» »

6800 gt

6800 gt

sh4rk ::

Kolko denarja bi dali vi za rabljeno graficno 6800 gt ker me zanima da vidm kok prblizno dat ceno stara je pa prblizno 3 mesce .. Lp jure

kanabis ::

Tolko
Pa da naredim temu ki prodaja malo reklame:)
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

sh4rk ::

aha jst jo dajem za manj denarja kot jo un pa noben noce kupt :\

kanabis ::

te kontaktiram na zs
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

sh4rk ::

Kje me bos kontaktiral? ce se zanimas ti kr povej ti dam stevilko pa poklic :)

.:n3j0:. ::

sh4rk, za kolk pa prodajas svojo 6800gt? a je na pci-e? zakaj pa jo sploh prodajas?
LP

sh4rk ::

mah prodajam jo za 85 sam lahk ti jo dam za 84 ni pci-e prodajam jo pa zato ker igram CSS in ta igra je optimizerana za ati-je in ker sm jst zlo zahteven player morem kupt radeona :) drgac je res supr grafa

aha981 ::

swasta :D :D
//ni podpisa sploh!

Sami ::

prodajam jo pa zato ker igram CSS in ta igra je optimizerana za ati-je in ker sm jst zlo zahteven player morem kupt radeona

In s tem narediti tudi veliko napako.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sh4rk ::

In zakaj sem naredil veliko napako???? Sami ...

Sami ::

In zakaj sem naredil veliko napako???? Sami ...

Vse kartice serije GeForce 6 uporabljajo novejšo tehnologijo kot ATI in pa PS 3.0. Vse ATI X800 kartice pa so le nabrita R360 jedra, ki jih uporabljajo R9800SE/Pro/XT, zato tudi nimajo podpore za PS 3.0.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Legoless ::

Jao, samo to je pa res bedarija. Kot, da bo slika na ATIju kaj drugačna :\

Good Guy ::

hahaha
dej dej tok se špe nism nasmeju
kva je model prbiu da masjo isto jedro kot 9800xt/pro/se hahaahaha
dej pejt spat no
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Good Guy ::

dej ne spuščat takih bednih komentarjev zakva to dela dejte ga pustit sej od dnar stran meče!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Sami ::

kva je model prbiu da masjo isto jedro kot 9800xt/pro/se hahaahaha

rovtar: Očitno ne znaš brati, naj ti napišem še enkrat. Rekel sem, da imajo nabrito R360 jedro, torej R4xx. In pa očitno o tem nimaš preveč pojma in govoriš na pamet, uporabi malo strička googla in pa kakšne druge tuje forume...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Good Guy ::

al pa če ti ne znaš pisat kr poglej kva si napisu nikjer ne duha ne sluha o r4**
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MEDENA ::

torej praviš da X800XL nima PS 3.0 ?

Sami ::

al pa če ti ne znaš pisat kr poglej kva si napisu nikjer ne duha ne sluha o r4**

X800XL uporablja r430 jedro.

torej praviš da X800XL nima PS 3.0 ?

Ne nima, kar bo pri novejših igrah problem.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sh4rk ::

Dj Sami zbrihtej se pa ne kregi se vec k bmk nove tehnologije men je sam vazn da mam dost fps ker ce pogledas zdele pr men dal sm za grafo 100 cukov a ko igram 5v5 mi pri akciji dela 35 fps s configom!!! config mi pa da + 25 fps sploh si ne upam pomislt da nebi mel configa kokr pravjo da je ta css optimizeran za atija drgac me pa briga kaksno grafo ma lih spil jst dam se clo vse na low :=) pa vse naj grs kar je samo da lahko dobr folk opazam na mapi pa ceprav mam vse na low mi se zmer zlo zlo mal fps dela

Senitel ::

Se mi zdi, da ni neke bistvene razlike v hitrosti, potem ko itak vse zbiješ na minimum veš...

sh4rk ::

Pravjo da je full razlike men atijem pa nvidio morem pa dobit screenshot da vidm ce to drzi :|

Legoless ::

Jaz sem laufal HL2 konstantno 60fps+ na najvišjih detajlih in AA ter AF vklopljeno do konca v nastavitvah. Ne vem zakaj tvoj 6800 GT ne bi zmogel. Si že probal 76.50 driverje?

sh4rk ::

Mislem da je HL 2 mal drugac kot css ceprov je isto sranje sam tist je single player in ni tok zahtevno pomoje hm sm nekey probaval sam mislem da ni razlike sam bom zdele sov senkrat probat davidm ce je kej bols

sh4rk ::

aha 76.50 ne nism grem jih iskat zdele pa da probam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sh4rk ()

sh4rk ::

Ma nc ni bol na 1024x768 mam pa v stres testu dobim brez cfgja 116 z cfgjam 127 eh ja :\ bo ze

Senitel ::

Glej, če ti daš na 1024x768 in vse ostale detajle na low, potem močno dvomim, da je sploh omejitev grafična kartica. Še posebej to dvomim pri fremerateih, ki se vrtijo okrog 120... Pri takih fps-jih (in takih detajlih) ti že zelo verjetno padaš v območje, ko je CPU prepočasen (ne glede na to kolk hiter CPU sploh imaš). Načeloma je Half Life 2 bolj naklonjen Radeon-om, ampak jo to čisto kar se shaderjev tiče, ki pa jih na low nastavitvah praktično ni (oziroma ni takih, da bi razlike udarile ven).

Dr_M ::

sploh nevem zakaj se neki kregate.

itak, ce tip igra CS pojma nima.
zato pa hoce z glavo skoz zid.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

itak, ce tip igra CS pojma nima.
zato pa hoce z glavo skoz zid.

