» »

CS

CS

«
1
2

_Mortal_ ::

Dolg nism špilu CS-ja, vem da se je prej uprabljal Punkbuster da ne goljufaš potem pa Paladin, kaj pa zdej rabm met da špilam prek neta
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Binji ::

nc..itak vsi citajo ce mas kej al pa ne;((
Razen redkih vsaj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Fury ::

NC ne uporablas ker ma kao CS ugrajen anti cheat.. ce pa dela pa ne vem :)

Binji ::

Ne deluje nich...poglej mal po UK2 al pa svabskih serverjih...ne najdes 1 brez citerju. Me ma da bi nehou cs spilat;(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Gh0st ::

Ey folx, a se buy skripte res smatrajo kot "cheati"?
nevem ker špilam samo na LAN-u...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Binji ::

Odvisno kje..Vecinoma so dovoljene.
Sej jst kot citerje smatram tiste z raznimi wallhacki, aimboti pa tem sranjem. Kaj bi dal, da dobim admina na enem take public serverju, kaj bi dal...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Fury ::

Najvecja zalost je da so admini slabi igralci ponavad (postavl server in ne igral velik CS) pol se pa zgodi da si banan iz SiOLovega serverja k das mal prevec HSjev skos stene.. brez cheatanja da ne bo pomote.. jest tut pridem na server nardim pokol z fake nickom (smatram se za enega iz top 30 igralcev v slo pac ;)) in me usi slabsi ozmerjajo za cheaterja.. pol dam nick na MATKURJA|Fury pa so usi sam se tih.. dobr a ne?

Gh0st ::

Fury
ej to pa vem, ker je z mojim kolegom isto. Le da je tu šlo za Quake 3.
Vsi po moje poznate Miso-ta (člana klana 666 in slovenske quake reprezentance). No moj kolega je sou enkrat z njegovim nickom na en Barrysworld server... folk takoj..."Hey, it's miso!!" takoj so prekinl match pa šli novga iz nule. Prej se pa model ni in mi mogu konektat...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

fictionel ::

ja chitanje je res bednobedno....

najveckrat recm ksnmu chitr ce ma npr. ful slb skore pol me pa skos steno hsja, pa se ene par drugih zravn...

drgac je pa kul igrca.. sm cist zasvojen ratov :8)

Fury ::

Miso je car :) 1x sem se znajdu z njim v q3 ... hohohohooh najebu ko pes :) niti 1x ga nism :) seveda je blo to cist na zacetku moje kariere (LOL Ker izgovor :P :P :P)

Jest si sam zelim da me ne bi folk za chiterja ozmerju ce se pac zavedam dejstva da so v CS stene iz kartona in butnem skos ce se skrije zanjo.. pa pac vem kje ma glavo ... Hehe pa se bolj rad strela skos stene kot jest ;)

Binji ::

Ja ok, ena je vids tipa kaku se skrije za zid v recimo levi vogal pa pol nazigas tja. Sam ze tko se ti more dokaj posrat da ga sploh zadanes, kaj sele HS.
Druga pa recimo, da te tip preko zidu v assaultu zadne v HS s snajperco. In to stranskega zida. Sm ze dozivel btw;(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Fury ::

Pa tut ce se to zgodi ni nujno da je cheater.. lahko je strelu na standardne kemp pozicije in tocno ve kje je visina glave pa pac parkrat nazge pa mu rata .. sam to mors bit IBRRRR nadrkan.. ce pa prvi metek skos steno hs.. pol pa zihr cheata :) ceprov sem tut ze to ene 3x ustvaru :) (slisu tipa kako laufa pa mal nastrelu pa mal srece zravn pa je HS :))

Gh0st ::

Moje mnenje je tako:
Ti "nadrkanci" (beri: modeli, ki skoz dan za dnem nabijajo te spile) so cist pokvarl smisu spila. Jest se spomnem, recimo Action Quake2, je bla ucas bl tko pritajena Free-for-all zadeva, zdej vids mularijo pr 12-ih k skace okol z zoomom pa te iz 180-turna u glavo zadane za malco. pol mas pa same "skakace" na sred mape k sam headshote nabijajo..

isto je z CS-jem. folk je ze tok nadrkan da se jim ne da vec taktike in team-rusha furat, ampak kr rajš uzame AWP pa poka headshote za djabe...

to ni več to. Jest sm ful navijou za tist team-based taktiko, k je res vse odvisno od tega kako ceu team sodeluje in ni enih herojev. Sej tko pol tud mi spilamo na private LAN-ih...
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

fictionel ::

ja to je prow bedn...

recimo gremo eno mapo... pride en nadrkan, jih par ubije (njegov tim zmaga) kup AWP, pol se pa začne. pa vidš njegov skor 50/12, ostali pa tm okol 3/20... POINT?

ga ne vidm. prow bedn je če en skos snipa, sj če je prow nadrkan ga je že težko killat...

