» »

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

Dodgeviper ::

Živjo
Imam en velik problem prej sm mel GF mx440 je špila delala, sm zamenju oziroma kupil radeon8500 špila dela kupim TI4200 128mb različico igra je tudi delovala, sam z grafo je bilo neki narobe valovanja čez cel ekran itd. Grafo sem šel zamenjat in vzela od leadtek-a vivo 64mb različico špilo sem še dal reinstallirat, da bom zalaufal kliknem na ikono vrže notr in in pol še preden pride v menu me vrže ven.
In isto pri kolegi ki ima pa od nvidia grafo 64mb.
Če je kdo mel tak problem in če ga je rešil naj pomaga.
Dobrodošli tudi nasveti morda sem kaj spustil probat.
Hvala
Lp

Luc ::

Vse to zaradi enega špila :D ?

Uf..

Nasvet : Ja nazaj vstavi GF4 440MX..!

Dodgeviper ::

Hvala
Sam sm napisu da mi kdo svetuje kaj, če je mel že tak primer. Nisem želel nesmiselnih komentarjev.
In to ni zarad enga špila, seveda igram veliko drugih iger. Hotu sm sam zvedet v čem je fora da na grafičnih z 64mb le ta igra nedeluje mislim na GF TI4200.
Lp

swar ::

Si namestil najnovejse popravke?Najnovejse driverje,reinstaliral windowse?...

Sumo ::

Si morda inštaliral kakšen refresh force program? Če si ga (pa tud če ga nisi lahko probaš), potem moraš v \Settings\VideoDefault.con fajlu nastaviti renderer.allowAllRefreshRates na 1.

Dodgeviper ::

ok to še nisem probal, če bo delal javim.
Sam ni mi pa glih jasn zakaj na drugih grafičnah dela brezproblemov na tej pa ne pa pri kolegu tudi.
Lp

Janes ::

Jaz sem imel isti problem, vse je delalo čudovito (no razen glasu), le battefield z vsemi mogočimi popravki spoh ni šel, tako kot ne bi imel 3d pospeševalca in bi samo proc. delal...

No potem sem danes nesel zamenjati kartico(imel sem jo 3dni), ker je iz zvocnikov prihajala cudna statika in piskanje. Mhm danese pa takoj ko kličem z bilokerim programom ali directxm grafiko rač. točno po 3 sekundah zmrzne zzzzzz

frenk ::

mene pa zanima koliko lastnikom ti4200 deluje battlefield brez štekanja...in zanima me še kašn score majo v 3dmark2k1(max score seveda):)

Dodgeviper ::

Špila dela odlično brez štekanja na GF TI4200 128mb!!!
Sistem je pa zgledal takole
Xp2000
256ddr pc2100 samsung
WD 80gb 8mb
Audgiy 1
Ena stara Elitka
Ti 4200 128mb 300/600
Mark sem mel 10673
Sam na tej grafi sem imel težave z osveževanjem tko da sm zamenjal za 64mb Vivo. In zadeva ni hotla več delat isto pri kolegu z 64 mb.
Sicer nisem probal vseh tistih popravkov nalagat, saj sploh nevem kolk jih je.
Lp

frenk ::

jest mam max score s trenutno konfiguracijo 14k v 3dmark2k1 in mi v battlefield šteka(ne dela tekoče)...mam pa 1700+@1620(215fsb), 8rda+, 256MB ram-a, ti4200 (300/600)...men res ne gre v glavo kako vsem dela BP:\

misso ::

Tudi meni šteka battlefield

Še moj sistem
Xp2000
256ddr WD 80gb 8mb
Ti 4200 64mb

BlackHole ::

Ne vem zakaj kriviš grafično, kaj pa če je problem v softveru. Jaz imam tudi Leadtek-a vivo 64mb in ta igra dela brez težav.

chucki ::

jah odlicno mu dela na 800x600 pa medium detail! na 1024.768 pa vse na high pa mu ziher ne dela tekoce, ker men tud ne dela :D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

frenk ::

men tud na miniminiminiminimum nastavitvah ne dal tekoče:\...sej ne rečam da je grafična kriva ampak me zanima kva bi lahko blo...dejte mi povedat kva pr vs pomen da ne šteka?...pr men to pomen da niti enkrat ne opazm kšnga slajda...vse more bit popolnoma tekoče od začetka do konca:)

jlpktnst ::

r8500(le)-> meni tudi šteka-> 1024x768
če mam medium je še prebalvjivo, sam na low tudi mal kolca, tako da se ne splača na manj dajet (vsaj dokler ne bom mp špilal)

Tako da deduciram da je kriva igra. Da.

LP

frenk ::

kako vam pa generalsi delajo...men štekajo...na miniminiminimum nastavitvah:D

misso ::

Pr meni pa samo na vsake toliko časa zašteka, mam pa grafično od proizvajalca abit

Dodgeviper ::

Ja se je kdo od vas vprašal kako zvočno pa mam?
Men je tud štekal dokler sem mel integrirano zvočno v uporabi, sej če zmanšaš zvok na low ne šteka nič sam je pa tud zvok za nič.
Ko sm pa dal audgiy noter sem mel zvok na medium in je delal brez problemov.

frenk ::

dario:mam soundstorm:D

misso:torej ti šteka:)

Microsoft ::

Men stvar ne šteka, pa mam vse detajle vkloplene, razn eno stvar mam na 80% al 90% (mislm, da tist draw distance). Mam pa inno Ti4200 64MB nenavito. Pa nobenih popravkov od igre nimam, mam pa gonilnike 45.23 . Pa ostalo zravn še mam 1800XP+, 512 DDR PC2100, igro mam naloženo na slave disku(če ma to sploh kak pomen:\ ), oba diska 7200 133 (Maxtor).

