» »

Težave z Win XP X64 Edition

Težave z Win XP X64 Edition

wonderboy ::

Pravkar sem si naložil omenjene windowse, ker imam Athlona 64 3000+. Zanima me ali so to samostojni winsi al so nadgradnja WIN XP. Jaz sem si jih naložil kot samostojne. Takoj so se pojavile težave z gonilniki; zvočne kartice mi sploh noče inštalirat, javlja mi da sploh ne najde omenjene kartice, grafične mi ni hotu inštalirat. Uporabil sem univerzalne nvidiine gonilnike, kazalo je na to da deluje v redu inštalacija, zdaj pa sploh ne najdem softwera v winsih in tudi vse gibanje v Oknih se zatika tako kot takrat če grafična ni inštalirana.Ali moram imeti vse gonilnike prirejene za 64 bitno verzijo al kako? Verjetno sploh še ne obstajajo taki driverji za vse stvari. Kaj vse boš še odkril v nadaljevanju ne vem...:))
Prosim za pomoč!

LP, Luka

wonderboy ::

Težave z grafično sem že odpravil. Našel sem driverje z a64 bitno verzijo, zdej dela BP. Problem je v zvočni kartici (Sound Blaster Live Platinum), ki mi je ne uspe inštalirat. Pa tudi driverjev nisem najdu za to verzijo windowsov. Ali kdo ve kje bi jih dobil?

Boro ::

Mislim da je to še Beta verzija - se pravi polno hroščev in pomanjkljivosti!!! Bo treba še mal počakat na Final verzijo!

Zheegec ::

Problem je, ker še ni veliko driverjev za AMD64 verzijo zunaj. Probaj na AMDjevi strani ali pa na forums.amd.com, tam imaš seznam vseh driverjev, večina jih je še beta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Winfast TV 2000 XP na window 7

Oddelek: Strojna oprema
173139 (1588) Oldi
»

Ali naj naložim 64biten ali 32biten win 7?

Oddelek: Operacijski sistemi
223396 (2843) whiteghosted
»

Prehod na Windows 7

Oddelek: Operacijski sistemi
272242 (1738) Damilko
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266588 (66180) Seljak
»

Smiselnost lepot Viste in grenki kompromisi

Oddelek: Operacijski sistemi
232161 (1472) ender

Več podobnih tem