» »

F.E.A.R.

F.E.A.R.

1
2
3

gunserman ::

Uf demo mi je full všeč, bo po moje kr špil vreden igranja...

OldSkul ::

Demo je res super. Grafika je boljša od Doom 3, fizika, streljanje, vse je zelo izpopolnjeno.

Goldee ::

@korenje_ver2



Lol
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goldee ()

OldSkul ::

Go away l00cher!!

Goldee ::

Leech :'( . Glej kolko mam pa oddano :)
Komi cakam, da zacnem to spilat... vidim, da je igra res uredi, pa se usi jo hvalijo :))
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

OldSkul ::

Hehe, itak se hecam.

PeRc ::

Od tistga k sem kupu kartico (navajam=:
"®ivjo!!! Men je omenjena kartica delala brez hibno .Res pa je da imam napajalnik 500W ker kartica porabi več energije in pa da je bila dodatno hlajena z vinterlatorji ,ker dela na visokih frekvencah saj je tovarniąko navita na 1100 . Sepravi da z remi ni nič narobe samo odpri maąino naątimi dodatno hlajenje vinterlatorji pa bo problem reąen. Če premerjaą z drugimi karticami 6600gt vidią da je na samem vrhu kakovosti in najdraľja zato omenjenega problema nisem imel in ga tudi ne morem upoątevat kot reklamacijo. Hvala za razumevanje!!!----- "
Torej kje naj dobim dodatno hlajenje?
Cookies, cookies, cookies

Mirč ::

zunaj je špil

AlienGT ::

Zdej pa hitro v trgovine...
Važno je da se dela, pa četudi škoda.

Dobius ::

Kaj pa x64 uporabniki? Čakat na Alcohol 120% al pa Daemon Tools... :\
Kdaj pa špil pride k nam v trgovine?
DFI NF4 Ultra-D, A 64 939 Win 3200+@2500 MHz, Thermalright XP-90
2x512 MB OCZ PC3200 Platinum rev.2 250 FSB, OCZ ModStream 450W
________________________Gigabyte HD 3850________________________

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dobius ()

blblb ::

Pri nas je ze: IgaBiba

lp, blblb

iElectric ::

Špil sem preobrnil par dni nazaj.. Grafika je slabša kot sem pričakoval, efekti so pa odlični. Zgodba je nezanimiva in linerna igra pa je prekratka - okoli 6 ur igranja.

asdfghj ::

domen555:prvo ku prvo grafika je zate slabsa ker si verjetno lastis se kaksno fx serijo in igras na min. kar pa se tice igralnost:poskusaj igrati vsaj na moderate kar pomeni normalno in ne na easy IN POSKUSAJ DA NE PORABIS USE HEALTHPACKE kar jih najdes u usem livelu ker predvidevam da igras to igro kot serious sam (use na juris). Tud o zgodbi komentiral, vendar se nisem koncal. in tako da ves igram na hard in ne vem ce sm porabiu ze kaksen health pack !!!!!!! poskusaj usaj na moderate in videl bos kako si nesposoben.
p.s. pa brez zamere, venda me je raz********. naslednjic ne gledat kako se igra u odlomkih od directors cut k una sjora je vrgla granato in nato kot je bilo videti jo poskusila ujeti (upam da vsaj tega ne delas)
prosim ne brisat tega posta

iElectric ::

igral sem na najtežje, da ne bo pomote. Vedno igram vse na najtežje.. Pobral sem jih toliko, da sem imel na koncu 160 zdravja. Imam 9800 pro in če dam vse nastavitve do konca, me še vedno ne impresionira.

PS: ni treba da vsakega žališ ampak vse kar si sklepal je narobe. Z igranjem iger FPS imam dosti izkušenj tako in res je da sem tekel okoli, ker pač ni drugega za počet. Nevem ali ti gledaš kako lepi so zidovi okoli tebe? SP je itak vedno nekaj drugega kot MP.

