» »

Nvidiin čip naslednje generacije-G70

Nvidiin čip naslednje generacije-G70

««
8 / 10
»»

RC14 ::

In se opravičujem, ker sem šel malo ven iz teme.

Se že mogoče kaj ve, kako bo pri nvidiji z grafami v rangu 6600GT, bo kaj novega ?


Lp

Dr_M ::

sori, ampak pri take spile kot je F.E.A.R., za pocasnost ni kriva grafika, ampak ocitno bl slabi programerji, ki zadeve ne znajo optimizirat.

in zame je 1280x1024 8x FSAA in 16x AF pa use na ultra superduper extra hayper high neumnost.
jest spilov ki mi delajo pod 60fps, sploh ne spilam. oz niso vredni, da jih spilam.

sicer pa, ce je igra res dobra, ne rabi neke ful hude grafike. ce je slaba, ji tut huda grafika ne pomaga. razn ce hoces samo gledat risanke...

edit: evo mam en lep primer. mam radeona 9500pro. ze kr stara graficna. ampak nism se najdu spila, ki bi ji delu ksne vecje tezave. pac spustim locljivost na 1024x768, izklopim fsaa in af, pa detajlji so komot na high, in vedno vse dela zelo zadovoljivo hitro (se pravi v najslabsem primeru je min 50fps)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

DrAndy ::

Tudi jaz še vedno posedujem Radeona 9500 PRO (ki je zaradi polnih 8 cevovodov hitrejši od cele 9600 serije), ki je bil pred okrog dvema letoma in pol best buy (najboljša price/performance grafična kartica) in je stal okrog 50.000 SIT.
Kasneje sem ga tudi navil in zadeva še danes precej gladko poganja tudi novejše špile, pač brez AA in AF in na zmernih nastavitvah. So se ji pa logično začela kazati leta, v zadnjem času predvsem pri demu FEAR-a, zato počasi že razmišljam o zamenjavi.
Torej se da brez težav z določeno kartico srednjega cenovnega razreda preživeti okrog 2.5 leti, le pametno se moraš odločiti v danem trenutku.

Prvi primerek iz nove sedme generacije Geforcev me ni prepričal, poleg tega je daleč precenjen, navdušil me je verjetno bolj po tej plati, da je po treh letih to prva Nvidijina grafična kartica, ki je ATI-ju za dalj časa odvzela krono hitrostnega prvaka kar se tiče single kartic.
Počakal bom, da vidim, kako se bo izkazal ATI s svojim R520 in z mainstream kartico RV530 in se potem odločil za tisto, kar bo za svojo ceno ponujalo največ.
Če bo to Nvidia, bo Nvidia, če bo ATI, bo pač ATI... vseeno mi je, glavno da dobro unovčim svoj denar.
Zagotovo vem le to, da nič ni zagotovo.

asdfghj ::

a pri tem nakupu pa se ne bos odlocil za kartico srednjega cenovnega razreda, edino kar mene navdusuje nad izidom serije 7800 je da se bo serija 6800 zelo pocenila, in sledilo bo da bom kupil 6800GT, ki bo zagotovo ko se bo pocenil BEST BUY

RC14 ::

sori, ampak pri take spile kot je F.E.A.R., za pocasnost ni kriva grafika, ampak ocitno bl slabi programerji, ki zadeve ne znajo optimizirat.

Se strinjam s teboj.
Vendar je zunaj kar nekaj iger, ki večkrat poklecnejo oz so na meji igralnosti te grafe za 40-50k. In to na 1024x768 resoluciji, vse na high. Dober primer je Medal of Honor Pacific Assault in CHRONICLES OF RIDDICK ( ki včasih poklecne tudi X800PRO)8-O Torej rabiš high end grafo da lahko lepo igraš. Zame je učinek isti, al je grafa prepočasna al pa programerji ne oprimizirajo igre. V obeh primerih igra ne deluje tekoče. No, na srečo je takšnih iger bolj malo. Kar je pod 40-45 FPS-jev , zame ni igralno.

