» »

divx podnapisi z zamikom

divx podnapisi z zamikom

njok ::

pri filmu road trip se mi podnapisi prikazujejo z zamikom (prepozno). zanima me, ce obstaja kaksna preprostejsa resitev kot da na zacetek filma dodam prazen clip. ce ne, prosim, da mi priporocate primeren program za to.

Kriko ::

Meni se to dogaja pri X-Men filmu in tudi ne poznam rešitve. Nekaj sem bral da se to da uredit z Virtual dub programom, le da ga ne razumem. Kako se pa naredi z Clip rešitvijo?!

RudeBw ::

Osebno take stvari popravljam s SubRip-om, saj omogoča najrazličnejše načine korigiranja podnapisov (zamik, raztezanje oz prilagajanje ustreznim fps-jem, rezanje na dve datoteki, poljubno oštevilčevanje in še). Edina stvar, ki ni urejena je, da program lahko odpira le *.srt datoteke, zato moraš druge podnapise konvertirat s kakšnim od programov za pretvorbo (npr. Subadjust, ki tudi zna nekaj podobnih stvari).
Stvar okusa ...:\

njok ::

kriko: mislil sem, da bi na začetek filma dodal prazen clip, tako da bi se potem podnapis ujel.

rudebwai: bom poizkusil tako kot si rekel

Kriko ::

Opažam do so podnapisi v različnih datotekah. A se vse požene na isti način?

matevzm ::

Na google pa poglejte za SubSync program. Z njim se odpre film in datoteko s podnapisi.
Potem se lahko podnapise prestavi naprej ali nazaj, raztegne, skrci.. Verjetno je to najlazji program, pa se dokaj lahko se ga je nauciti.

zile ::

SubAdjust je tud en zelo simpl proggy. Pa tud konvertira ti v različnre formate podnapisov. Če pa delaš sam filme, pa probej vStrip, ki ti natančno pove kolk je treba audio in podnapise premaknit, da se ujemajo z videom

matevzm ::

Ce delas podapise s SubRipom, ta po moje ze nastavi ta zamik. Vsaj meni dosedaj to se ni delalo problemov. Audio Delaj ti pa pove tudi SmartRipper, ce das samo audio ven.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ripanje DVD-jev s podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
71102 (936) norcuron
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077088 (19224) CaqKa

DVD in podnapisi, kako jih dodati

Oddelek: Zvok in slika
215334 (4278) podtalje
»

Podnapisi veliki po 30mb

Oddelek: Zvok in slika
81277 (1092) e-marko
»

Ujemanje podnapisov z Divxom

Oddelek: Zvok in slika
51127 (1046) Hypno

Več podobnih tem