» »

CoD aimbot

CoD aimbot

clothes ::

Nekaj casa ze igram CoD UO multiplayer in tudi prbiram forume in opazil sem, da ima velik del igralcev vklopljene razne cheate. Tudi jaz bi poizkusil igrati z aimbotom pa ne vem kako. Mi lahko prosim kdo pove kje naj ga downloadam, kam naj ga naložim in kako naj ga vklopim.

PS upam da me ne boste takoj skenslali kot cheateja, saj bi rad bil le "konkurencen" v igri saj se zdaj vecinoma izzivljajo nad mano.

Lep pozdrav!
  • zaklenil: Matek ()

speed machine ::

Če se izživljajo nad tabo še ni potrebno takoj seči po prepovedanih pripomočkih. Ker s tem ne boš pridobil ničesar. Čisto ničesar. Boljše da se naučiš igrati. Za začetek menjaj server, če že misliš da goljufajo. Pa tudi to ti lahko povem, da niso vsi cheaterji, čeprav se tebi zdi, da te ubijejo na skoraj nemogoč način. Ne rečem da ni kakšnega cheaterja vmes, samo ne goljufajo pa vsi.
Kot drugo kakšen smisel ima potem igra, če boš samo še z aimbotom daju zadetke. Misliš da boš potem kaj boljši, če boš tako prilezel višje na lestvici. Čisto nič. Mogoče boš imel trenutno zadovoljstvo, to pa je tudi vse.

saj bi rad bil le "konkurencen" v igri


Life is a bitch. Če hočeš biti konkurenčen, se boš pa za to moral malo potruditi.

upam da me ne boste takoj skenslali kot cheateja


Si na poti k njemu. Torej te lahko "skenslamo" kot cheaterja.

P.S.: tako kot sem že enkrat omenu. Cheatenje je patetično.
//

clothes ::

Sej se mi je zdel da bo odgovor tak. Rad bi pač probal kako to izgleda i ce ze vsak k.... to ma, bi tudi jaz rad znal to vklopit pol pa se bom ze odlocil ce bom igral z aimbotom ali ne.

clothes ::

Pa se nekaj. Men se ne zdi to kakrsnokoli piratstvo ali kako drugo kaznivo dejanje, tko da mislim da si to informacijo zaslužim in jo bom tudi dobil, ce ne na Slo tech-u pa kje drugje.

ShowDown ::

Igram CoD že leto pa pol pa še me cheati niso zamikali! Glede konkurenčnosti pa ti povem samo to: TRENIRAJ!

Sawyer ::

pol pa se bom ze odlocil ce bom igral z aimbotom ali ne.
omg in kaj ti bo potem igranje?
:\
odloci se raje kot ti je rekel speed machine za drug server (npr mojega kjer citerje banam:D ) in se tam izzivljaj ... bos vsaj dobil realno oceno kolk dober si...
4 8 15 16 23 42

speed machine ::

Men se ne zdi to kakrsnokoli piratstvo ali kako drugo kaznivo dejanje


To maš prav, sicer pa nihče ni tega omenju.

tko da mislim da si to informacijo zaslužim


Po mojem mnenju ne.

Rad bi pač probal kako to izgleda i ce ze vsak k.... to ma


(sarkazem) Ja petarde tudi vsako leto uničijo na tisoče rok. Le zakaj še ne bi ti ene piratrke držu v rokah.(/sarkazma)

ce ne na Slo tech-u pa kje drugje.


Ja lepo zate. Boš pač dobil. Zame še en patetičen osebek več v COD-u.

jo bom tudi dobil


In svet bo zaradi tega res lepši.
//

Vikking ::

Sej se mi je zdel da bo odgovor tak. Rad bi pač probal kako to izgleda i ce ze vsak k.... to ma, bi tudi jaz rad znal to vklopit pol pa se bom ze odlocil ce bom igral z aimbotom ali ne.

Pa se nekaj. Men se ne zdi to kakrsnokoli piratstvo ali kako drugo kaznivo dejanje, tko da mislim da si to informacijo zaslužim in jo bom tudi dobil, ce ne na Slo tech-u pa kje drugje.


Dej ne no... :D Potem boš pa čez par dni prijokal da so te banal...



clothes ::

Me bdo pač banal, pa bom pol igral normalno. Ampak res bi rad probal kako zgleda igati z aimbotom in ZNAL le tega vklopiti.
Pa hvala za moralne pridige (vse to sem vedel ze prej), tako da se z vašimi odgovori nisem NAUCIL nic novega.

speed machine ::

Pa hvala za moralne pridige (vse to sem vedel ze prej)


Niso bile namenjene samo tebi, temveč še tebi podobnim osebkom.

tako da se z vašimi odgovori nisem NAUCIL nic novega


Nisi se nič naučil, ker se nisi hotel nič naučiti.

Ampak res bi rad probal kako zgleda igati z aimbotom in ZNAL le tega vklopiti.


Vidim da si zelo trmoglav in da se te ne bo dalo prepričati. OK. Tukaj je LINK.
Pa se lahko igraš cel dan.

Sedaj ga znaš vklopiti, pa tudi izklopiti. Upam da boš dal mir.
//

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

ddeben ::

lol:) Lahko ti samo recem, da igranje z aim botom ni nic posebnega - itak pa ne bos nasel takega ki ti ga punkbuster ne bi zaznal...:\

clothes ::

Speed machine hvala da si se me usmilil. Saj ko bom videl da to ni to ga ne bom več uporabljal, ampak to hocem preizkusiti sam.
LP tomo!

JO_16 ::

NE rabiš aimbota ker pri cod si vsaj malo konkurenčen če igraš vsaj 1 mesec, po 6 mescih si pa že eden izmed prvih v lestvici malo se potrudi :\

Jok3r ::

@speed machine
Hvala ti za AimBota sedaj bom kar chitz00r ustal. Res je nemogoče proti takšnimi osebkim špilat ki uporabljajo takše programske pripomočke.
Thank you!

:)


loly :>

Keyser Soze ::

Ne ga srat. Če človek hoče met tale aimbot mu ga daš. Kaj je treba enih moralnih naukov? A boste vsi šli za župnike al kaj? Tako ali tako ga bo zaznal bodisi PB al ga bo pa kdo pogruntal, če bo igral na nepravih serverjih.:|

P.S.: Jez bi pa aimbota za ETja. A ma kdo?:P

Keki ::

Stari ti si retard, majkemi. Bog ne daj da zacnes igrat CS, ti ze kr v naprej zrihtam BAN na vseh slo serverjih.
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

steev ::

Jao, ko bi vsaj kaksn bolsi anticheat modul nardil. Bi bli usi wari bol realni.
:|

Matek ::

Goljufanje v Online igrah je ILEGALNO. Vsakršno modificiranje datotek igre ni dovoljeno po pogodbi, ki jo sprejmete ob inštalaciji. In to je zgolj pravna plat, da ne omenim še moralne. Cheatanje je najhujša oblika zlorabe, pri kateri kvarite zabavo drugim, ki so odšteli denar, da bi igrali igro in uživali v njej.

Debat o goljufanju zato na Slo-Techu ne bomo prenašali, tokrat ste še ušli sankcijam, naslednjič ne boste. You have been warned, zaklepam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DeepMindovi boti v Starcraftu 2 premagujejo profesionalce (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
20642822 (38294) TheBlueOne
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568106 (5972) KoKi
»

Slab dan za goljufivce

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
203761 (2786) mchaber

CS Aimbot

Oddelek: Igre
131185 (1101) Matek
»

Boti za ET

Oddelek: Igre
7791 (718) mich

Več podobnih tem