» »

monitor za oči za 40k

monitor za oči za 40k

tsh2 ::

kateri je najboljši monitor za 40k za oči?
kje se dobi Samsung SyncMaster 757NF (je priporočen v slotech članku)? v mlacom in jae nimajo v ceniku.

ČIP 008 ::

Če bi rad monitor dober za oči boš moral posečti po LCD. Za 40 tisoč sit boš težko našel kaj solidnega pa vendar za oči je boljši slab LCD kot dober CTR.

kuglvinkl ::

Pred dvema mescoma sem kupil (še) enega 757 NF. Za okoli 25k IIRC. In bom še enega, vrag me vzel. Za ta keš definitivno nudijo ogromno.
Your focus determines your reallity

MadMax ::

boljši slab LCD kot dober CTR

Hehe, izjava tedna :D
Škoda, da S-T nima !addquote 8-)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

jjohny ::

boljši slab LCD kot dober CTR

Dober vic. Ti pa imaš smisel za humor.8-O

lp, jani

karma ::

@ kuglvinkl:

če ni preveč tajna informacija : kje se pa dobi 757 NF za 25k..k jst bi ga tud :D :)

cya
k.
...obsolete...

jest10 ::

jjohny:

Ni vic ampak resnica

korenje_ver2 ::

jest10, in prasici letijo?

EMET ::

elcede hehe ...
kaj večjega od 17" ??
http://www.spike.si/rabljeno.html
EMET is the truth ...

jest10 ::

korenje_ver2:
Če jih vidiš leteti potem opusti kajenje trave.

Vprašenje je bilo kaj je bolje za oči. In NE kaj je bolje za igre.
Za oči je v vsakem primeru boljši LCD pa čeprav je kupljen v merkatorju za 50 jurjeu.

kuglvinkl ::

Rabljen.
Your focus determines your reallity

tsh2 ::

ali se splača kupiti 15" lcd monitor? rabljen ali nov? ker me ne moti tako velikost monitorja, tudi laufanje na 800x600 me ne moti.

s56vpe ::

CRT je še zmerom (in kot kaže bo še kar nekaj časa) zakon. :D

gumby ::

jaz tud priporocam LCD

prej sem imel sonyjev trinitron (PST400 ali nekaj takega je bil, 19"), v sluzbi pa imam 959NF. oba se lahko gresta v kot zjokat, ce ju primerjam z LCD-jem (191T samsung). ne recem, da sta to slaba monitorja, ravno nasprotno - sta med boljsimi CRT-ji. ampak LCD je se tolk boljsi... moje skromno mnenje

je pa res, da je LCD precej drazji. za dober CRT bos dal 100k sit, za dober LCD pa 200k. odlocitev je tvoja:)

MadMicka ::

Sej je jasno, da bo LCD izpodrinil CRT. Ampak dones je še zmeri prezgodaj trditi, da je slab LCD boljši od dobrega CRT-ja.

Ste že kdaj gledal slabe noname LCD-je v kakih pisarnah. V parih sekundah mam solzne oči :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

krneki ::

Tale naslov teme je pa zanimiv in ne morem mimo, da ne bi vprašal kakšen računalniški monitor pa ni za oči?>:D

Dead_Eye ::

Heh, kakšna stara 14", ki je okrogla ko balon? :P
The one and only

Gundolf ::

Dead_Eye, ne mojga monitorja žalt :D Mam namreč tazga na stacionarni kišti. Mi je 17" flatron crknu po dveh letih (kakšen mesec po izteku garancije seveda). To kišto sicer uporabljam mogoče 5minut na teden tako da se ne sekiram. Ampak če bi pa nov monitor kupoval, bi pa vsekakor LCD. Tisti najcenejši so boljši od večine CRTjev. Pa raje dam malo več denarja in nimam problemov z očmi.

Sem pa zato proti CRTjem, ker imam zelo slabe izkušnje z njimi. Še noben ni imel take slike kot jo ima moj LCD na notebooku. Ravno zdajle v službi bulim v 20" Trinitron CRT, ki prikazuje v levem spodnjem kotu modro zamaknjeno za ene 2 pixla, v desnem zgornjem kotu pa je podobno z rdečo. Tako da moram imeti 1152x864 resolucijo, da je slika kolikortoliko gledljiva (text seveda, dvomim da bi v igrah sploh opazil).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igranje na najvišji ločljivosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
454420 (3210) Suli
»

zakaj je LCD bolj zdrav (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
557143 (5827) trs
»

kateri samsung monitor: 959NF ali 757NF

Oddelek: Kaj kupiti
111521 (1326) tsh2
»

CRT - LCD razočaranje in žalost... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
645356 (3899) Marjan
»

LCD ali FLATRON

Oddelek: Kaj kupiti
282375 (1861) Lime

Več podobnih tem