Se strinjam...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

sh4rk ::

Proc mam 3.4 amd 64 pa se giga rama tko da proc ni kle problem pa prjatu ma se manj fps od mene pa ma isto 6800 gt pa 3.2 proc pa 1 gb rama se en frend ma pa 2.8 proc pa 6600gt pa 512 rama pa dobi lih ene tolk fps pozabte vsi skp kaj sm sploh pisov pa ne prbijete kr nekam v brez veze tnx vsen

cold ::

Evo vam en link za primerjavo pri cs:s klik in mislim da je razlika med 6800gt in grafami istega ranga ati kar očitna.

EDIT sm gledu pci-x;pri agp vodilu pa je razlika zanemarljiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cold ()

Good Guy ::

sam ne gledat stress testa ker tisto ni nič ti moreš v špilu vidit kok maš res fps-jev ker se res zmanjšajo!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

sh4rk ::

Jah 1 smoke pa 2 folka pred mano pa mi pade na 35 :| ala pa 4 folak vidm takoj vse dol pade steka k nevem kaj

sh4rk ::

kaze ze da je majhna sam v resnic je pa kr velika pomoje !

Dr_M ::

ah dejte fantje bluzit. kako pa pol spila folk z mnogo pocasnejsimi graficnimi?

aja...pa najprej si upedenite grafiko, tako kot majo gamerji, ne pa eni razvajeni froci, k misljo da jim bo na 1600x1200 dick zrastu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sh4rk ::

Dj ti Dr m ne bluzi ce bi skos stekal bi blo ql tko pa k postek tko na momente ko ni treba pa zgubis filling za strelat ker vse steka in mudela nemore ubit sploh in to je kurbarija pa spustu si to da je to graficna za 100 jurjov a se ti ne zdi da sploh nebi smel stekat?

Dr_M ::

ce bi si zadevo znal spedenat, bi delal bp.
use se da, sam znat mors oz probat, ce ne drugega, ne pa samo jokcat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sh4rk ::

Ma ti bom dal razvajen forc bumbar en pac hocm da mi dela tako kot je treba nebom dajal dnarja za en drek od graficne sem dal take settingse kot je treba od teh pro gamerjev v sorcu mam settingse a kaj mi pomaga ce noce delat tko kot je treba dnarja das tok dela ti pa tok dobr kokr ena graficna za 30 jurjov ne me jebat

gfighter ::

Čaki čaki mal sh4rk. Ti hočeš povedati da imaš GeForca 6800GT na AMD64 3.4 z 1 giga rama in hkrati špilaš CS na 1024x768 brez efektov... Sem prav razbral?!?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Senitel ::

...in če sem jaz prav razumel je v tem primeru GeForce 6800GT prepočasen.

Good Guy ::

shark ti kup ne glede an mnenja teh tukaj!!!
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Legoless ::

sh4rk, ti imaš nekak čuden sistem. Meni na 2.6 GHz Northwoodu in 6800 Ultra teče vse gladko, ne glede na število igralcev.. :s Nastavitve na max.
Aja, tule je nekako drugačen rezultat pri HL2:
http://graphics.tomshardware.com/graphi...

Poskusi še pobrisati spyware (kolegu tudi vse šteka, ko pa pogasne 50 procesov, pa comp kar leti!).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Witboy ::

LOL, Jst mam podobno konfiguracijo kot ti sh4rk, pa ti lahko recem da spilam na max vse pa niti enkrat mi se ni nic zastekal, ce mi slucaj pa ze je, mi je pa zarad neta :D
Tko da to kar delas je mal numn... porihti si winse pol pa ljuvi cze HW. Pa kaj folk res vedno manj zna administrirat svoje masine?!? Jao, sej pol je pa vse drugo krivo... lol

sh4rk ::

lahk spilam z ali brez effektov se zmerej mi dela tako slabo da mi 5v5 padejo fpsji na 35 ampak z configom to ce bi bil brez cfgja bi mi pa skos stekal pomoje

sh4rk ::

zdele v kratkem bom sov cel sistem brisat da vidm ce bo kaj bolje sam nazadnje ni bilo

sh4rk ::

Sam k se men zdi tud cudno da ne steka samo men to ampak frendom isto tko da ... pa ce ma nevem kaksne optimizacije za komp pa nevem kaj nevem kaj je s tem cudno vse skup

DOOM_er ::

pomirte se. Clovek cist te zstopm sam a neb raj mal premislu glede nove grafe. Se usen se ti bl splača met 6800GT k ni tok hude razlike. pač 6xxx majo pač komad več funkcij da igre lepš delajo. Poglej Chaos Theory k ti lahk najlepš dela pa še povhn takih je. Pa ne me skritizirat. Pa itak se sam odloč kva boš meu toda večina slo-techa ti priporoča 6800GT obdržat
Robots will steal your job. But that's OK

sh4rk ::

Mah sj sm pomorjen sam k me taki cloveki razjezijo k kr neki izivajo skos ... sj premisljujem 100 na uro ;|

kuglvinkl ::

Tema se je izrodila. Količina entropije presega dovoljeno vrednost na SThu.

Predvsem starejšim in izkušenim članom priporočam, da v teh primerih zadevo enostavno obrazložijo. Če ostali nadaljujejo z nepolodno debato, se enostavno vzdržite in zašpecajte uporabnika moderatorju ali TP.

Vsem ostalim, ki jim še teče iz nosa. Hja, STeh je zahteven forum. Če vam manjka vzgoje, je tu ne boste deležni. No ja, po prstih že...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810442 (6456) RC14
»

Grafična od 80000-100000 SIT ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564498 (3816) RC14
»

Nvidiin čip naslednje generacije-G70 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Strojna oprema
45826192 (17080) Senitel
»

Grafične-dilema (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
1598447 (6217) strictom
»

Radeoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
943889 (2675) cole-22

Več podobnih tem