» »

kaj vas spravi v smeh/krohot

kaj vas spravi v smeh/krohot

ripmork ::

-pa ne zamešajte te teme s tisto kjer so vici8-)

Torej,kaj vas najraje spravi v KROHOT?:P ...morda je smeh najbolj mamljiv ravno tam,kjer je strogo prepovedan-recimo v cerkvi:\ >:D
-dejstvo ki ga vsi prav dobro poznate pa je da-bolj se zadržuješ-slabše je:D

od vsega mogočega sranja na TV je edina reč ki me je res nasmejala bila risanka Stripy...pa to si scal od smeha ko si to gledal...
Pa sigurno tudi tisto ko nekaj "ušpičiš">:D je vedno zabavno,še posebno če te kdo zaloti in te začne lovit>:D

no seveda pa govorim o treznem stanju,po parih pirih je itak vedno veselo;)

tako,izpišit se,res me zanima:))

Zheegec ::

South Park in Happy Tree Friends, kar se tiče risanih serij. Tudi veliko bolje kot vse TV nanizanke/nadaljevanjke, ki naj bi bile smešne.
Mogoče je bil Seinfield smešen :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zheegec ::

grrr ;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

ali3n ::

Shrek2 - scena na vozu ko potujejo v "Kingdom Far Far Away"...:D :D :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

T0RN4D0 ::

Heh, southpark rulla ja :)

Pa v veliko risankah so dobre fore notr... :D


Aja, pa zdle mamo doma staro mamo (nikjer v nobenem pof* domu ni placa) pa ji v glavi že tako preskauje, da si včasih ne morem pomagat se samo režat začnem... bi najraj kej posnel, samo je mal kruto, ekr se ne heca. :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Sami ::

South Park itaq, da rula! Drugače pa se včasih hudo nasmejem kakšnemu butastemu prfoksu ali pa ko naredimo kakšno pizdarijo in te kdo zaloti in se začne pustolovščina.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Gizmo_X ::

Moja sestra.:\ Je okužena s smehitisom, ki pa se zelo hitro in nevarno širi.8-O :D
Don't pay the BILL at the big GATES.

TheJack ::

Reklama za Ava pralni prašek...

BigWhale ::

Meni ob takih reklamah slabo rata... ;>

TheJack ::

Je še kaj bolj hecnega od tipa, ki sredi tržnice grabi ženske in jih poliva z limoninim sokom? :D

skyline ::

Stripy je zakon!!!:D
tm se tut jest tko rezim da mi solze tecejo....:D
pa risanka 'A je to'(Pat & Mat) je tut huda! tista dva sta sploh talenta...>:D

uf, pa Shrek 2 je tut hud ja.
najbolsi je Donkey>:D

Nikita H ::

hm v zadnjem času "da ali g show"
še najbolj Bruno (funkzeit mit Bruno)
Vedno mi je bila smešna "nemška angleščina"
Se spomnim nanizanke dharma in greg, ko sta se dharma in njena frendica pretvarjali da sta nemški turistki...

drgač pa itak:

south park, pa nekateri filmi od mel brooksa, pa kakšen večer za frendi, ko si ravno prav pijan...

ripmork ::

skyline:D ...
-ja točno,ALI G show! sem ksoraj pozabu na Borata:) ...kere scene so to bile...Ali G ma res hude....

se še kdo spomni Tom Green show-a?>:D

T0RN4D0 ::

We shoul learn to resoect other people! Especialy bitchiz! >:D

ali G rulla ja... shreka pa še nisem pogledu :) Pa a je to mam tud nekje na enm CDju... :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

BlackHole ::

Hmm, v krohot me je kar težko spravit. Najbolj se pa nasmejim ob nanizankah kot so Seinfeld, Raimond (trenutno na A kanalu), Tretji kamen od Sonca in Prijatelji še vedno včasih. Drugače pa tudi kaka skrita kamera, kjer so najbolj zanimive reakcije ljudi. Krohotam se pa pred TV res redko, ker je težko najt tak humor. Včasih smo se mogoče več smejali, ko smo bili še mlajši in nismo vsega tako strogo ocenjevali.

ripmork ::

ja Seinfeld je mel najbolj originalne....Kramer:D

Boki_ ::

Viva la Bam, Jackass pa take bolne fore. Kok me strže. Al pa k delajo slavni kake neumnosti, npr. Blinki so itak polni for, pa govorijo same neumnosti.
I'm back

ŽirC ::

simpsoni, futurama, south park tle se lahko do solz nasmejis ameriskemu idiotizmu


Lp, ZirC
aks.rula.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ŽirC ()

ripmork ::

tipičen američan-HOMER SIMPSON ...V vsaki epizodi Simpsonovih je malo morje dobrih štosov in to tistih tahudih:D

sedaj mi na misel pridejo še stripi o Garfieldu:D ...veliko cinizma in črnega humorja,da ne bo kdo mislil da je to priden mucek iz otroške risanke>:D

dr.J ::

A se še kdo spomni dobre stare Avdicije, pa Top liste nadrealistov?

ripmork ::

nadrealisti hehe...to so moji tastari gledal,pol pa še jst....sicer se bolj medlo spominjam sam so pa mel hude>:D

siegmund ::

Monty Python

TO je humor:D
And now for something completely different...

