» »

Cs source cheat detect

Cs source cheat detect

«
1
2 3

Beliar ::

S prijatelji smo nardili en server za 10 igralcev... Smo usi lepo igrali nekaj cajta... Potem pa je prisel nekdo ki je imel auto snipa, wallhack pa se tist da hitrej tecs...

Zanima me kako zaznas da res cita... (ce imas server nastiman na insecure)

Hvala...
  • polepsal: Primoz ()

Tilen ::

Zakaj bi se obremenjeval s tem? Naredis BAN na njegov ip in voila.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

sk8er ::

js komi čakam da pride tist anti-cheat popravek vn, ker na public serverjih, kjer igram cheata ogromno ljudi, se ti kr zagabi igrat....a kdo ve kdaj ga misli valve izdat/nardit?
Flip that sh*t!

Beliar ::

Sej sm dau ban. Samo recimo da bi se kaksen sumljiu 'clovek' gor, kako nej bi preveru ce cheata?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Beliar ()

sk8er ::

ne morš :P
Flip that sh*t!

Stampl ::

jao, v css res tuk ljudi chita;((
najvec sm zasledu na nemskih serverjih:D, kr tak v steno merjo in gredo okoli pa sm skoc in headshoot..8-O

Tilen ::

HS v skoku ni tak oredek pojav v CSS tako da ti ljudje niso ravno cheaterji. Glede strelanja skozi stene pa se nic kaj ne pritozujte cez CSS ker je cs 1.* 10x hujsi na tej tematiki.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

snayper zate itak vsak čita k te porejpa

PS

/dev/null tle :>

Stampl ::

aha,
partizan zate pa ne k ga prej ubijes.
^^
Tilen: vem, k igram cs skorej od kar je zunej:))
ampak.....
eh ni vazn, sm velik ljudi chita z takimi ali drugacnimi pripomocki.
morjo si nardit tako kuker je v call of duty.
kjer je punkbuster in ce je kej narobe te kika dol...

d3n15 ::

zajeban je to čuj :D

NoUse4AName ::

Ne cheaterjev sploh ni tako veliko, večina ljudi samo nima pojma o igri in je za njih vsak ki je boljši od njih cheater.
Najlažje je trofit nekoga ki je v luftu, saj se premika v eni lepi krivulji, torej točno veš kam moreš cilat. Med tem ko pa on tebe sploh ne more trofit, ker mu je orozje tako nenatancno ko je v luftu.
Igram skoraj izključno na nemških serverjih in zelo redko vidim koga, za katerega bi vsaj sumil da mogoče cheata.

sss ::

Če ste prepričani, da nekdo goljufa ga posnamte (v konzoli napišeš record "ime posnetka"), prepišite njegov Steam ID in zadevo prijavite na Discharged forum, kjer objaviš njegov Steam ID + razloge zakaj zahtevaš ban...
Tako bo goljuf benan na vseh slo streznikih (morda bodo admini zahtevali tudi demo)

P.S.: ja komaj čakam na VAC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sss ()

Tilen ::

Dokler bo mogoce igrati na public s pohekano igro bo pac tako kot je. Žal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

korenje_ver2 ::

so taki, ka z pistolo tece proti monzici in vse pobije z enim strelom v glavo, pa se to na 1km razdalje.

Keki ::

Jah kar se tiče CS:S je zelo bugast, vzemimo samo HS takrat ko si v zraku.
@Tilen
Pri wallbanganju(strelanju skoz steno) je pa tak, da se vidi kdo predvideva kje je kdo in kdo tocno ve kje se osebek nahaja. Vendar to ni vec tako uporabno pri CSS ker leti samo skozi uber tanke stene, boxe in vrata.

In še cheatanje...meni se zdi da je vecina CSS playerjev totalnih n00bov nekaj jih je zelo skilled nekaj pa jih cheata. Tak pac je in tak bo, sploh na ruskih serverjih. :P
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

Tilen ::

Vendar to ni vec tako uporabno pri CSS ker leti samo skozi uber tanke stene, boxe in vrata.

Tak je tudi prav, IMO.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BluPhenix ::

Najlepše je ko čepiš za steno nakar prileti en moš čez stopnice in direkt headshot. Seveda ni blo varjante da bi te videl kje si bil, kje pa še, da direkt headshot ...lame.

