» »

Sila nenavadno

Sila nenavadno

1
2
»

Engineer_ ::

silil si z glavo skozi zid da je lahko ssd, čeprav sm ti nasprotoval. drugič upoštevaj da STFU. ljudje bodo vedno slišal to kar hočejo. in vedno je najlažje slišat da je nekaj hardwarskega, kar se da popravit tako da se kabel zamenja. in ljudje bi vedno radi slišal najlažjo stvar.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Preprićeval sem kvečjemu tebe, da je občasno zmrzovanje (in odmrzovanje) lahko posledica ssdjovega krmilnika, ampak tega še očitno nisi dojel :)
#brezpodpisa

Engineer_ ::

v opovi temi.
zdej pa sftu.

mene tvoje mnenje ne zanima. opa pa si zmedu v božjo mater.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Engineer_ je izjavil:

silil si z glavo skozi zid da je lahko ssd, čeprav sm ti nasprotoval. drugič upoštevaj da STFU. ljudje bodo vedno slišal to kar hočejo. in vedno je najlažje slišat da je nekaj hardwarskega, kar se da popravit tako da se kabel zamenja. in ljudje bi vedno radi slišal najlažjo stvar.

absolutno. Do točke, ko je omenil menjavo grafike :)

hojnikb je izjavil:

defenitivno problem izvira iz grafične, glede na povedano..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Auba ::

Hm samo, če bi bil problem v grafiki bi se mi potlej v winsih pokazalo, da se je sesul gonilnik?!
Živjo :)

hojnikb ::

tudi možno..

v vsakem primeru laufaj zdej za foro intel grafiko in delaj to kar ponavadi počneš; tako boš lažje izkjučil grafiko če se stvar spet ponovi.
#brezpodpisa

Auba ::

Sem pa tudi skinil Malwarebytes pro. NOD32 je pa itak trial version
Živjo :)

Engineer_ ::

odlično. poročaj kak bo rezultat. držim pesti da bo to kar si storil tvoj problem rešilo.

lp

Auba je izjavil:

Hm samo, če bi bil problem v grafiki bi se mi potlej v winsih pokazalo, da se je sesul gonilnik?!


je možno, ni pa nujno.

Zgodovina sprememb…

Rainbow Dash ::

čokoladko: imel sem isti problem... kar tako tuff ta zvok...

problem je bil pri meni v grafični 6870, ki je bila defektna, in sem 3x poslal na servis, in 3x dobil novo, in 3x ni delala, tako da ima po moje club 3d serijo 6870 defektno...

no, kupim jaz 7870 od asusa in laufa... verjemi da sem probal jaz use kar sem lahko, tudi stareše driverje itd, itd, ampak če je kartica defektna je pač defektna :)

Auba ::

No poročam kako se bo zadeva odvila. Če ne bo pomagalo bom grafiko pač vrnil pa mi bojo zamenjali. Saj je stara le par mesecev. Imam pa Gigabytovo 7850 OC 2gb version
Živjo :)

Nejcos ::

No pri mojem prenosniku, že prej omenjena težava ni nikoli vrglo errorja grafične kartice in se sesulo - je pa zaštekalo kdaj tud do pol minute in delovalo naprej. Sem pa 99% da je bila napaka na grafični, ker sem probal različne windowse različne driverje( vse kar je možno) in se mi je samo pri menjavi driverjev za grafično problem spreminjal (pogostost in dolžina zmrzovanja) Tako da sem na koncu pristal na nekih starih grafičnih driverjih in je PC zmrznil povprečno enkrat na dan, z novejšimi tudi vsakih 15 min in to ni bilo važno al brskanje po netu ali igranje igrc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejcos ()

Auba ::

Možno. Dosedaj mi ni nič zaštekalo. Bom pa sprobal čisto vse.
Živjo :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491620944 (19682) mat xxl
»

Vdor v računalnik in pošto

Oddelek: Pomoč in nasveti
233719 (2510) harmony
»

Crucial bx100 počasen boot time (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588113 (6727) ajfon
»

Računalnik se mi sesuva

Oddelek: Pomoč in nasveti
161332 (1056) Auba
»

Virus

Oddelek: Pomoč in nasveti
141694 (1272) abyssus

Več podobnih tem