@ljash ::

jup - podpis tukej :)

koyotee ::

ksn star film od suprmena, k je vse tko primitivno narjeno :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Matek ::

Komedija v živo. Naj bo to profesionalen standup komik ali pa prijatelj z vicem o Mujotu in Hasotu ob kozarcu piva. Glavno je, kako se stvar predstavi, bolj kot sama fora je ponavadi važn vzdušje, situacija.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

McHusch ::

Monty Python imajo ta hude fore. Res hude.

Sam Slovencem očitno niso všeč, ker tko eden od desetih misli, da so sploh smešne. :D Drugače pa angleški humor all the way. Ameri jim na tem področju do kolen ne sežejo.

Keyser Soze ::

Fajn ja. Kakšen Life of Brian. Sicer bolne fore. Ampak ponavad se najbolj nasmeješ ravno na boleč račun drugih.>:D

Drugač pa ne pomnim, kdaj sem nazadnje gledal kakšno dobro komedijo?:\ Žalostno.
OM, F, G!

SmoKey ::

Tko k je MMM povedu...v pravi situaciji v pravem trenutku in ob dobrih občutkih...Ena situacija od prješnega vikenda ko sem bil na morju s prijatelji na vikendu: Nedelja. pospravlajamo vikend in se odpravljamo na plažo...Iz bajte prleti prjatu z bičem in začne nekaj ''nakazvat''. Sva ga z drugim kolegom takoj napizdila naj se pobere na travnik 100 m stran :| . In gre. Ko pride nazaj, takoj iza žive meje sva ga zagledala kako je imel tisti bič naslonjen na ramo se smehljal in žvižgal...:D Jaz sem mislil da se bom poscal od smeha...Sam morš vedet kakšen je ta človk, skoz flegma skoz na izi :D Je zgledu k en mali psihopat :D

Drgač pa : South Park, Mel brooks-ove parodije, Monthy Python, ALI-G, Futurama..:D :D :D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

T0RN4D0 ::

LOL, včeri em gledu ali G show in life of brian, samo life ob Brian nisem celga gledu...

pozabu sem na monthy pithona ja...:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

°X-bajtek° ::

Mene je spravu priajtel v smeh. Eni punci je reku: Kok kej drgač? A te že kdo klač? Js pa sem skoraj crknu od smeha... :D >:D

jype ::

Angleski humor je trenutno se rekorder, kar se mene tice. Balkanski ni dosti zadaj, ampak mu manjka resen ksiht vmes ko se vic razlaga.

http://www.apple.com/trailers/independent/life_of_brian-clip.html



French customs official: Have you anything to declare?
Oscar Wilde: Only my genius.



Pa se malo ameriskega, ki izvira iz angleskega:


Wood is highly ecological, since trees are a renewable resource. If
you cut down a tree, another will grow in its place. And if you cut
down the new tree, still another will grow. And if you cut down that
tree, yet another will grow, only this one will be a mutation with
long, poisonous tentacles and revenge in its heart, and it will sit
there in the forest, cackling and making elaborate plans for when you
come back.

Wood heat is not new. It dates back to a day millions of years ago,
when a group of cavemen were sitting around, watching dinosaurs rot.
Suddenly, lightning struck a nearby log and set it on fire. One of the
cavemen stared at the fire for a few minutes, then said: "Hey! Wood
heat!" The other cavemen, who did not understand English, immediately
beat him to death with stones. But the key discovery had been made,
and from that day forward, the cavemen had all the heat they needed,
although their insurance rates went way up.

-- Dave Barry

ripmork ::

ja ja Monthy Phyton so klase ja ...njihovi skeči so bili podlaga za vse kasnejše...
še en film z to igralsko zasedbo-A FISH NAMED WANDA:D ...

kaj pa literatura?...Če še niste prebrali MORATE prebrati tole knjigo-Kavelj 22(catch 22 po angleško)....absurdna parodija na največji kretenizem kar ga je-na vojno...Poslastica;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

whatever ::

Allo allo, Mr. Bean:D

CyberMark ::

:Dhmm ....

Dobra komedija z angleškim humorjem. Like: Snatch in pa Lockstock and two smoking barrels! To je za umret, tk dobri filmi so! :D

ajdi ... velik smeha.