PunkBuster je cool :)

Sloviper ::

Ja zdaj je tak, da tisti ki nimajo pojma kak se ta igra spila in so totalni noobi, bodo govorili da so vsi cheaterji kateri jih ubijejo z headshotom, ker se to seveda njim zdi nemogoce!Ampak je tud dosti ljudi ko si nimajo kaj za pocet in visijo cele dneve gor za compom in nabijajo cs, po moznosti se v single modu tak da so eni res natrenirani.So pa seveda tud cheaterji za katere ne mors vedet ce so res!Ce pa nekdo prileti izza stene in ti da headshot pa se ne pomeni da te prej ni videl da se skrivas zanjo!
najbolj pa me razppizdi to, ko ce mas tiste srecne trenutke in ti gre vse tak kot mora it, pac da mas dosti killov, si takoj citer, ko pa zacnes zgubljat, pa te noben sploh ne omeni!

jRk0 ::

V cs 1.6 , pa verjetno tudi v source se zna kaj hitro zgodit da kill zgleda popolnoma citersko:) ker vcasih pac mas res cisto sreco, ne pa skilla, ko ga v glavo zadenes cisto mimogrede. Pa v 1.6 sem ze dostikrat koga cez steno ubil. Sploh v de_nuke zgleda zlo citersko to. Ker gres na ono streho pri terorjih, se postavis pravokotno na steno pa v dolocen del strelas in lahko direkt zadenes enega CT-ja v glavo, ki kempa nad zgornjim bobmsiteom:)


Citov pa je polno vrst, tako da, ene je cist izi naj, druge skoraj nemogoce (ce igrajo tako, da jih ni mogoce).

- Speedhack takoj vidis. In gres v spectate pa njega gledas pa ga posnames.
- Za Aimbota ga mors en cajt gledat v spectate, ker ga zlo piga ko kdo mimo leti, takoj ga obrne na cloveka.
- Wallhack je bolj tak, tu je najvec brezveznih obtozb, ker je velikokrat vpleten tudi ventrilo, ki pac ni cheat (ce ne siol ne bi imel serverja zanj:))
You fuck up once, you loose two teeth.

Stampl ::

eh, ljudje so cital in ljudje bodo cital:8)
ce bodo ze rekel da se ne da, bodo ze kej pogruntal...:\
kar pa streljanja cez stene pa HS, tro tud jst delam, da ce ves kje je, bos cez steno probal, al pa ce je fajt pr sten in itq da bos strelal zraven k se vzadej skrije...
pa nisem noob da bi reku kej tazga, ce me kdo ubije iz cudnga polozaja, se tud men kdaj "pose***">:D

Sloviper ::

aja pa se to, naj mi nekdo pove kak se lahko snema v spilu

Jakob_X ::

jrko:
- Wallhack je bolj tak, tu je najvec brezveznih obtozb, ker je velikokrat vpleten tudi ventrilo, ki pac ni cheat (ce ne siol ne bi imel serverja zanj:))

Ventrilo je v veliki vecini primerov cheat pa ce se tako samega sebe prepricujes da temu ni tako. To da ma siol ventrilo server se ne pomeni da se ga potem mora uporabljati za goljufanje, ampak je namenjen voice komunikaciji. CS ima built in voice tako da uporaba ventrila ni potrebna.

Obtozbe niso prav nic brezvezne, ampak bi bilo potrebno vse ventrilo cheaterje lepo perm banat pa bi bil mir. Z moje perspektive nekoga ki ne cheata in nikoli ni cheatal mi je prav vseeno ali me negdo ubije zato ker je uporabljall ventrilo, WH ali pa aimbot. Ubil me je zato ker je goljufal in ne zato ker bi bil npr boljsi od mene.

def! ::

jakob zakaj pa naj bi bil ventrilo cheat? itak ko si mrtev imas narejen vecinkorat tko da ne vidis drugih pac pazje se sporazumevas prek ventrila kot da zmeraj pritiskas tipko K :/

Jakob_X ::

Ne govorim o takem nacinu uporabe ventrila. Za kaj takega lahko uporabis ze CSjev voice. Govora je o tem da ti drugi govorijo kje so nasportniki. Ventrilo ima za razliko od built in voica to moznost da mrtvi ali pa spectatorji govorijo s tistimi ki so se v igri. In upam da se strinjas da nekdo, ki ne goljufa nima niti 1% moznosti da bo premagal tistega ki goljufa s pomocjo ventrila (razen ce ni retard).

fishy ::

sloviper:
v konzolo (če veš kaj je to) napišš record pa ime fajla.
da ns boš lohka pusneu.
ni problema lohka greš kdr kol na l4m3rz k je vedno skor kdo gor pa kr snemi.
velik užitkou ti želim:)

pa lepo bi blo če bi nm zaupou ker nick maš da bomo vedl te še z večjim veseljem ubijat>:D

sss ::

Sloviper si tako len, da se ti ne ljubi prebrati moj post malo visje, kjer sem opisal postopek ?

vsi imamo radi WoR klan kajne ?

Tukaj imate primerek :
http://freeweb.siol.net/hipernet/slike/... (Vse pravice ima PIMP ™ ;) )



LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sss ()

jRk0 ::

Se strinjam da je Ventrilo tudi "cheat". Ampak v csju voice communication ej za en drek, slabo se slisi, nerazlocno, vedno mors stiskat tipko pa kaj jaz vem se vse...Ce je server narejen spectate team only, kar se meni zdi, da bi morali biti vsi (mislim, kira fora da nasprotnika pol gledas...krneki).

Ventrilo + spectate team only pa ni cheatanje ampak lazja uporaba glasovne komunikacije.





