» »

Rome - Total War

Rome - Total War

LukaVi ::

Zanima me, če se pri tem špilu da narediti zares veliko vojsko( 2000 ali več vojakov) kot je predstavljena v uvodnem filmčku?
Če dam arcadic style of battles se število vojakov podvoji, vendar še veedno ni toliko ljudi kot v filmčku (mislim na tisti del filma ko pred nekim obzidjem mrgoli rimskih konjenikov in barbarov ....). Ali je kakšna možnost, da bi lahko imel v bitki dve vojski (ne da bi ena čakala, da se druga pokolje)?
lep pozdrav

sinko999 ::

Mislim da ne gre največ enot je bojišču če imaš kmete 120*20 enot je 2400 ljudi. Drugače pa nisem mogel z dvema vojskama na bojišče čeprav sem jih mel na razpolago in bi te barbare zmel v 0 pa še izgube bi imel manjše.

LP
Ni? ni ve?no !

strictom ::

se opravičujem ker obujam staro temo ampak kaj zaboga moram naredit da bom dobival več keša?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Matek ::

Tole prelistaj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

strictom ::

kako rad imam pri igri ko se vržem na nasprotnika s 50 ludeki jaz pa z dvema generaloma po 1200 konji vsak.In se butelj še dejansko zažene proti meni:D Drugače je dobra samo škoda da ni bolj realna.Lahko bi bile legije po 6000 vojakov tako kot v resnici.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Stampl ::

men je smesno da ce mam izgube v mestu...nardim upor pa porusjo mesto pa je nov brez izgub>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shogun 2: Total War (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18123887 (14630) yoco
»

Avstrijci za ohranitev obveznega služenja vojaškega roka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10120433 (18317) BigWhale
»

PATRIJE-samo oklepi brez opreme in gum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1258235 (5787) mojsterleo
»

Patria (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
516875 (5576) zee
»

Exoskeleton (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
675581 (5581) username

Več podobnih tem