» »

Pomoč pri izbiri receiverja

Pomoč pri izbiri receiverja

janip ::

Pozdravljeni!

Se oproščam, da odpiram novo temo, vendar mi ni ostalo drzgega, ker rabim hitro še kakšno mnenje. Odločam se za nakup receiverja za domači kino, pa me zanimajo vaša mnenja. V mislih imam naslednje receiverje v rangu nekje za 200 k:

* 7. 1 pioneer vsx-1014 (thx, dpl iix,... )
* 7. 1 onkyo tx-sr702e (thx, dpl iix,... )
* 6. 1 nad t753 (seveda brez zadnjih dveh kodekov, a je močan ko sam vrag)
* ta pa je v sili h/k 330

Prosil bi vas za kakršnokoli mnenje in izkušnje, kaj bi bilo za vas bolj primerno nabavit.

Lp
Jani P

mihec87 ::

Hm jst mam yamaho.Sam koker berem so zlo v igri nad onkyo pa kak h/k.
Za kodeke se pa vprasi ce so res nujni najbol da probas vse te kombinacije poslusat.Ce se motim me pa naj gdo popravi.

janip ::

Zdravo, mihec87,

Vsako mnenje pride prav. Po tolikem času, ko šibam naokrog že ne vem več kaj je sploh še u redu. Vsak ima svoje mnenje. marsikaj sem že slišal dobrega iz ene in druge strani. Ni ga zgleda receiverja, ki bi bil za kogarkoli popoln in tudi jaz ugotavljam, da vsakmu nekaj manjka. Počasi se preveša moja odločitev na Onkya...
kakršnokoli drfugačno mnenje pa bo še vedno prišlo prav. Vse sprejmem enako. Naj bo kritika ali pa kompliment....

Hvala

LP
Jani P

Trancedeejay ::

HI
Nekaj me zanima, ce sploh ves v cem je razlika med Onkyo 602 in 702, glede na to da je razlika v ceni kar velika? Ponavadi se folk zapodi v stvari samo zato, ker je visja stevilka modela.
Recimo, kar se muske tice za foro primerjaj Onkyo in NAD. Jaz mislim, da je NAD T753 boljsa odlocitev. Moram pa rect ko sem bil demonstrator za Onkyo da kar se tice surrounda je Onkyo dober, vendar se zmerej je NAD zame boljsi po zvoku, izdelavi, masivnosti. Seveda ima tudi vsak svoje pomanjkljivosti, recimo ce si veliko delal z Onkyo potem lahko ves da se zgodi(sicer ne pogosto), da receiver zmrzne. Pri NAD je pa blo pri kaksnih receiverjih, da je bil v zvocnikih visokofrekvencen zvok, ki je neprijeten ponoci, ko je vse tiho. Preden bi jaz kupil receiver bi ga priklopil - mogoce ravno ti dobis kaksnega takega. To ni pri vseh receiverjih ampak recimo pri zacetnih verzijah - ce je kaj narobe to postimajo pri istih modelih, ki so cisto enaki samo so brezhibni.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Stepni Volk ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073437 (5400) MaStr
»

Ali je 5.1 sistem res samo za filme in ne za glasbo?

Oddelek: Zvok in slika
306365 (5807) Arntor
»

Kateri A/V reciever? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6310751 (7762) BigWhale
»

AV sprejemnik do 300 EUR

Oddelek: Zvok in slika
416688 (5794) misek
»

Denon DVD-1930

Oddelek: Zvok in slika
71591 (1428) bbf

Več podobnih tem