Druge pa prosim, da se pogovarjajte malo lepse...Ni to freakin DCH forum.
You fuck up once, you loose two teeth.

Matek ::

Sloviper, ter fantje iz aie, sexy, ... Dejte drugje debatirat o tem kdo cheata in kdo ne, tu pa se držite teme in ne smetite. Hvala.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

fishy ::

ubistvu smo se mi sam zagovarjal na napad sloviperja da citamo drgač sploh se ne bi uglasal:\

Ellesar ::

Hmm, kje pa sta moja dva posta? Izbrisana? Torej nimam pravice do svojega mnenja na tem forumu? V redu, ostanen na tistem, na katerem sem bil do sedaj.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ellesar ()

Dragon4Ever ::

Sem slišal, da smo člani aie.si vsi po vrsti h4x0rji :D rečem lahko samo tole: res je :) .. Ste to hoteli slisati? Sedaj dajte pa mir, ker ce je nekdo bol izkusen od vas ne pomeni, da je goljufivec..

LP

Sloviper ::

jaz samo povem kaj mi sami povejo,

sh4rk ::

jah ti pa si tok brihtn pa vse verjames :)) sj bos sam do tega prsov k ti bodo vsi pravl da si citr k bos mal bolsi od njih

Dragon4Ever ::

Jah, sej jaz ti lahko recem npr da so 4Honor h4x0rji.. Boš začel zdaj se to okoli govorit? :\ Ali pa npr Opti.. cimri tudi h4x4jo redno.. :)

Keki ::

4Honor ne Čitajo! to je 1a. Moj kolega igra not in to kaj oni prikazijejo je čisti skill in sreča. :P
Nahaxni so bli recimo nekateri člani GO!. Preverjeno tudi član ch0snov in še mnogo drugih.

by
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

T0RN4D0 ::

Pr CSu je čist preveč enostavno cheatat. :) Preveč ljudi ga špila in majo tud vesele delat cheate.... za 1.* jih najdeš najbrž več kolkr je igralcev... :)

S sourcom pa je baje še hujš...

sploh pa je VAC čist bvz, eni se neki hvaljo z cheating death... ki je sicer bolš ker si cheaterji ne upajo posnet, samo če gledaš strani maš čist lepo napisan katera stvar ga zazna... in vedno je kak nov ki je undetected... ;((

Neki časa sm mel eno fajno taktiko v CS 1.6 proti cheaterjem- poisku sm en dobr cheat, in če je bil kir očitn po prvem opozorilu uletu z vsem kar se da- aimbot 16x speedhack spinhack kar hočeš... včasih seje server bol ko ne spraznu, samo ponavad je cheater obupu :D I was Teh Pr0 HAxxor >:D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ShowDown ::

hehehe.....cheaterji so verjetno edini razlog zakaj sem nehal igrat CS. Ker igra sama po sebi je odlična. :P

sss ::

Z cheatanjem se hvališ.

Na serverju bi ti že povedali svoje;((

Dragon4Ever ::

Omg, keki si ti sploh prebral kaj sem jest napisal?

Keki ::

sem sem. Samo povedal sem, da nebi kaki nesmisli prišli na dan.8-) 8-)
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

Blacky^ ::

sloviper sam neki ti puvem.....ne bit neki pametn d sexy-ji citamo--->k bo prsu vn pa CD al kar kol ze pa se pr men uglas pa puvej c citamo

kr neki ukol nabijas...prvo ns pusnem pa d vidmo....lohka gremo pa tut 1on1 pa snemi pa bomo vidl

Sloviper ::

daj ne jebi zdaj s tem ti je moderator lepo napisal!

Tilen ::

Chill.

Blacky^, poskusi pisat tako, da te bomo vsi razumeli.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jRk0 ::

CS je najlepse igrat pozno ponoci oz ze v jutranjih urah. Takrat ko res ni chiterjev. Ker chitajo mali otroci in ker so takrat risanke ze mimo, morjo spat.

Tak da ob kakih 3 zjutraj je cist kul=)
You fuck up once, you loose two teeth.

sss ::

lol res je

Tilen ::

Bom dans sprobal :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Huh, mega igranje :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Dead_slayer ::

Kako vm je ime na slo srvrjih?!?
Me zanima, da vidm koga morm pol ubit! (če bo bil kdo ky preveč pametn)-(joke):D
Death is coming for you........ruuuuuuuuuun

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

ALIEN3001 - na l4m3rz igram večinoma, samo sem še bolj "nov" in še ne obvladam zadeve najbolj (CS nisem igral prej, sem začel igrati s CSS), samo se bom že naučil ;)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Jaz tudi nisem igral CS. Sem bol nov torej. Spilam pa od vceraj vcasih na l4m3rz (ko sem kupil HL2 :P). Pod nickom boomerang.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853320 (17853) Bananovec
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568052 (5918) KoKi
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717855 (6277) Tilen
»

kamperji pa cheaterji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
554707 (3792) speed machine
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574311 (3529) McKinda

Več podobnih tem