Fury ::

zato se pa igrajo fajti kjer je sam skill nula in sama taktika nula, skill + taktika pa zmagas :)

yabadak ::

Se strinjam!
CS je postal totalna beda. Prejšnji teden sem si ga po dolgem času zaželel pa me je po 10 minutah vse minilo . Želim si starih časov.:\
Potem pa sem iskal alternativo v Battlefieldu 1942, pa nisem preveč zadovoljen. Tu mač leganja pa ostale šare.;((
Morm probat wolfenstaina....

Firebat ::

Mene pa sam to zanima kje bi lahko nabavil navaden Half-Life za 2-3k(ne mislim unga packa k je 7k:( )
ker ga nikjer nimajo sm klicu MANTIS pa se kam pa nimajo vec navadnga
res bi rad igral Counter-Strike tud prek neta (ne sam boti pa Lan)

Ce se kregate glede teamskega dela pjte igrat UT 2k3 k je velik boljsi
glede snajpranja (tm te tezji zadanejo :D)

>:D LP FIREBAT>:D

Kaboom ::

fak ne, gh0st se čist strinjam s tabo, CS se da čist znapiflat mape pa vse... se spomnim ko sem bil na LANu pa sem jim bil samo za target practice - kanonfutter...

zato pa igram še samo kakšen OFP, SWAT bi ful rad špilo na kakem lanu, deus ex... ipd... pa še to na mojo žalost preredko igram...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Binji ::

Eh sej se najdes serverje pa to. Ni tko hudo.

Aja kaj kdo slucajno ve, kaj je z WONom?? Ne dela namrec. Slisou sm neki da so ga prodajali in da ce ga prodajo narobnemu da ga bojo ugasnli. Sam po moje to ni res ce necejo kasne United CS armije (cca 2.000.000 pehote) na vrata:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

McKinda ::

Js se pridružujem armiji!!!!:|
Preklet WON po*****, še dnevne doze CS-ja ne mormo dobit!!8-O

McKinda ::

Glede cehaterje na SLO sceni pa tko.....Na sumu jih imamo ene 20 (sem član United Admins), za 3 imam dokazno gradivo(demo posnetke)...O imenih ne bom govoru...so pa člani nekaterih uglednih SLO clanov....tako da leaderji pozor...malo opazujte svoje clane!

Fury ::

a sem na seznamu? :)

WON se bo popravu oz. se je ze.

McKinda ::

Fury to je pa top secret....sorči>:D
Sm pa 100% prepričan, da večino poznaš :D

brandy ::

McKinda nakladas. Mislim, da vem kdo si...KillingFr@g.....

Binji ::

Ni:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

HeMan ::

Mal sm bral kaj piste ker je en na dicharged forum (stran namenjena igram, najvec je nas Csjarjev). Nisem vsega do konca bral, ker sm opazu da ste veinoma 1x na tedn igralci.

Kot prvo gre vsem bolsim nazivce da jih takole zmerjate s citerji. Tudi meni. Zadnje case sm ratal prov alergicen na to in popenim. Ugotovil sem da je najbolsa resitev da tistega igralca sprovuciras do kocna da zapusti server in mas mir, ali pa ga mutas. Hocem vam povedat da se zdalec ni vse cit. Pac v CSju so se ljudje navadl da ljudi zmerjajo s citerji sebi v tolazbo ker so pac zanic. Nehajte s tem, ker sami izpadate neumni.

Kot drugo pa vsi trdite da smo nadrkanci pokvarl cs. Enako mnenje imam jst ov vas, ki menim da tako zanic igralci kot ste vi motite igro, ker lutate okol brez mozganov in enostavno delate "krneki"

Se opravicujem za morda malo napadalen post, samo vedno bolj nazivce mi grejo zacetniki ki se tolazijo s tem da so vsi bolsi citerji. Zelo malo ljudi cita, tiste prave citerje se pa kmalu opazi po tem, da se zaletavajo v steno, da ze cez steno naprej merijo na cloveka. Ostalo je pac nadrkanost.