sicer pa, ce je igra res dobra, ne rabi neke ful hude grafike. ce je slaba, ji tut huda grafika ne pomaga. razn ce hoces samo gledat risanke

Najlepše je, da je igra lepa in dobra igralnost (Half Life 2 je dober zgled ostalim).Vendar je takšnih malo, na žalost. . Vendar men tud dobra igralnost ne pomaga veliko če je igra grda.


mam radeona 9500pro. ze kr stara graficna. ampak nism se najdu spila, ki bi ji delu ksne vecje tezave. pac spustim locljivost na 1024x768, izklopim fsaa in af, pa detajlji so komot na high, in vedno vse dela zelo zadovoljivo hitro (se pravi v najslabsem primeru je min 50fps)


Ta kartica je bila za svoje čase super, pa verjamem da še danes lepo opravlja svojo nalogo, vendar to pa ti ne verjamem, da vse igre delajo nad 50Fps-jev. Ti dam kr primer: recimo doom3, CHRONICLES OF RIDDICK,Medal of Honor Pacific Assault pa recimo GT legends, Splinter cell 3 pa še kakšna se najde verjetno. Na zmernih nastavitvah, tako kot je napisal DrAndy pa čist verjamem.

Drugače pa mene tud ni preveč prepričala ta serija 7800. 7800GT bo drugač kr dobra izbira in lahko samo upamo, da ne bodo spet preveč nabili cene pri nas. Po mojem bo rahlo čez 100k kar je še vedno preveč. Bomo vidli kaj bo ATI skup spacu, upam da nas po presenetil v pozitivnem smislu.


Lp

Dr_M ::

ma kako vas 7800 ni prepricala? sej je tok hitra kot 2x 6800Ultra....

sicer pa je Senitel pred casom povedu, da se ni spila, ki bi to graficno dovolj obremenil, da bi res pokazala svojo moc.
kasn smisel pa ma, da na danasnjih spilih pokaze 300fps+?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tilen ::

Pozabljate da dobre grafe niso vse. Pri graficnih ranga 6600GT in navzgor je slej ko prej ozko grlo procesor in to, da posedujes manj kot giga rama.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

DominusSLO ::

Tisti, ki pravi da z R9500 pro na 1024*768 s high detajli laufajo vse igre nad 50fps prodaja buče(tudi brez aa in af)...

Torej Dr_M preden ugotavljaš smisel 300+fpsjev ugotovi najprej smisel svojega prodajanja buč in nam ga objasni plz.

Sami ::

Ufff...kakšna tema, 3 dni me ni pa je že toliko neumnosti. rovtar ti si res nekaj posebnega, blodiš po svojem namišljenem svetu, najbrž si navaden mamin sinko, ki dobi kar hoče.
Razvajen froc, ki še videl ni krampa in lopate: ''Mami mami, hočem grafo za 100k'' Mama: ''Okej plidni sinko jo dobiš'':D


Kot je bilo povedano se v trenutku, ko kupuješ novo grafo kupi grafa, ki je best buy (ATI, nVidia, whatever...). Trenutno me že kar nekaj časa prepričuje nVidia. Ko je moj stari Voodoo Banshee odšel v penzijo, sem kupil GF4 MX in kasneje Ti 4200, ki mi je služila super, serijo FX-ov sem preskočil, ker je bila Ti4200 še zmeraj kos vsemu. Trenutno pa je best buy 6600GT, ki se v dosti primerih kosa z navadno 6800, ki je v nižjem višjem razredu in podpira PS3.0. Za tale denar je super, že pred osmimi meseci sem jo dobil za 47k in še zdaj mi delujejo vse igre bp, kaj hočeš bolšga...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

dxx ::

Tako je Sami:))
Nevem kaj se sploh kregate, kupte uno grafično ki je za vas najboljš, sam še zmeraj vztrajam pri GF4Ti4200@4600+>:D , in me ne moti če igra dela brez AA in AF kolikor toliko tekoče na high ali pa Med. detajlih, ko bo potrebno bom spet kupil nekaj podobnega, vsekakor pa grafičen čip nove generacije srednjega razreda, rajši boljši procesor, ker drugač je brezveze met high-end grafično če te procesor bremza:P .
Kaj naj rečem o 7800GTX?
Super kartica ki je prinesla mnogo bombončkov, ki jih bodo deležne kartice tudi pod 60k, a kaj ko najmočnejše verzije ne izkoristi do konca niti najhitrejši procesor, navit ali pa nenavit.