Zgodovina sprememb…

Mirč ::

VSE DO KONCA
LP

seminal ::

kako se igra prek neta kr me vedno disconekta:\
a moraš kaj nastaviti

Chronoboy ::

@domen555: ne vem jaz koliko do konca lahko das z 9800 pro, ampak ni vazno. Rad bi te vprasal kaksno grafiko si ti pricakoval, ce ta zate ni vredu in ce obstaja, povej se v kaksni igri je taksna, ki jo pricakujes. Pa tudi 6h se mi zdi nekam malo, a ne bom rekel nic ker sem igro komaj zacel in ne vem koliko casa bom jaz porabil zanjo.

iElectric ::

ja, 6 ur je malo.. Mogoče 7. Nisem štopal :) Glede grafike: HL2 ima za enake nastavitve zelo boljšo delovanje... Ja, res je da če bi nastavil vse do konca, bo grafika res dobra ampak to si lahko privoščijo lastniki 7800, kar pri HL2 ne drži.

Chronoboy ::

Hja, HL2 je "znana" po temu, da ima kar majhne zahtevnosti za odlicno grafiko, videl pa sem screene od fear na 7800gt. Sem poslinil cel racunalnik.:D

]Fusion[ ::

domen555 pomoje si ti igro preveč preletel. Si sploh poslušal vse telefone in "uploadal" vse laptope ki si najdo? V teh je tudi večina zgodbe razložena.
Drugače pa sem končal igro z 180 zdravja v nekje 10h, tak da očitno nisi igro v celoti izkoristil...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

asdfghj ::

mooooo kake izjave so tle moooo,enkrat 6 h enkrt 7h na najtezjem!!!!
sej bi komentiral ma sme nece takw da...................
ps. a si tudi quake4 ze koncu, smo prasm?
edit: po mojem si tako hitro koncal, ker si samo tekel kr te je blo strah une mihne puncke :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdfghj ()

Dodgeviper ::

domen555: Vse do konca?:\ Kakšno mašino pa imaš?
Ker pri men neglede na 1gb rama in 6800gt 256mb
Sicer dam na full grafiko, pa 16x/2x v nastavitvah od grafične
Sam pa na trenutke zašteka, do sedaj enkrat celo padlo na samo 15fps
Grafika je solidna, ni nič kaj takega da bi človek rekel uauu, razen kakih efektov!
Med samim igranjem čas leti ko hudič, kar pomeni da je zgodba dokaj zanimiva, in ni dosadan špil! kot znajo bit nekateri.

Kar se pa tiče grafike, me je pa do sedaj edino farcry presenetil:D Seveda takrat ko je prišel ven.
Lp

iElectric ::

Nevem zakaj ste me napadli, vse kar sem naredil je, da sem obrnil igro :| Jah nevem točno koliko sem igral, ker ne štopam koliko igram (za razliko od vas?). Na koncu sem imel 155 zdravja se mi zdi.. Laptope sem pa tudi pobiral. Nevem kaj za vas pomeni igro preletet, jaz jo preigram.. Poiskal sem kolikor sem pač mogel.. Res pa je, da zgodbi nisem bil pozoren ker mi je bila nezanimiva.

franci ::

A kdo ve, če se pri tej igri da spremljat FPS?

Tako kot pri doom III: cg_drawfps 1
Hello, hello, hello, how low?

Reddmen ::

Jeronimo ::

Imam vprašanje.

Imam Alcohol DVD Rip FEAR .....

Vse dela super ...

Ko sem začel igro igrati, sem nekje zasledil opcijo - SPECIALS (če se prav spomnim). Tam je bila nato možnost pogledat film o izdelavi igre, uvodni film o izpraševanju deklice in še ene par zadev. Vendar sedaj nikjer več ne najdem, kje bi lahko prišel do opcije SPECIALS (ali nekaj podobnega). Sem vse pregledal detaljno .....

Mi lahko kdo razsvetli kako in kaj?

Hvala

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

CaqKa ::

>>> Imam Alcohol DVD Rip FEAR .....

kaj če bi si ti pravila prebral? po petih letih pa bi že lahko vedel kako in kaj je s takimi rečmi na stju.