McKinda ::

HeMan...
Nisem noben začetnik in nobenga "nadrkanca" ne kličem čiter...
Na SLO serverjih sploh ne igram...pa Brandy nisem Killing@Frag or what so ever..
HeMan...zakaj se tako razburjaš...nihče ni rekel da čitaš, pač pa sem samo povedal, da imam pristne demo posnetke is slo serverjev na katerih je pristno vidno čitanje...
Tut men gredo na živce n00bs ki se ponavadi kampirajo in uporabljajo vse sorte zmerljivke...ko bi bil samo cheater bi blo cool...
Pravim samo da dokazi obstajajo in jih ne mislim tukaj ponosno razglašat u javnosti.Klani in njihovi leaderji se bodo že po demotih odločil kaj in kako...To je vse...sicer pa ne vem zakaj bi čistu SLO serverje če me skoraj nikoli ni na njih...

HeMan ::

Sej to ni slo direktno na tebe, to sem vsem ki so jokali o citerjih rekel. Ce mas ti trdne dokaze prav. Drgac pa mi prevec igralcev pravi citer, tko da ne mi rect, da mi noben to ne pravi :) Se danes me je en svab nadiral kako citam in me TKjal. In to me zadnje dni vedno bol moti, zato sm sem morda, celo malo prevec :), razburil.

Drgac pa komi cakam da pridejo teli dokazi vn. Kot 1. me zanima kok je res cheaterjev katere sumite, kot 2. pa ce so, me firbec matra kdo cheata :) Zase vem da ne in me zato sploh zanima. drgac pa dvomim da ker igralec od vecjih klanov vita, ker smo ze vsi vejci bli na lanih, nazadnje da smo bli vsi je bil Leathal Lan 2, in tam ni noben cital.

Binji ::

HeMan: pejdi z mano pa McKindo na ksn server pa poglej ce smo newbija al ne. So tud ze njemu (McKindi) rekli da cita. Kar pa btw ne.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DeGi- ::

Mislim, da bi si morali prebrat GregC-ov članek 'Vodnik za začetnike, ki bi radi postali dobri igralci' na moji strani http://discharged.org in mojo kolumno 'Cheaterfobija'.

Morda boste potem na svet gledali manj prestrašeno in ne bo več vsak cheater. Začnite igrat s svojo glavo, dosti igrajte, pa boste tudi vi pobijali ostale.

Pa drugače obstaja slovenska pretežno CS stran Discharged (http://discharged.org).

Itak je pa na public serverjih že zelo bedno igrat, ker ko greš igrat moreš pričakovat, da te bodo zmerjali s cheaterjem.

HeMan ::

Citiram Binjia:
nc..itak vsi citajo ce mas kej al pa ne
Razen redkih vsaj.


tole so besede tipicnega nooba, kot je naprimer KillingF4@g. Ce nisi se ti opravicujem, ker pa ne vem kaj si, da take neumnosti pises.

Gh0st ::

DeGi

Ne gre se zato a s(m)o slabi al ne. Jest sm dobr. Kdr mamo local LAN party se nas nabere ene 5 al pa 4 pa špilamo tko k se gre. Team based action ane! Jest sm se smao jezil na mularijo pr 12-letih k cele dneve visi na ADSL povezavi s pingom 50 pa same headshote nabija... Ni realizma. Si že kdaj vidu da bi folk u Vietnamski đungli teku okol s snajperjcam u rokah, oko na scopu, teku čez đunglo pa headshote nabiju in se iztrelkom izmikal tko da je skaku okol k zmešan?!

Kje je realizem.? Mi ga nekak skušamo ohrant tko da smo pač bl organizirani in jest mislim da je bla tud primarna domena špilow kot so Action Quake 2 in Counter-Strike..;)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Binji ::

tole so besede tipicnega nooba, kot je naprimer KillingF4@g.


Nisem ta;(( Ce ze hoces vedeti, igram pod nickom |*< DF >*|Binji in ko sm to napisou sm lihkar prsu s serverja (UK2), kjer je en tip talou HS skozi zid na assaultu. Kdu je zdej tle n00b???? Pol ku sm zamenjou server (nemski) je spet en drugi tip delou isto na aztec mapi.
Dej mi mjr..ce ze komu recm citer se prej fajn prepricam ce je res al ni.;((

Aja in ce ti se ni jasno kaj sem s tem hotel povedat nej ti povem, da clouk kdr je jezn rad pretirava. Verjemi, da tud jst sovrazm ce mi kdo rece n00b, lamer,...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

MArko ::

mah neda se mi kaj resnega napisat k ste smesni ... se najbol pa ta ki pravi da je od united admins :) ce bi res bil bi napisal kdo je pa tut posti njegovi bi morali malo bol odrasli bit ne pa tako otroce pisanje.