Good Guy ::

sami veš ti si otročji, razvajen nism in ne morem bit ker nas je preveč doma da bi bil, vse kar mam v podpisu sm sam plaču s svojim dnarom ki sem ga zalsužu (ti tega najbrž ne poznaš)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Senitel ::

Torej Dr_M preden ugotavljaš smisel 300+fpsjev ugotovi najprej smisel svojega prodajanja buč in nam ga objasni plz.

Še tako hitra grafična kartica ti ne pomaga, če je igra omejena s strani CPU-ja in to se danes dogaja tudi pri 1600x1200 in najhitrejših CPU-jih. Špili pač tečejo tako hitro kot lahko CPU premleva AI, fiziko... Za 7800GTX bo pač treba počakat kake hujše špile ala Chronicles of Riddick, FEAR (končno verzijo)...

Dr_M ::

DominusSLO: timedemo v doom3 mi je pokazu 48fps. sm se pac mal poigral z nastavitvami - izklopu sence, fsaa in af, pa se ene par nepotrebnih stvari.
ce si pa ti tok nesposoben, da ne znas zrihtat enga spila, da bi kolikor toliko dobr delu, pa se ni treba drugih obtozevat, da buce prodajajo.

nism pa nikol trdil, da usi najnovejsi spili delajo tako. najnovejsi spil, ki sm ga igral na r9500pro je biu pa HL2. potem sm kupu aiw 9800pro.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DominusSLO ::

če si sence izklopu pa še "par nepotrebnih stvari", ne nakladat da ti dela vse na high detajlih.

Sami ::

sami veš ti si otročji, razvajen nism in ne morem bit ker nas je preveč doma da bi bil, vse kar mam v podpisu sm sam plaču s svojim dnarom ki sem ga zalsužu (ti tega najbrž ne poznaš)

O tem kdo je otročji se s teboj sploh ne bom pogovarjal, raje preberi svoje odgovore in se zjokaj. Tudi sam služim denar, če je le možno, ampak z njim pametno ravnam za razliko od nekaterih...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Senitel ::

No če pa izklopiš sence v Doom 3... >:D To je tko ene 50% manj dela za grafično pol.

Dr_M ::

To je tko ene 50% manj dela za grafično pol.

ampak to je zame se zmeri high quality, tut ce ni senc in vse ostalo nabildano :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DrAndy ::

Kaj se pa prepirate za brezveze?

Radeon 9500 PRO je malenkost hitrejši od Geforca 4 Ti4600, s tem da podpira tudi senčilni model 2.0.
In kot sem rekel, s svojim navitim R9500 PRO še danes lahko tekoče igram vse novejše špile, pač na resoluciji 1024x768, brez AA in AF in na srednjih nastavitvah.
Prva igra, ki mi je to kartico brez težav spravila na kolena je bil Doom 3, ampak tudi tega lahko še vedno brez težav igram, če se malo poigram z nastavitvami. Šele demo FEAR-a pa me je dokončno prepričal, da se moja kartica stara in da bo počasi čas, da jo nadomestim s čim zmogljivejšim.
Zagotovo vem le to, da nič ni zagotovo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DrAndy ()

R33D3M33R ::

A ne glavno breme senc v igrah pade na procesor? :\

Sam imam R9500Pro pa so mi dosedaj delale vse igre odlično.
So tudi izjeme GTA:SA recimo za katero še zdaj ne vem zakaj mi dela tako slabo, pa tu sploh ni nujno da je kriva grafična kartica.

