» »

kateri samsung monitor: 959NF ali 757NF

kateri samsung monitor: 959NF ali 757NF

tsh2 ::

kateri samsung monitor: 959NF ali 757NF

ker je 19" samo 10k dražji me zanima če se ga splača kupiti.
velikost mi ni tako pomembna, bolj kateri je boljši za oči.
je večji monitor bolj zdrav ali kaj?

SAMSUNG 959NF TCO99 60k 19"
Samsung SyncMaster 757NF 17"

PS. kje se da dobiti Samsung SyncMaster 757NF?

Dead_Eye ::

Oba imata trinitron cevi, tako da bi kvaliteta morala bit enaka. 757NF verjetno ne boš več dobil, za 10k več se pa itak splača vzet 19".
The one and only

Roadkill ::

Kje za hudiča so samsungovi NF monitorji?
Kako to, da jih ne delajo več?

Ne štekam, kako lahko najboljšo serijo ukinejo... kateri monitor je naslednik NFjev?

boštjan ::

LCD;) Ti bi še delal monitore,ki z njimi ne bi več mel dobička,mislim da ne
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

glinik ::

Katodci so žal preteklost. Na bolhi boš sigurno kaj našel ... Jaz sem še zadji hip dobil Philipsa 109P ;) .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

tsh2 ::

zdaj pa ne vem če bi se za isti denar splačalo kupiti 15" LCD?

naprimer tale pri jae:

L1530S 63.960,00

ricola78 ::

Na enaa sem zasledil da imajo 959 NF za 58k, sam ga je treba naročit(ni na zalogi). Sam sem ga tudi imel doma, pa me ni prepričal. Po moje da bi znala bit na 17" bolj kvalitetna slika (ostrina). Raje sem obdržal moje starega samsunga 700p, ki ima neprimerljivo bolj ostro sliko, le resolucija je bl mejhna (1024*768). Tudi 757NF ima bolj ostro sliko kot 959NF.
Sicer nebi reku da je 959NF slab monitor, samo mene osebno je mal razočaral, poleg tega pa je imel eno manjšo napako (meglen levi zgornji rob) in ker niso imeli ustrezne zamenjave, sem raje nazaj denar vzel. Najbolj so mi bile na tem monitorju všeč kontrastne in žive barve.

Svetujem ti da še mal počakaš, al pa kupiš eno rabljeno 17tko, čez čas pa enga LCD-ja z 8ms zaslonom ali manj. Kmalu bojo namreč intenzivno prihajali na trg.
It's nice to be important but it is more important to be ... cool or smth.

Iztok Smolic ::

Nedavno sem kupil samsung 975MB a sem ga po nekaj dneh vrnil in zahteval nazaj denar, vzel sem 17" lcdja (710T) ki ima mimogrede velikost slike enako 19" CRTju in sem zadovoljen. Monitorji NF so sli iz prodaje po vsej verjetnosti zaradi zadnje slabe serije in če tudi lahko dobiš kakega ti ga nebi priporočal. Če res misliš da potrebuješ 19" monitor se ozri na dražje modele (kakovost raste z ceno ...) ali pa si omisli LCD.

Mimogrede CRT ni preteklost! LCDji se vedno ne morejo prikazovati tako dobre slike kot CRTji. Ampak to je vse odvisno za kaj ga uporabljaš...

lp iztok
-----------/------------

Zgodovina sprememb…

Grey ::

izisilver:
CRT je preteklost. To je dejstvo. Pač tale čas zdele predstavlja neko prehodno obdobje v menjavi tehnologije. CRT je tehnologija preteklosti...prihodnost je v LCDjih in OLEDih.

tsh2 ::

potem ne bom samsung 959 NF.
bom najbrž tega:
PHILIPS 107P FLAT 41.610 SIT

glinik ::

Ja ja tale Philips bi znal bit pravi nakup. Moj 109P dela kar dobro, samo sem tudi moral 3 zamenjat, da sem dobil dobrega :) .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

tsh2 ::

torej bom kupil 107P.
to je najdražji 17" CRT monitor ki ga imajo v trgovinah, že mora biti dober.

bolje dober 17" kot slab 19".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515166 (4500) ombre
»

Samsung 959 NF vs. Philips 109p

Oddelek: Kaj kupiti
352028 (1436) Grey
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241630 (1222) ]_g_]
»

Kupujem 17-inch monitor

Oddelek: Kaj kupiti
9800 (720) mravljinec
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262009 (1566) gappee

Več podobnih tem