Roadkill ::

Dve besede imam za vas: Family guy.
To risanko morte vidt. :)
Nekako Seinfeld meets Futurama humor. :)

_Mare_ ::

Ni ga čez britance..
Black Adder, Fawlty Towers, Chambers in pa še malo novejši Coupling. :)

speed machine ::

Coupling se strinjam. Že dolg nism gledu tak dobrih serij.

lambda ::

Men je pa najbolj za crknit takrat, ko ga celo noč s kolegi(cami) okrog piješ, skratka da si nabasan ko macola, ampak še zmerom v zmernih mejah ... ko se naredi dan in se že rahlo strezneš ga pa bluzimo okrog kjerkoli že, počneš šlevarije, govoriš kar ti pade na pamet, boli te za vse okrog tebe, vidiš koga, ki poščije infomat, reče najbolj zavaljeni prodajalki srednjih let v Dan in noč, da ji da lupčka če mu zapeče enga cheeseburgerčka, ki jih je ob 5 zjutraj kajpak že zmanjkalo ... ukrade meni nič tebi nič v istem shopu malo vrečko starburstov, mali Twix, mali Mars, mali Milky way kjlub dejstvu, da okrog njega v 5x5m velikem shopu stojita 2 varnostnika in 3 prodajalke :D Pred najnovejšo trgovinico najboljšega soseda ob sedmih zjutraj v nedeljo prirediš dirko z nakupovalnimi vozički ... Vidiš sredi noči kolega ko najbolj nabildanega varnostnika treplja po rami in mu govori v stilu: "ej mišo, dj nas spust noter, ej mišo, mišo ... mišo no, mi bi res redi noter ... "

Zadnji primer je tokratna Lucija/Portorož party. Prišli smo dol z avtom, brez šotora, z dvema kompletoma cunj, brisačo in kopalkami ter denarnico. Prebivališča nismo imel - dopoldne greš malo na divjo plažo poležat, drugače si pa itak celo noč pokonci.

----------
Druga zgodba so pa Allo allo, Snatch, Lock stock ... , Strippy, Jackass - in večina angleških humorističnih zadev.

ripmork ::

ja Nubes,piz#rije počenjat je ful zabavno(po treh pirih)>:D ,ampak malo v mejah ker se hitro lah zgodi kakšna večja p...:O

Vas kdaj popade smeh brez razloga?Ali pa ste tolk jezni da vam gre na smeh?
-Enkrat čakam da grem čez cesto na Bavarskem dvoru,rahlo je deževalo tik pred mano pa ogromna luža.Katero pa sem zagledal šele ko je vanjo z vso hitrostjo zagazil mestni avtobus in me ošprical totalno-da si predstavljate to:zalilo me je čez glavo,kak deci vode sem fasal v od začudenja odprta usta:| ....razpizden do konca,nakar se mi začne neka ženska srednjih let smejat ko ubita...potem je zagrabil še mene in celo pot v šolo sem se režal ko utrgan,ves premočen na avtobusu polnem začudenih upokojencev:D

smilyxx ::

Jap angleški humor rula. Zdejle je kul only fools and horses, k vrtijo na Kanalu A. Drgač pa Monty Python, pa Alo, Alo. Futurama & Simpsoni pa sta najbolj smešni risani seriji.

Lp
Save water.
drink beer.

Opiate ::

am.. mogoče se bo slišal bolano in čudno, ampak... dober razlog imam zakaj ne hodim v mrliške vežice izrečt sožalje... zato ker me vedno napade smeh...
isto z ljudmi ki se jokajo ali kaj podobnega... začnem se smejat..
ampak ne ker bi komu kej privoščila al pa kej.. sam ne morm bit žalostna takrat ko so drugi, ne morm se zadržat. i'm sick
Who am I to judge or strike you down?

Opiate ::

Coupling se strinjam. Že dolg nism gledu tak dobrih serij.


jest sm enkrat skor umrla od smeha... ko je un tipo neki zabluziu ko je eno žensko osvajou, in je na konc pršlo do tega, da je reku da ima umetno nogo :))
Who am I to judge or strike you down?

ripmork ::

Reaching_out:sva že dva:\ ...groza me je tega ker vem da se mi bo to nekoč naredilo da bom planil v smeh ravno ob pogledu na vse objokane sorodnike...no nekaj drugega je če ti kdo od bližnjih umre:( ...

-smo šli gledat s frendi(tudi sošolke vmes) Last Samurai-a in moram priznat da je potem ko zares padeš v zgodbo konec preklemano žalosten,toda ko zagledam prijatle z izbuljenimi očmi pa sošolke kako smrkajo in točijo solze-LOL>:D :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Jst ::

Monty Python's Flying Circus.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

SodVina ::

mene pa blazno nasmejejo kaksni znanstvenofantasticni filmi iz 50-ih let.No, risanke so tud ful zakon. A se spomni kdo nanizanke King of the hill? Al pa lili put put? Monty phyton je pa ful hud, a se da sploh se kje dobit serije monty phytona. Filme imajo vsi posnete, serije pa nobeden.

Roadkill ::

A se spomni kdo nanizanke King of the hill?

Jup......Jup.....Jup.........mhm. :D

Resno folk. Family Guy! Dokler niste tega vidl, se nimamo kej pogovarjat tuki. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Angleške komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
4210782 (7148) driver_x
»

Komedije, da te kap!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6750855 (47371) Ejsi_Disi
»

Humoristične nanizanke (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6417107 (15362) Platypus
»

Best sitcoms (nanizanke)?

Oddelek: Sedem umetnosti
193139 (1754) Stepni Volk
»

Best humoristična nanizanka ever

Oddelek: Loža
233786 (3584) KamikazA

Več podobnih tem