» »

Zajebtel & podobni

Zajebtel & podobni

TaylorXxX ::

Zanima me ce je ze kdo naredu kaj podobnega kot je zajebtel ker zajebtel ni vec dostopen:'( ok whatever pa me zanima ce kdo pozna kaj podobnega kr bi full rad s5 jebo folk v glavo :o8-) ker se polek rolas od smeha... Ker se ovi tudi rola od smeha ( eni pa to pune resno vzamejo ) :d:)) žau... Ampak je legnda morm priznat... Prizna se kdo?
  • zaklenilo: OwcA ()

kuglvinkl ::

Kaj je to za en zmazek? Lahko še nam, ki smo iz Mlečne ceste poveš zakaj se gre?
Your focus determines your reallity

TaylorXxX ::

haha ! Zajebtel ti je the ultimate tool of the pain in the ass crank caller >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D Za zajebavanje prek neta kaj ti zaspila dolocen del mp3-ja pa tak simpl je za uporabo :D sam generila gumbke paj jih pol klikas pa se ti playa sound kaj si pac napisal fram-e od fajla v en fajl :O pa captation al kak se ze napise gumbka pa je to to ... super zadeva :D se source code se je dalo dobit ..... ...... ...... clovek je biu tak ql da je se zvokovne pakete delal " Jebo ti koin majko " .... " Jel ti znas ko je šef policije u bjelovaru? " .... " Moooj Brat! "

TaylorXxX ::

popravilo ... NE PREK NETA .... prek telefona :8)

OwcA ::

Zate verjetno škoda, da sem se trudil z dešifriranjem, ampak si na napačnem forumu za take programe.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37445305 (10989) cortez
»

Windows švicarski sir z luknjo GDI32 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5311207 (8760) denial
»

ADSL ali cabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534368 (3388) cbelica
»

kaj vas spravi v smeh/krohot

Oddelek: Loža
452683 (1929) Roadkill

Se smejite, ko se nekdo ponesreči? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
505223 (3890) BigWhale

Več podobnih tem