Sedaj ponovno preigravam Doom 3. Sicer imam na Medium in 800x600 pa mi čisto spodobnih 40+ FPSjev ven vrže, včasih še več.
Ali se v takem špilu vidi razlika med medium pa high pa ne vem.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

speed machine ::

Med medium in high je še razlika, med high in ultra pa ne več.
//

DominusSLO ::

Morem še tle napisat: imam r9700 pro(skoraj ista kot 9500 pro) in vem, da večina igric dela v redu.

Ampak minimalno 50 fpsjev so pa buče.

Dr_M ::

vsako graficno se da na kolena spravt.
ampak se pa da zadeve tut optimizirat.
in ne, ne bo vedno min 50fps, bo pa 80% casa in to z nabildano grafiko.


ce neki nisi vidu, to se ne pomeni, da ne obstaja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Senitel ::

Dr_M: Brez senc zame ni več high quality ker imaš samo še polovico logike o osvetlitvi. Je pa res, da bi v Doom 3 verjetno bolj pasale malo močnejše luči in mehkejše sence...

|GeNeRaToR|: Res da algoritem za sence v Doom 3 predstavlja kar nekaj procentov CPU-jevega časa, ampak kolikor sem se o tem pogovarjal z ATI-jevci, ja zadeva še bolj katastrofalna za GPU (60% izkoriščenost cevovodov med risanjem senc).

DominusSLO ::

DR_m
Iz vsega napisanega sklepam, da se kregava zaradi razlike v tolmačenju high detajlov.
Očitno meni high detajli pomeni nekaj drugega, kot tebi(tle aa in af ne upoštevam).

Tle pa res končujem najino debato(kreganje). Folk zna brat, naj si misli kar hoče.

Dr_M ::

DominusSLO: its beer time :D ;)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Sami ::

ja no pol pa ne mn neki tle bluzit pa pameten bit prok..
tega ne veš tko da stfu budala


Aha, tole mi vse pove. Koliko si star? 11, 12 ali celo 13???
Ne mislim se s tabo prepirat, ko boš na mojem nivoju bova govorila...lp
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

RC14 ::

No fantje, dejmo rajši kaj pametnega povedat o Nvidiji G70, ne pa da se tukaj kregamo oz kregate brezveze.


Lp

Oblivion ::

Danes naročil Leadtek 7800GTX, pa da vidimo kako se obnese tale zverina. Imel sem se moznost Asus, pa je 10.000sit drazja in ima iste lastnosti kot Leadtek-ova.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

dxx ::

No ko dobiš nam malo poročaj kako si zadovoljen>:D

RC14 ::

Kje pa si jo naročil, in koliko te bo prišla?
Pa poročaj kako se obnese ja. Katero grafo pa si mej do sedaj?


Lp

Oblivion ::

Do sedaj X850XT. Graficno dobim za 130.000 plus se nekaj malega. Narocil sem jo v NG, bom porocal kako dela takoj ko pride.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

jest10 ::

In kje je smisel te menjave? X850XT za 7800GTX

asdfghj ::

mene tudi zanima kaj je smisel te menjave, igre ti bojo isto delale, edino u 3dmarku bos meu vec tock,razen ce igras na resoluciji 1600*1200.Meni se zdi to potrata denarja, sej bi pocakal z 850xt da pride nou cip od atija in na katerega bo nvidia odgovorila z 7800 ultra(usaj tako predvidevajo) in cene 7800 gtx se bojo spustile, ce prav morasl kupiti 7800gtx, ma jst na tvojem mestu bi obdrzu x850. In kaksen procesor imas in koliko mb rama?? in se kje si jo narocil- NG..-?????.

