» »

Cs source cheat detect

Cs source cheat detect

1 2
3
»

Tilen ::

Zakaj te?A folk ful cheata al kaj? Jaz se ful ne obremenjujem nekak s tem ce kdo cheata al ne :) Ce mu je v veselje naj poka kak mu pase. :P Sj zato bo pa kul pol k bo anti cheat modul sam potem bo pa tak da na tistih serverjih kjer ta modul nebo laufal bo pa vsak ki je recimo mal bol dober obtozen cheatanja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

NoUse4AName ::

Ne bodite tako naivni. VAC2 še zdaleč ne bo ustavil cheatanje.
Drugače pa me cheatanje edino moti, ko igraš kakšen war z klanom in nasprotni klan cheata. Kar se je že nekajkrat zgodilo in bilo precej očitno.

Sloviper ::

Ja pa glih to je, dokler te oni sicajo pa ti umiras je vse ok, ko pa ti zacnes njih, recimo tste keri so bolj na vrhu lestvice pol si pa ze obtozen citanja!To se dogaja na slo serverjih in se je ze meni to zgodlo da so me banali, ker sem jim pac par headshotov stisno.

sk8er ::

hja se bo treba navadit na take ljudi.

mene je naprimer en včeraj obtožil, da imam wallhack ko sem ga SLIŠAL, da je stekel za škatlo....
Flip that sh*t!

Jakob_X ::

ma ok...na to se mors navadt. Pac je tko da neverjetno velik folka cheata in je folk zlo zivcn. Se pac zgodi da te kdo po pomoti obtoz se posebej ce imas ti dobr dan njemu pa nic ne gre. Tud jest sm jih ze ene par obtozu da cheatajo in mogoce kaksni sploh niso, ceprav te obtozbe bolj rezerviram za tiste ki se prevec vsevedni, spuscajo po par HSjev na rundo ipd. Najbolj smesni so pa uni k jjih obtozs da cheatajo pa recejo da ne in da uporabljajo ventrilo :) Kt da bi enga obtozu umora un bi ti pa prjavu da ni uporabu pistole ampak noz. Prepovedat CS za vse, ki se niso polnoletni pa bo takoj 90% boljs :)

Keki ::

Jah VAC2 res nebo preprečil cheatanja, bo pa zmanjšal njegov razmah.
Jakob_X eni ko ze dokaj dolgo igramo veckrat zadenemo tut vse v HS, zato je tvoja teorija n00bish. Glede tega kolko kdo ve, pa je tak da moreš vedet kaj se čuje in kaj ne. Moj kolega čuje vse in res vse kr ma ultra l33t slušalke. Drugo pa je če ve kje kdo kempa in to večkrat zapored.
http://www.alfakan.si/
http://mihajerot.si/

Tilen ::

Torej imam wallhack ce ubijem enga n00ba skozi skatlo za katero ze enih 10 rund campa? Niceee.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jRk0 ::

Tilen, ni poanata v fast switchu, ker si vedno navajen, da ga po bombi ne rabis ker ti zamenja, an...
You fuck up once, you loose two teeth.

NoUse4AName ::

spuscajo po par HSjev na rundo

lol Jakob_X. To je izredno butast kriterij za cheatanje.

Sloviper ::

ma ja,samo da te banajo zaradi tega ko zacnejo spamat da nekdo cita, pa ti dopizdi!

damirez ::

Mene zanima, če se da igrat CS:S na slovenskih serverjih brez originala, ekr vidm da kr komad folka špila CS:S, pa ja niso vsi kupil HL2.

Tilen ::

Vrjemi, imajo. Vsaj tisti ti. "resni". Neoriginalni so pa ponavad itk citerji al pa noobi ker slej ko prej pride kak update ki jih zafrkne in je njihovega gameplaya konec. Se pa da bojda uredit da dela ja, sam se ne obremenjujem s tem ker imam original. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

damirez ::

In kje naj nabavim original a prek staema al v trgovin DVD vdrzijo al CD verzijo kaj je najbolje.
A se da mogoče nabavt samo acc za CS:S ker tega HL2 res ne rabm ker itak ne špilam singleplyers fps.

Jakob_X ::

KEKI
Jakob_X eni ko ze dokaj dolgo igramo veckrat zadenemo tut vse v HS, zato je tvoja teorija n00bish. Glede tega kolko kdo ve, pa je tak da moreš vedet kaj se čuje in kaj ne. Moj kolega čuje vse in res vse kr ma ultra l33t slušalke. Drugo pa je če ve kje kdo kempa in to večkrat zapored.


Ne me narobe razumet. Spilam CS verjetno vec casa kot 95% slovenskih igralcev in sem dobro seznanjen kaj je mozno in kaj ne. Ko nekoga gledas v first person viewju nekako slisis iste stvari kot on in tudi vidis iste stvari kot on tako da v takem primeru zvok ni ravno izgovor za vsevednost. To da ubije nekoga ker pozna kemp place se mi naprimer ne zdi nic sumljivega se posebej ce ta mesta vestno preverja. Ce pa pogleda vedno samo na tiste kemp place kjer se nekdo nahaja ostale pa lepo mirmo ignorira in se niti potrudi ne preverit, cel cajt laufa naokol potem pa se sneaka samo kadar je nasprotnik ki ga ni mogel ne videti in ne slisati v blizini, z merkom vecino cajta gleda kar nekam v steno namesto da bi meril tja od koder lahko kdo pride in podobni primeri potem pa se mi ze zdi precej bolj sumljiv.

NOuse4Aname
spuscajo po par HSjev na rundo

lol Jakob_X. To je izredno butast kriterij za cheatanje.

ne vem zakaj bi bil to butast kriterij. Ce nekdo vsako rundo spusti ene 5im HS je to zelo zelo zelo cudno. Tudi ce je nekdo res neverjetno dober da bi mu uspevalo vsako rundo ubit 5 ljudi vseeno nebi vsi od njega dobili HSja. So namrec se drugi deli telesa, ki se jih precej pogostoje zadane. Saj ne recem da potem avtomatsko takega obtozim cheatanja ampak samo da ga zacnem bolj pozorno spremljat. Ko igras proti takim imas praviloma dovolj casa za gledat ker si mrtev od HSja skozi steno kjer te ni mogel videti :)

NoUse4AName ::

Nisem vedel da je par 5.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853524 (18057) Bananovec
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568098 (5964) KoKi
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717914 (6336) Tilen
»

kamperji pa cheaterji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
554748 (3833) speed machine
»

CS (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574362 (3580) McKinda

Več podobnih tem