» »

garancijska nalepka na ohisju, ter vgradnja novih komponent

garancijska nalepka na ohisju, ter vgradnja novih komponent

gorann ::

zdravo!
sem v comtronu v lj nabavu pc pred enim tednom, ampak nisem dobil notri firewire, zvocna je na plosci, zdaj sem pa se kupil skystar2 pc sat tuner.
Ko sem spraseval prodajalca kje vgradit ta pc sat tuner, ce mam nalepko, je rekel da pri njih v trgovini!
cena je pa 1500sit ali pa zastonj ce se kupi pri njih!
torej jaz bi rad firewire in svojo 5.1 kartico iz starega pcja prenesu v ta novi ter skystar2(sat tuner)
a naj jaz zdaj zato placam 4500sit, ker je nalepka gor ne smem posegat v notranjsot in bi sam to naredil
saj vsi vemo kak je "zahtevno" pritisnit v pci slot kaksno komponento
kaj je fora tega da na komponento oni racunajo 1500sit ali pa na odpiranje kiste 1500sit?
ker ce je to na komponento jo rajs sam odprem pa ce gre garancija v kurac naj gre, sam men se zdi cisto oderustvo dajat 1500sit za nekaj kar se naredi v slabih 5 minutah(vse tri komponente ki rabim se dajo nastimat v 5 min)
kaj vi mislite, saj sem se zajebal ko nisem nabavljal pc odprtega tipa, kjer nalepk ni, saj jaz nemorem zjebat maticne in drugih komponent ce odprem ohisje in vstavim zvocno ali pa firewire notr
kak me jezi tole
Goran!

K0K0 ::

Drugič uporabi iskanje!
klik!

Slowenc ::

Pofenaj nalepko in jo na lahko potegni dol.
Skiny gate.

Good Guy ::

nared tko kt sm jst sm podaljšu garancijo na 5 let(sm biu cepec) pol jo ap že po enem tednu dol odtržem
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Šimpanz ::

Gorann če mene vprašaš bi plaču tistih 1500 sit in bi mi ostala garancija za računalnik. Kolikor vem so drugje cene tovrstnih vgradenj nekajkrat višje. Sigurno pa to boli.

Dr_M ::

nes tja, placi, pa rec, da nej ti ne dajejo vec nalepke gor.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gorann ::

zdravo!
evo sem bil v comtronu in sem se vse zmenil, tako kot se spodobi za taksno firmo
trgovec je bil dokaj prijazen, nic se ni pritozeval, pac delal je normalno!
vceraj sem klical in sem jim rekel, da moram iz Tržiča v Ljubljano zarad enih komponent, katere lahk sam vgradim notri v parih minutah, ker pa imam nalepko, ne smem, ker bi s tem izgubil garancijo!
Na servisu(preko tel sem se menil) mi je rekel, naj strgam nalepko dol, saj itak potem velja garancija toliko, kot same komponente, izgubil bi pac samo garancijo na celoten sistem, kar niti ne bi bilo tako neumno, ce bi seveda to naredil!
Potem sem za vsak slucaj klical se trgovino in mi je neki prodajalec rekel, da ce strgam nalepko dol, da izgubim garancijo na vse komponente, torej se tista garancija eno leto na komponente, nebi veljala.Hja, kaj cem pol naredit, sem si mislil.
Recem trgovcu, da se meni ne splaca hodit k njim, 100km v obe smeri,da potem vstavijo komponente(tri sem imel za vgradit, firewire, zvocno ter pc sat tuner-skystar2) in bi lahk sam to naredil v ca. 5 minut.
Pa mi rece trgovec naj prinesem pa mi bodo vgradil vse tri zastonj, ceprav nisem pri njih kupil, prijazno od njega.
No, danes se oglasim v comshopu, recem prodajalcu, da sem pac vceraj klical in da imam 3 komponente za vgradit, pa da mi je neki prodajalec rekel, da zastonj.
Dam mu comp in da nalepko dol, vstavi vse tri notr, mi rece ce da novo nalepko gor, ali pa pusti brez, sam da mi s tem preneha garancija 24 mesecev na celoten sistem, ampak ostane pa na komponente, ca. 1 leto.
Zanimivo, na servisu mi rekel, da lahk nalepko lahk strgam pa da mi ostane garancija vsaj eno leto, vceraj mi rekel neki prodajalec(nevem kater je bil), da preneha garancija, danes mi pa zopet rece, da lahk tudi brez nalepke ostane garancija vsaj eno leto:)
No, potem mi vgradil vse notri, me vprasa ce da novo nalepko al pusti brez, sem mu rekel, da ce bi hotu da je brez bi ze itak sam doma vgradil, nebi bilo treba 100km delat:)
Prijazni trgovec(mlad in zacuda nic zoprn, hehe) nalima nalepko gor, se mu zahvalim in odidem proti domu.
Ostala mi je nalepka, placal nisem nic, pohvalil bi profesionalno delo trgovca, vidi se da dajo dosti na svoje ime, tako da comshop ni zame slaba trgovina.
Lep pozdrav,

