik
»

3d workstation

Oddelek: Kaj kupiti
241604 (1216) kuglvinkl

Več podobnih tem