RC14 ::

Pri F.E.A.R. je problem da igra ne teče gladko predvsem zaradi rama. No, grafika že mora biti spodobna recimo GTO2, 6800GT in boljše, ampak je 1GB rama je pri tej igri nekak rahlo premalo. Men na GTO2@X850XT dela recimo tekoče okoli 50-60 odvisno od scene (v akcijah tudi dosti manj) ampak na trenutke štekne in FPS-ji kar naenkrat padejo iz npr 50 full nižje, potem pa spet tekoče.

2X1GB bi bilo ravno prav za to igro.8-O


Lp

CaqKa ::

slabi developerji..

igor0203 ::

misliš? to sem opazil da ta špila žre ogrromno rama

Goldee ::

Ja ma res. Half-Life 2 je tako lepo tekla, pa tudi z "sam" 1 GB rama. Res ne vem kaj so ti fantje studiral, ko so delal FEAR? :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Reddmen ::

a niso v ta novih patchih ene optimizacije?

OldSkul ::

Hja nevem, samo pri meni špil dela čisto tekoče.
Je pa res, da ga HF2 kar lepo poseka. V FEARu bi grejo na živce neskončni hodniki in jaški.

Codename_47 ::

A mislite da bo igra tekla na Medium nastavitvah s Celeron 2667, 512MB RAM pa Radeon X600 PCI_E???

Zgodovina sprememb…

RC14 ::

Dvomim.

Tekla že bo, sam gladko ne.


Lp

Goldee ::

Mislim, da ti bo delalo, sam odvisno pri keri resoluciji? Js mam R9600 (kar mislem, da je nekaj podobnega kot x600 al se motim?) in mi pri 800x600 dela na medium, sam brez AA seveda! Mam pa 1GB rama in bartona 3000+
LP
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Codename_47 ::

Aha, verjetno na 800X600, mogoče 1024X768...

Goldee ::

800x600, ker imas manj rama in slabsi procesor. :P
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Codename_47 ::

Nameravam kupiti še eno palčko RAMa. :)) :)) :D :P

Goldee ::

5 minut nazaj sm koncal FEAR. Ce potegnem crto mi ni bil prow nc posebnega, pa se konec je tak tak :S No, edin eksplozija na konc je pa lepa.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

CaqKa ::

>>> Ja ma res. Half-Life 2 je tako lepo tekla, pa tudi z "sam" 1 GB rama. Res ne vem kaj so ti fantje studiral, ko so delal FEAR? :)

če se pri konzolah znajo držat dve leti enega hardvera zakaj še tukaj nebi mogli vzet najnovejšega hardvera ter it dve leti nazaj in delat špil za tako konfiguracij?

poleg tega da je hl2 pri meni tekoče laufal na 1400x1050 celeron-m 1,3G 512MB

>>> Ce potegnem crto mi ni bil prow nc posebnega, pa se konec je tak tak :S No, edin eksplozija na konc je pa lepa.

ful argumentirano. še dobro da so dali na konec explozijo.

Reddmen ::

Čudn vrjetn postane FEAR požrešn pr optimalnh nastavitvah, pr men recimo mam skor vse na medium, 1024x764, no shadows, 4xAA, kljub temu da mam 512MB rama ne šteka, res je da ga po nekej urnem igranju začne nekj jebat predvsem ko qucksavam...

Goldee ::

