» »

Izguba podatkov

Izguba podatkov

kita ::

Ob prenosu diska h kolegu se je mojemu disku zmešalo. Izgubil sem vse particije, ki so bile gor. Vseskozi piše, da je prostor nelociran. Nekako sem uspel priti do največje particije, ki se je lepo vrnila. Ostalega nisem zmožen povrniti. Dobil sem si program R-Studio prek katerega sem lahko povrnil določene podatke. Normalno sem lahko te podatke tudi uporabljal ter si naredil backup na DVD-je.
Vendar je sedaj nastal nov problem. Ko vstavim ta DVD (poln filmov) v računalnik ga ne zna prebrati oz. napiše da ni nič gor. Čeprav se vidi, da je medij do konca zapečen. Med samim snemanjem me ni opozarjalo o nobeni napaki. Mogoče ve kdo ve v čem je problem in kako ga rešiti. Mogoče kdo pozna kakšen bolši program za povrnitev datotek.
Hvala v naprej.

Quikee ::

Probaj prebrat na drugem pogonu.. ali se boljse racunalniku. Ce ti ne javi nobene napake pri pecenju se ne pomeni da je vse brez napak zapeceno. Na zalost je se vedno prevec ljudi, ki kupi noname DVD medije, jih posname in pricakuje brezhibno branje za nadaljnih 100 let in na vsaki napravi kam medij vtakne.

kita ::

Težava se je pojavila na preizkušenih medijih, ki so do sedaj brez problema delali. Pogon pa prebere brez težav tiste medije ki sem jih kdaj prej posnel na njemu.
Mislim, da je problem nekje drugje. Naprimer zaradi popravljenih datotek?

Quikee ::

Hmm.. nebi reko.. tudi ce posnames taksne datoteke ki imajo napake na DVD bi ti DVD moglo brat.. torej prikazat in brat te datoteke nazaj na disk skupaj z napakami. Ti pa si rekel da ti DVD-ja niti ne zazna oz. je prazen kot si rekel tako da je potem problem nekje drugje. Probaj na drugem racunalniku ce se isto dogaja da ves v cem je problem.

kita ::

Na drugem računalniku dela normalno. Izgleda da je nekaj narobe z mojim pekačem. Čudno je predvsem to, da ko ga (pekač) ponovno inštaliram deluje normalno do naslednjega restarta. Pol je potrebno vse spet ponoviti. En kolega mi je omenil, da je možno, da ima problem s kakšnim programom. Kaj ti misliš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Usb ključ ne predvaja določenih formatov

Oddelek: Strojna oprema
1611746 (9651) Toros
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445449 (2431) hudychk
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496102420 (26929) nuclear
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220952 (12468) svejk
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656401 (5017) pingo76

Več podobnih tem