DeGi- ::

Gh0st: ne razumem tvojega pointa tukaj. Torej ti se jeziš na grde-grde ljudi, ki skačejo okoli z AWPji in te ubijajo? So torej oni krivi, da si ti slab?

Praviš, da si dober. Lepo, da imaš tako mnenje o sebi, vendar te bom mogel razočarati, da je lahko nekdo za nekoga dober, po drugi strani pa je slab. Tako da to, da si ti dober je zelo relativno. Zelo verjetno si slab, ker te ne poznam, da bi bil dober.

Zdej ne vem, kaj ti tukaj nabijaš z realizmom. Že zdavnaj smo premleli to temo in ugotovili, da Counter-Strike ni realistična igrica, in to tudi ne namerava postati. CS je, lahko bi rekli, pol-realistična ali še manj. Če hočeš realizem, pojdi igrat Rogue Speats ali podobne igre, pa še to je le približek realizma, saj boš pravi realizem dobil samo, če se greš res streljat v dzunglo, kot si se izrazil.

Fury ::

1. A je ker dokazan cheater v MK? hehe
2. Binji ko bi ti vedu kok HSjev sem potalu jest ze skos stene v aztecu pa assaultu.. ne da bi sploh vidu nasprotnika.. samo po zvoku.. kr SiLE upras :P (tazadno je hec :))
3. Res je dost cheaterjev
4. Public sux :) samo kaj pa ces druzga ce mas 1x na tedn fajt :)
5. Ghost dej ce hoces realizem pejt nabijat SWAT al pa America's army al pa ne vem kaj se.. pol CS ni zate.. sej je takticn na fajtih.. samo je se zmer na vecini fajtov cca. 90% HSjev..

Ahiles ::

McKinda a hoces demo kako sem naredu dvoji hs skozi steno z awpjem enga za drugim k sta kempal skor na isti poziciji. 12mb italy prid na qnet #asf.si. v demotu je ene 10-20% kilov skoz stene naslepo pa se izredno slabo sem spilal umiral po neumosti tko da je koncn rezultat samo okol 53/12 se mi zdi. Tako kot so nasprotniki spilal bi mogu met ene 70/6 ce nebi po neumosti umiral.

Na slo severjih so sami kreteni. Ponavad so od 16 igralcev ene 2-4 dobri 4 povpreci ostalo je pa odpadek. Tistih 4 dobri so v svetovnem pojmu nekje v povprecju (pa se to bol prot koncu).

Vsako rundo se skrijejo za isto steno totalno se jih da predvitid kaj bojo naredil. Torej nekako ni tezko kretena skoz steno ubit, ce cepi za isto skatlo/steno. Mogoce ce ga ubijes se nasledno rudno ne bo tja postavu vendar se bo 100% nekdo drug.

Prav tako vsi okol skacejo ko ramboti glasni ko slon tocno slisis kdaj bo iza vogala prsu(al pa se je zakempu na drugi strani zidu) mu prpicis hs se pa joka kako je mogoce, kako si vedu da prihaja/cepi tm. Pol ti pa prbije da z muzko spila.
Stakim se tud slocajno ne mislim pogovarjat in mu razlagat zakaj pa kako.

Vi se sploh niste vidieli kva je mogoce z cheati na nekem nemskem serverju sem vidu pravega citerja in ne dobrega igralca score 60-65/0 pobil je 70% tima skoz stene in to vecina hs.

Tle pa jokate k pade ksn hs skoz steno na rudno. Neki se grete da ste uber playerji pa nevem da po tujin spilate pa da ste dobri, ze en kurc ste.

Lutate po map noben nima pojma zakaj okol leta ko kura brez glave. Kdaj pa kdja se ksn spovne plantat bombo 10 sek pred koncem runde? Kva ma tolk mejhn IQ da se tiste 4 stevilke k se odstevajo ne pozna.

Ps. ne da se mi popravlat slovnicnih napak ko jih j***.