Pa v NVMax-u mma vse vklopljeno na maksimalno. Špilam pa na 1024, 32. Drgač mam pa tud neki novih popravkov za Wnidows XP.

Aja, pa še to. V 3DMark2003 mam 448 pik. Sploh nevem, kolko je to, sam predvidevam, da mala. Seveda sm pa testiral takrat, ko so z NVMax-om vse stvari vklopljene. Tak se pokaže pol reealna slike, kar s takim nastavitvam pol tud igrce špilam.
Prej sm pa enkrat že probal stvar pognat v 3DMark2001. Ko sm v NVMax-u vse izklopil, sm mel nekje 10.000-11.000 pik. Ko sm pa v NVMax-u vse dal na maksimalno, pa sm mel mislim da malenkost manj kot 5.000 pik. Kr tak, informativno.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

frenk ::

jimibtn:tkole se zmenva...ti mi to dokažeš, jest ti pa častim tolk pirov kolkr jih boš spil, če ti bo pa štekal jih pa ti men tolk plačaš:D

p.s.:moja definicija štekanja je da ti fps VSAJ ENKRAT pade pod 25fps oz. tako nizko da ti to opaziš:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Microsoft ::

frenk, nč ne bo iz tega... ker ne pijem pira!:D

S kerim programom pa lahka to sprobam? Mogoče lahka poveš kak download?

Pa takle je.
Če bi nek stal pa v tle gledal, bi blo sigurno več slik, ko pa 25.
Če normalno igraš, mislm, da bi moglo bit nekje na meji.
Sam problem bi lahka nasatl, da bi recimo blo res, ampak res vlk stvari na enem kupu. Sam to se praktično nkol ne naredi.


by Miha

p.s.:Ja ka naj rečem, tok dore rezultate mam pač zarad beigh ohišja!:D
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

frenk ::

tlele bi pa rabu kšnga ornk strokovnjaka da bi razložu tole:\...torej tist k mi razloži zakva njemu bol dela k men, čeprav mam jest bol navit vse skupej, dobi za pir:)

Microsoft ::

Ja ka pa jst vem, zakaj tak dela. Mogoče zarad beigh ohišja...:D Mogoče si moreš pa to res želet?!:))
Jst sm si rekel, da more prebavt tak ko je treba, in stvar dela. Si ti poskusil to?;)
Pa mim grede, jst mam to DEMO!

Drgač mam pa pr celem PCju takle. Za Windowse mam najnovejše popravke gor(mam vkloplen tist update), pol BIOS mam ta najnovejš, pol RAMe mam nastavlen na Turbo(System Performance), kot sm že reku mam gor gonilnike 45.23 za grafično (dobu na PC Format-u), zvočno mam na PCI, pa vse, kar je integrirano na plati mam izkloplen(t.j. zvočna, RAID), plata je EPoX 8K3A+, diska mam oba na enem IDE kablu, CD/RW in DVD pa na drugem IDE kablu, pol nimam gor nobenih programu, ki bi neki polepšal izgled windows-ov, pol mam tist NVMax, pol mam še LCD 15', pol mam miš in tipkovnco prklopleno na USB, pol mam še v BIOSu par nastavitev AGP Aparature Size 256M, AGP Fast Write enable, AGP Master 1 WS Write Enable, AGP Master 1 WS Read Enable,..

.. pol pa še kliknem na ikono, pa stvar dela. No ne čist. Neki me van meče, včasih me, včasih pa spet ne. No, sam šteka pa vseeno ne.8-) Pa da te mal potolažm, CMR 3.0 z vsemi detajli vklopljen mi tak šteka, da ni igralen. Škoda.;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Microsoft ::

Aja, pa še to. Če špilam prek neta (2Mbit kabel8-) ) mi stvar dela tekoče, če je ping nekje manj kot 100 oz. čim manj. Mal zaštekat zna pr kaki exploziji tanka, drgač pa je vse prkazano časovno tak, ko je treba (brez kakih diapozitivov).


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

frenk ::

ja sej men tud zašteka mal samo pr eksploziji...torej teb niti pr eksploziji ne zašteka ko igraš single player?:\

Microsoft ::

Pr exploziji je takle; prek mreže zašteka, singl plejer pa ne. Recimo, če letalo strmoglav, al pa kak tank razbiješ, dela vse tekoče.

Drgač pa še ena stvar, kr tak mim grede. Preden začneš igro špilat, morš tam prtisnat nek "gumb" ready pa pol zbrat tim, pa ka boš. Vse cool. edino, kar sem men dogaja je to, da kazalec miške rahlo zaostaja za mojimi željami (ni tak kot v windowsih). Kr tak, informativno.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

frenk ::

no ja recmo da špila ni vredna tega da bi se bol poglobil v problem...oz. men se ne da:D...mi bo pač mal štekal:)

ERGY ::

Fantje, kle zihr problem v softwareu, k sm meu DET40.72 pa mi ne dela pa dam na 43.xx pa ne dela pa dam na 44.10 stvar deluje, potem nasledn dan uzgenm rac in mi spil ne dela, pa spet odstranim in dam 40.72 in stvar deluje, pa spet tko iz dneva v dan ekrat dela enkrat ne in poli mi je ze slo vse skup na k... pa sm stvar pustu pr miru.:D
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210046 (1271) opeter
»

a je moj pc za odmet??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
684595 (3269) dado18
»

Zakaj vsi tako kritizirate....

Oddelek: Strojna oprema
302006 (1276) nodes
»

GF4 Ti & zelo slabi rezultati

Oddelek: Pomoč in nasveti
231452 (1037) Cuoresportivo
»

Doom3 alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
816294 (3832) Malecky

Več podobnih tem