Oblivion ::

Glede na to, da sem si ze prej zelel nVidia 6800GT/Ultra in je nisem uspel dobiti, sem vzel X850XT-ja. Sedaj sem dobil moznost to prodat in bom zamenjal. Proc imam AMD64 3200+ na 2600MHz, 1GB rama, ... . Narocil... Shift Center (Mercator Center), poznam tam in mi zrihtajo vse.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

Grey ::

Hehe...že ta generacija - G70 - je preklemano hitra in energijsko zelo dobro optimizirana. Si ne predstavljam, kako hitra bo G90.
Je pa ta generacija v bistvu nekakšen "milestone", ki bo povzročil revolucijo v grafiki. Od sedaj naprej bo razvoj grafike tekel hitro oz. se bo s sedanjega nivoja dvignila na res superiorno grafiko glede na današnjo.

RC14:
Kakšen računalnik pa imaš, da ti F.E.A.R. šteka? Če imaš 6800GT, bi ti moral normalno laufat.

Glede optimizacije...mislim, da programerji dandanes kar dobro optimizirajo zadeve. Če primerjamo HL2(res super optimizacija) in F.E.A.R., lahko opazimo neko temeljno razliko. Slednja igra je napisana zgolj za novejše grafične kartice, ker je grafika tudi precej boljša od tiste v HL2. Pri HL2 pa so tudi naredili več različnih poti izrisevanja grafike. Tako da tukaj ne moremo pričakovati nekih čudežev, ki bi omogočili R9500Pro, da poganja F.E.A.R. na vseh detajlih ipd.

asdfghj ::

Priporocam ti se 1GB rama da bos lahko bolje izkoristil 7800gtx, a ma ta shift center kaksno spletno stran ker 130 cukov za leadtekovo 7800 gtx je zelo malo, saj pri jae.si jo lahko kupimo za 150 cukov????

Calligula ::

NA PC-DOM je obicajno 128.000 SIT ali pa vcasih 132.000 SIT.
Graficno bo zaviral tudi procesor.

asdfghj ::

vsak procesor bi zaviral 7800 gtx, tudi fx-57, tako da zdej ga ni se narejenega da bi lahko izkoristil 7800 gtx

Oblivion ::

Se 1GB rama dokupim naslednji mesec. Nekaj od place pa je treba vseeno prisparat :D .
Bom porocal ko jo dobim.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

Calligula ::

JAh ne prevec pretiravat z RAMom. Probaj najprej probat, ce ti nebi pol RAM delal samo v 2T.
Ker potem bi vec izgubil v igrah kot pridobil.

Skratka vec ni nujno boljse.

Moonman ::

2Gb kljub 2T kar nekaj pripomore pri igrah tima Battlefield 2 ...
Sprobano in sedaj tako tudi uporabljano.

2Gb z 1T je sedaj možno edino z 2x1Gb kitom.


Calligula ::

Battlefield 2 je prepozresen spil. Drugi so se vedno manj. Vprasanje, ce je zaradi enega spila vredno ze zdaj it v to.
No ja kakorkoli,..

V bistvu tudi mene zdaj zanima-povej vec. Kaj se opazas pri 2T in z vec rama. Naceloma je cela kista pa pocasnejsa zdaj? Za koliko?

Dr_M ::

definitivno je treba neki z 1T.
ampak 1GB moduli so pa ponavadi precej pocasnejsi od 512MB. visje zakasnitve, slabse navijanje.

se definitivno ne splaca. ko bodo pa ksni solidni 1GB moduli prsli, potem se pa bomo pogovarjal o 2GB rama.

aja, pa 2GB rama je dobr sam za ksn program k ma memory leak. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Moonman ::

"V bistvu tudi mene zdaj zanima-povej vec. Kaj se opazas pri 2T in z vec rama. Naceloma je cela kista pa pocasnejsa zdaj? Za koliko?"

Ko mi končno priključijo adsl se bom opremil s kakšnimi benchmarki.
Za sedaj naj povem, da ni opaziti razlike.