Binji ::

Ok, vidm da se sam z besedami ne bomo nc zmenli..Evo demo enga ku je zame citer pa komentirejte
DL
P.S. Res je v United Admins pa ce vam gre se tulku na zivce. In nism mislu rec da so vsi ki strelajo skozi zide in zadanejo kej citerji, se manj tisti ki zadevajo HSje. Ne skrbite, da se jih tudi pr meni ne manjka. Hotel sem samo rec da obstaja veliko PRAVIH citerju. Za mojo definicijo citerja poglejte demo. Upam da ga znaste, sami majstri, odpret.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

Tassador ::

hmm....ja mislm da ce bi usi igral pod svojimi ORIGINAL nicki nebi blo problema ( nebi folk banu igralcev iz serverjev ker nas pac poznajo po nickih) ...ker pa s(m)o nekateri v slabi formi trenutno in fakenickamo in potem naredis en recmo temu hud score (npr.:40:5) pod nickom npr.:polde3 pa seveda admini mislijo da kak mulc sprobava chite...beda..glih zanc sm biu banan iz SCA-ja sam mi ni blo jasn zakaj....mozno je tud da zarad HLirca?

HeMan ::

Kot prvo, igras v tujini in pometujes o slovenskih citerjih.

Drgac pa eni fakamo zato ker bi radi igrali v miru brez da ti 10 noobov k je slisalo za tvoj nick v rito leze in te ugovaraj. Vecina jih ne poznas pa se zlo otrocji so. Jst zato fejkam in uzivam ob igri. Hvala bogu so zdej naredili mute tud za pisan govor, tko da ni treba poslusat unih revckov k jokajo: citer si citer. Problem je k te taki idioti zacnejo TKja, ker te noben noce kickat. Takrat ni pa dopizdi in skurcas modela v 0 in gre dol in je mir.

Binji ::

Niti ENKRAT v tej temi nism reku da je govora o slovenskih citerjih.

Drgaci masta pa HeMan in Fury cisto prou. Tkoj ko si malo boljsi si ze citer. Edinu kar bi rd dokazou je, da jst nism edn tistih citerofobov:D
In pa seveda, da treba citerjem (pravim seveda|O ) izvesti doloceno sabotazo na kabelskem/ADSL modemu (beri: zmerej nosi s sabo sod eksploziva)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

HeMan ::

Men ne dela demo, pravi da nimam nekih zvokov in spritsov. Mas mogoce kak drug demo, ce se da s slovenskim citerjem :)

Binji ::

Kaj pa ti manjka? Ne, drugih demotov jaz nimam.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

HeMan ::

Neki spritsi, ki jih ocitno rabis za igranje na tem server Uk2. Ma sej ni vazno, ce ste igral assult pol je bil ze noob server kamor tud cheaterji zahajajo :P Pravi serverji kjer najdes pristne dobre igralce v tujini imajo 5-7 map, samo standard za fajte.

McKinda ::

HeMan ti pa govoriš kot da bi bil sveta vladar v CSju....Si dobr....Boljš od mene...priznam!!
Sam js ne zmerjam folka po forumu z n00b in takmi zadevami....O slo serverjih pa ne pametuje nihče.....Ni ga serverja na svetu na katerem ne bi zasledil cheaterjev, to je dejstvo, ki ga pač ne moreš zanikat...
Marko....ne bom zgubljal besed...

BroTheR ::

Moje mnenje:
Cheaterjev v Sloveniji sploh ni dosti, ampak ste vi slabi.

...aja pa se to: zasledil sem nekaj o realizmu. Ne gre za realizem, ampak za zabavo (vsaj meni). Vsak spil, ki naj bi bil kao realisticen, je zelo dalec od realizma. Vzemite pusko v roke pa boste videli kaj je realizem. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BroTheR ()

Binji ::

Brother: prou..pejmo spilat
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Fury ::

natanko tako! :)

Gh0st ::

Zakaj mam jest ta gniu modem!!;(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Opkow ::

Tassador

..glih zanc sm biu banan iz SCA-ja sam mi ni blo jasn zakaj....mozno je tud da zarad HLirca?

Povej mi svoj WonID, da preverim cemu si bil benan.

SCA, WZ admin
<|LAFs|> Killer
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853322 (17855) Bananovec
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568053 (5919) KoKi

CoD aimbot

Oddelek: Igre
171901 (1661) Matek
»

kamperji pa cheaterji (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
554707 (3792) speed machine
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1148714 (6930) NoUse4AName

Več podobnih tem