» »

Vsake tok casa zasteka sistem?

Vsake tok casa zasteka sistem?

GaS ::

Imam eno tezavo. Imam 8rda+,512 ddr400, t-bred 1700+@1600(200x8) pri 1,4V, gf4@4600, 200gb wd..to ni vec vazn:) uglavnem, v zadnjem mesecu mi je zacel sistem stekat.ne glede na to ali sem v wordu,dosu,quaku ali pa pecem dvd, mi vsake tok casa zasteka kompletno, vendar se odsteka po priblizno pol minute. Npr. tudi ce sm pekel dvd, mi je lepo nadaljeval naprej,kar sem bil pozitivno presenecen. Tako da je fora v hardveru. BIOS imam ta zadn in ga nism stimal ze par mesecev,ker vse dela. Kako vem da niso kaksni driverji oz. kej druzga je pa tko; namrec sem hotel jovoNaNovo dat winxp gor in je isto zastekal pri loadanju zacetnih file-ov ki ji nuca za instalacijo. Tako da nevem v cem je fora.

Mogoce kdo kej?

Thanx

neoto ::

si preveril ram?

_Dejan_ ::

Prvo vse odvij pa poročaj če ti še šteka.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

GaS ::

Evo..malce časa je ze minilo od tega, vendar stvar me se vedno zeza. Zdej je vse na default, nic navito, sistem pa se zmeraj zasteka. Vcasih celo zasteka ter se ne odsteka:P . Se pa tudi zgodi da zasteka ter se nato resetera. Zdaj nevem a je kej s plato ali s procesorjem ali pa z ramom narobe. Drugo pomoje ne pride v postev.

mzidy ::

Pri meni so bli čist enaki problemi;) Rami so se tepli med sabo;((

SavoS ::

HAY

Sem se ubadal z istim problemom in čisto nazadnje zamenjal še ram......in zadeva sedaj deluje čisto brez vsakega problema!!

Poizkusi zamenjati ram, ali pa probaj samo z eno palčko......
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

GaS ::

Hja, mam 512 v enem kosu, tko da edino ce je ta fuč:D Bom probal z drugim ramom, pa bom vidu ce stvar deluje. Hvala zaenkrat!

mikeli ::

Jst imam podobno težavo. Meni vsake toliko časa rčunalnik podivja: Npr. Ko gledam TV mi začne slika štekat, nato aktiviram Task Manager-ja in vidim da procesi, ki se izvajajo ne dosežejo tako zasedenost CPU-ja kot pa piše spodaj.

Ali kdo mogoče ve kaj bi to bilo?

Hvala

GaS ::

A je slucajno mozno, da mi steka zarad tega ker imam na D particiji 7gb prostega od 170 ? Verjetno ne..:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need For Speed: Most Wanted (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
68455767 (1960) mtosev
»

Sila nenavadno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
616934 (5481) Auba
»

Ne gre ponovno navit E8600

Oddelek: Navijanje
241456 (1022) fr!Xy
»

Resetiranje sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
593531 (2844) GaS
»

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

Oddelek: Igre
281142 (839) ERGY

Več podobnih tem