» »

kamperji pa cheaterji

kamperji pa cheaterji

1
2
»

Heretic ::

jz nimam tok prot camperji k so cisti noobi. cheaterje pa sovrazm k so eni kreteni k nimajo pojma!!!!!!>:D >:D >:D >:D
rock on dude

Jok3r ::

camperji k so cisti noobi

Dokazujes svoj low skilled level.

strictom ::

Low skilzz man!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

speed machine ::

Takle bom rekel. Tistga ko moti kampanje, naj ne igra COD, ne katere druge streljačine na MP. Tist ko ne prenese poraza, naj tudi ne igra tovrstnih iger (poraz sem omenil zato, ker je "tako imenovani PRO" jezen, da ga je nekdo z kampanjem ubil, on pa to s svojim noobovskim mišljenjem tega ni predvidil) . Tist ko trdi da je rush edino pravo, pa verjetno še nikoli ni igral kakšnega pravega wara, ali pa je preveč gledal Terminatorja.

jz nimam tok prot camperji k so cisti noobi


Glede te izjave. Obstaja veliko dobrih klanov, ki jim je pri warih najpomembnejše kampanje. Če bi šel en sam iz takšnega klana, proti piscu te izjave (in še trem enako skilled igralcem), eno igro deathmatcha (brez kampanja), bi vas zmlel, tako da zase ne bi vedeli.

Vsak naj igra tako kot je njemu najboljše. Pa naj bo to kampanje ali rushanje (zame je najboljša mešanica obojega). Samo ne pa vsiljevati svojega mnenja drugim, in jih učiti kako naj igrajo. Ker kdo pa pravi, da imate vi prav.

Glede cheaterjev. No ti so pa razred zase, ki se ne morajo uveljaviti v resničnem svetu, in doživljajo orgazme ko koga ubijejo s pomočjo aimbota. To je zame patetično in po eni strani usmiljenja vredno. Mislim kot da ne bi mogu dobit punce, pa bi šel prosit očeta, če mi eno zrihta. Podobno je tu. Ne moreš biti najboljši, pa se poslužuješ bližnjic.

P.S.: ta post je mišljen za igro COD in UO. Kako je z CS in kampanjem tam, ne bi vedel ker ga ne igram.
P.S.2: prav tako ta post ne leti na Heretica (njemu je namenjen samo odstavek pod citatom).
//

Tilen ::

Saj ni samo aimbot neprijeten nasprotnikov pripomocek. WH in podobne zadeve lahko zelo zskomplicirajo azdevo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

speed machine ::

Saj ni samo aimbot neprijeten nasprotnikov pripomocek


Se strinjam s tem. Tega sem omenil, ker mi je v tistem trenutku padel na pamet. Je pa seveda cheatanje možno na veliko načinov. Kolikor ljudi, toliko čudi.
//
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517340 (6535) steev
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568095 (5961) KoKi

CoD aimbot

Oddelek: Igre
171906 (1666) Matek
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148787 (7003) NoUse4AName
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574355 (3573) McKinda

Več podobnih tem