» »

Eno vprašanje

Eno vprašanje

Po|de ::

Zanime me, kako je z uspehom, če je vseh predmetov 11, 5 jih je 4, pet jih je 3, eden(ŠV) pa opravičeno(sem "nova" generacija, ko se šv ocenjuje 1-5)??? Je to strogo dober uspeh al je še kakšna možnost za pdb????? :\

Hvala
Zoo69

McHusch ::

Po navadi se ob sodem številu predmetov zaključuje navzgor.

gzibret ::

Če nisi delal štale med poukom boš pdb, če si delal štalo, boš db.
Vse je za neki dobr!

|CyGNUS-x ::

>>Če nisi delal štale med poukom boš pdb, če si delal štalo, boš db.

Štala se na koncu ne šteje :))
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

jureK ::

"Štala se na koncu ne šteje"

Sorry, tudi "štala" se na koncu lahko šteje (in največkrat tudi se!!).
Se trudimo, se trudimo

lambda ::

Tvoji prfoski glasujejo ... se spomnim, kako je enkrat prišel prfoks za matematiko v razred in se pred šošolcem xyz pohvalil, da je glasoval za zaključevanje navzgor na odlično :) Priljubljenost sošolca xyz je bila namreč od učitelja do učitelja kot noč pa dan - je imel rahlo predolg jezik.

McHusch ::

True. Ampak po navadi pri uspehi ne komplicirajo, razen če so se te posebej zapomnili. ;)

gzibret ::

Ja, štalo sem mislil kot sistematično zmerjanje učitelja, nenehno čvekanje kljub številnim opozorilom in podobne budalavščine.
Vse je za neki dobr!

Po|de ::

No rečmo da sem bil pridn...:\

Hja, a pol ni važn zarad športne? Se pravi da se upošteva kot da sploh eden od predmetov ne bi bil, če prav zastopim.

Hm.....ste ziher???
Zoo69

gzibret ::

Če si neocenjen pri športni zato, ker si šprical, potem letnika sploh ne boš naredil. Če si neocenjen iz zdravstvenih razlogov, pol se ne upošteva. Po mojem mnenju....
Vse je za neki dobr!

jureK ::

" Hja, a pol ni važn zarad športne? Se pravi da se upošteva kot da sploh eden od predmetov ne bi bil, če prav zastopim."

Če si oz. boš neocenjen iz ŠV (predvidevam, da iz zdravstvenih razlogov), potem je logično, da se ta predmet ne more upoštevati. Če si z večino učiteljev v kolikor toliko normalnih odnosih, se ti za PD uspeh ni za bati. ;)
Sicer pa mislim, da malo zgodaj sprašuješ za končni uspeh, ko pa je do konca šol. leta še 3 mesece. Še marsikaj se lahko spremeni (gor ali dol).
Mimogrede, kateri razred oz. letnik pa končuješ?
Se trudimo, se trudimo

Po|de ::

No lepo :)

Drgač pa 2. letnik. :D
Zoo69


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gimnazija Jesenice

Oddelek: Šola
358688 (6018) Yacked2
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115672 (11216) Phantomeye
»

Problem v šoli. Zaplet s profesorico. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15917192 (3035) Sodck
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779327 (7907) ERGY
»

Profesori krešijo pravila? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756564 (5706) [BISI]

Več podobnih tem