Goran!

BoLhCa ::

Kar se tega tiče je Comtron najboljši v Sloveniji !

bzp ::

nalepko se daje dol s fenom, drugace je pa povsod tako (vsaj moralo bi biti) da imas garancijo na posamezno komponento toliko kolikor jo doloci proizvajalec. Precej firm pa recimo na svoje tveganje z nalepko to garancijo poveca (vecina komponent ima garancijo 1 leto, z nalepko racunalniki imajo precejkrat 2 leti ... ce kaj crkne, da trgovec iz svojega zepa to, ker mu proizvajalec ne zamenja ...)

delfinus ::

Od teh nalepk js dobim kar kurjo polt ko slisim za njih. V glavnem kljub temu, da je v korist kupca v ComShopu, je iz razvidene opisane situacije razvidno, da zaposleni potrebujejo en skupni sestanek z vodstvom, da se dogovorijo kaj velja kdaj, kaj je potrebno placati, kdaj se lahko strga, kaj preneha itn... zgleda da si vsak prodajalec malo po svoje interpretira te simpaticne nalepke in trganje in nemscanje nove.

lp, D.

BladE_ ::

Hmmm nalepka ?? Uglavem jst sm iz Mlacoma prvleku domow kisto za 250k SIT (brez monitorja, miske ,tipkovnice itd.) valda mam plexi in pogledma notr me je skor kap na sredini ohisja usi kabli k so mozni u kompu natlaceni notr pa zvezani z eno vezico po eni uri tistga gledanja je sla nalepaka DOL :D ! in pol se mi skur plata (ker sm se neki igrou) ga prensm tja z racunom in me prasa kje je nalepka sm pa reku da mi je en pr nijih reku da mam pol po komponentah garancijo ce dam nalepko dol se je se neki tm pizdiu pa reku da bom mogu placat! ko sm prsu po komp sm ga uzeu notr je bla nova plata in sou brez besed za placat pa ni blo nc ( cudno )!

pa glede tega da mal pofenas nalepko ni res u mlacomu majo ene zajebane nalepke k barva ostane na ohisju tko da... pol sm uno barvo za acitonom dol pucu !! :D
Akcija - Reakcija

Wolverine ::

Vse komponente imajo najmanj 2 leti garancije!!
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Lime ::

Vse komponente imajo najmanj 2 leti garancije!!

Od kje ti sedaj to?


Gorann: Comtron imaš tudi v Kranju, če se ti ravno ne da nabirati kilometrov ;)

gorann ::

lime
vem da je comtron tud v kranju, ampak pri njih nisem nabavil pcja in bi mi mogoce se kaj racunali, zdaj sem dobil kar sem hotel, v prihodnje pa itak da comtron v kranju bolj pase kot v lj:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788738 (5242) St235
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828818 (6044) Invictus
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838067 (6548) Mr.B
»

Garancija!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71052 (929) OldSkul

Več podobnih tem