Ok, ce se enkrat potegnem crto :)
Pri FEAR-u mi ni blo usec, ko si mogu hodit po nekih dolgih hodnikih, pa se tisti inserti, ko se je use pocasi neki odvijalo, prevec me je spominjalo na Max Payne 2, ko si imel blodnje in hodil po krvavi hisi. Potem mi ni bilo usec tud to, da si za napredovanje najveckrat mogel drzat sam "W" in to je blo to (sem pobiral tudi bonuse, koncal z 160 healtha). Pricakoval sem tud mal boljso zgodbo, ter mal vec adrenalina, strahu - morem rect, da mi je bil HL2 bolj strasljiv, se posebi tisti del v Ravenholdu. V FEAR-u mi je srcni utrip pospesil edin takrat, ko te napadajo tisti nevidni stvori, ki te naskocijo s stropa :). Na zivce pa so mi sla tista leteca skropucala. O grafiki sicer ne morem razpravljat, ker imam le R9600 in sem igro poganjal le na 1024x768 pri normal (a sem preprican, da bi se mi s kakim mocnejsim mlinckom cedile sline), lahk pa recem sm to, da je skoda, ker je ta igra tko pozresna in si zasluzi en posten minus zarad tega. HL2 sem recimo lahko igral na High pri 1024x786 z vklopljenim AA na max. No tu bi se dalo razpravljat, ampak pustmo to. Dobra stvar igre je, da so nasprotniki kar solidni (igral sem sicer na moderate) in se znajo lepo skrit ali te poiskat. Se ena dobra stvar pri igri je to, da nasprotniki lahko opazijo luc, ko svetis v temi. To mi je bil edini bonboncek. Slow-motion smo itak ze vidli prej, pri nekaterih igrah, zato ni blo to nc posebnega zame. Orozja tud niso nic posebnega, vecino casa sem uporabljal kar shotgun ali penetratorja. Pri zadnjem me je motilo to, da ucasih si komu zabil headshot, naslednjic pa, ko si ga ravnotako zadel u glavo je samo malo pojamral in te streljal naprej. :S Zvok me tudi ni nevem kako preprical, vsi materiali so imeli skoraj isti zvok. Pa na koncu sm tud prcakval kak obracun z bossom, kot je ponavad v FPS-jih. No, je pa zato tista eksplozija na konc res lepa. Tko da morem rect, da sem od te igre lih mal vec prcakvav, po demotu sem bil res navdusen, zdej pa nism vec tolko. No ja, se vedno mi je ta igra med boljsimi, sam za Half-Life-om, FarCry-em, Call of Duty-em, tam nekaj podobnega kot Doom. :S No sam to je sam moja ocena. :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

mtosev ::

Secret "unoptimization" in F.E.A.R. for ATI users?
Here's a neat trick that has just sprung up. Users of any R520 based video card can rename their "FEAR.exe" to "anythingelse.exe" will see a marked improvement in the area of 10-15%.

EDIT: I've just confirmed that this will work for R4XX based cards. Tested it on my X700 and X850XT PE and saw improvements in the average of ~10 fps.

Kake finte se grejo. >:D :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mirč ::

na gf to deluje

wtf?! ::

A res Mirč!!8-O Jao...>:D

bdx ::

@korenje_ver: QoS? Nekaj sem iskal po googlu, toda nisem nič našel :)
progamer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdx ()

Mirč ::

:) >:D

macgajver ::

Zame igra leta zelo dobra pamet nasprotnikou grafika ne trga gat ampak jih dobesedno sname zvok najbolši do zdaj nism še obrnu sam kar sm igrou andrenalin šopa
učinek igre pride res maximalno do izraza če imaš detajle vse na max ker hude sence in razna mehčanja naredijo igro še grozlivejšo
uglavn ena najbolših igr letos.:D

1024 ram
6800gt 410/1120
amd xp3000+
tenstan krompir je pa zakon

fitipaldi ::

Pozdravljeni!imam 512 rama ,grafično 9600 xt 256 pa mi game ne dela.Ko jo zaženem je samo črna slika ,ko pa pritisnem alt- con- del mi pa napiše da se ne odziva.Kaj bi bilo narobe?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

F.E.A.R. 2: Project Origin (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
786207 (3683) vasquez
»

na kasnih sistemih igrate FEAR

Oddelek: Igre
231799 (1143) pivo
»

Grafična od 80000-100000 SIT ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564232 (3550) RC14
»

Age of Empires 3 - Call of Duty 2 - F.E.A.R. - Quake 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5010293 (8358) AlexM
»

S.T.R.A.H.

Oddelek: Novice / Igre
182310 (2310) rekunius

Več podobnih tem