"ampak 1GB moduli so pa ponavadi precej pocasnejsi od 512MB. visje zakasnitve, slabse navijanje."
Glede na to temo se nam obetajo dobri 1Gb moduli.:)


Dr_M ::

uf...pot do dobrih 1GB modulov je se zelo dolga.
mogoce bodo do takrat nared, ko bo potreba po 2GB ramu :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

RC14 ::

RC14:
Kakšen računalnik pa imaš, da ti F.E.A.R. šteka? Če imaš 6800GT, bi ti moral normalno laufat

Grey: Imam 3000 venice@2808Mhz, 1GB rama, grafa 6800GT@ultra pa mi F.E.A.R. ne deluje gladko.Driverje probal 66.93 in tazadnje 77.77. Pa da ne bo spet kakšnih nevmesnih pripomb, zame kar je pod 40-45FPS-jev zame ni igralno. In v tej igri kar nekajkrat pade pod to mejo(v določenih hodnikih al pa ko je akcija) in to na 1024x768 brez AA in AF. Uglavnem moram kr kakšen detalj dati na med da je boljš. Uglavnem igrca je absolutno preveč požrešna in mi ni kaj dosti lepša od recimo Half life 2 ki le lep, dobra fizika in leti kot raketa.


Oblivion: pol pa le naredi kakšno primerjavo med tvojo X850XT in to 7800GTX. Ja, ampak mogoče bi res bilo bolje malo počakat, da še da Ati ven kartice, in verjetno pride ven še zmogljivejši model. No, važno da bo letelo ane?:D


Lp

asdfghj ::

ma to je po mojem smo zvijaca izdelovalcev fear k so zdej izdal nek demo z usrano optimizacijo samo da bi kupili neke nove graficne, kar sm brau po netu je unreal 3 pogon delal tudi na 6800 gt, res pa da je bilo 30-35 frpsna slabi resoluciji brez aa n af, torej koncni izdelek feara ne bo smel biti tako pozresen, ker cene tud firma ne bo imela dobicka ker noben ne bo kupil igre ki bo delala na high res samo na karticah na ki stanejo nad 120 cukov, katerih pa jih vecina izmed nas nima

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdfghj ()

RC14 ::

Sej js tud tako mislim da je.
Samo lahko pa da imata izdelovalec igre F.E.A.R.(kao ena najboljši iger in najbolj naprednih) in grafična giganta nekakšen dogovor, naj bo fejst požrešna igra, da bo folk kupoval dražje kartice, pa dobi avtor od igre nekaj od tega(kakšen % od prodanih grafičnih) in sta lepo oba zadovoljna. Sej pravim, zgleda res nič kaj posebnega v primerjavi z Half Life 2 je pa nekajkrat bolj požrešna. Verjamem če bi to igro dobili avtorji Half Lifa v roke, bi letela kot hudič.:D No sicer zdej bomo pa itak vsi kupli 7800GTX, da bomo igrali to igro.:D


Lp

Grey ::

RC14:
Imaš pa dober komp:))...v glavnem...predvidevam, da igra potrebuje še 1GB RAMa, ker meni brska po disku, ko dam vse do konca. Drugače pa deluje dokaj gladko na high.

asdfghj:
Meni se pa nekako zdi logično, da je igra tako zahtevna. Navsezadnje je to potrebno za nadaljni razvoj grafike. Low-end kartice imajo low nastavitve, mainstream imajo medium do high in high-end imajo high nastavitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

asdfghj ::

ja am to je sranje saj kaj a bos usake pou leta kupu high-end graficno da bos lahko igral na high-bedno, lahko bi se razvijaci iger drzali half life 2:odlicna igra z izjemno grafike in z nizkimi strojnimi zahtevami za igranje
««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI izdal Radeon X1900 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
10812804 (9600) Senitel
»

7800GTX 512 rama že čez dober teden? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087895 (4690) Good Guy
»

R520 in njegovi derivati (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Strojna oprema
57228072 (16057) Shark-357
»

NVIDIA GeForce 7800 GT

Oddelek: Strojna oprema
281848 (1308) jest10
»

R520 bo zamudil

Oddelek: Novice / Grafične kartice
273413 (2378) kuglvinkl

Več podobnih tem